Esileht Veebikonstaabel Naabri terroristist koer

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Naabri terroristist koer

Postitas:

Kaks kuud tagasi kolisid meie korteri alla üürilised, alguses panid pidu, sai kutsutud politsei, korteri omanikuga suheldud, peod lõppesid, nüüd on nad taksikoera võtnud, kes koguaeg haugub, nii päeval kui öösel. Elu enda kodus on rikutud, lisaks kannatavad lapsed, kes käivad koolis ja peavad õppima ja öösel puhkama. Olen rääkinud naabritega, hetkel 5 korteri naabrid kuulevad koera haukumist ja on nõus allkirjad andma. Olen korduvalt korteri omanikule kirjutanud, on lubanud asjaga tegeleda aga siiani ikka elavad korteris samad üürilised oma jubeda koeraga. Kui asi ametlikuks teha, kuhu peaks pöörduma, olen nõus minema kohtuni välja kui vaja või tegeleb antud asjaga linnavalitsus, loomakaitse?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kohalik omavalitsus peaks tegelema, aga kahjuks ei saa ka nemad tegelikult reaalselt midagi ära teha. Minu teada trahvida haukumise eest pole võimalik, vähemalt praktikas seda ei kasutata. Aga kui see on üürikorter ja üürnikud elavad sees, mitte omanik, siis on positiivne tulemus kergemini saavutatav. Kõik need 5 korterit peaksid omanikule jätkuvalt kaebekirju kirjutama, aeg-ajalt võiks kohalik omavalitsus ka helistada. Kui surve on tugev, siis ilmselt võtab omanik midagi ette ka. Sellistel tingimustel võiks olla võimalik üürikorter väikese etteteatamisega üles öelda (vähemalt enamikes üürilepingutes on kodurahu/öörahu rikkumise punkt sees). Jõudu!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Veebikonstaabel Naabri terroristist koer

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.