Esileht Veebikonstaabel Naabrid ahistavad

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Naabrid ahistavad

Postitas:

Mida teha, kui kaks naabrinaist vanuses 70 pluss on otsustanud kahekesi mind ahistama hakata? Elame ühika tüüpi maja üüripinnal ja üks mooridest tegeleb aktiivselt minu eraelu arutamisega, klatshib ja pärast naeratab näkku. Teine vanur aga o on agressiivsem ja on üritanud mulle kätt pidi kallale tulla. Ka mõnitab ta mind koridoris sõnadega “idioot” “loll” “lehm” jne ja karjub minu peale ning ahistab juba pikemat aega. Olen kaevanud üürileandjale, tema soovitas politsei kutsuda, aga füüsilist kallaletungi pole toimunud, seega patrull välja ei tule. Üürile andja on naabritega vestelnud, tulemusi pole, ahistamine jätkub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga võta oma kastmisvoolik, khm …, välja ja jahuta neid. Kipun arvama, et nad pole seda voolikut juba mitukümmend aastat näinud. Kas lähevad rõõmust ogaraks või kõrgenenud vererõhu tõttu … oh jah.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei saa nüüd kahest mutist jagu.

me tõmbasime oma naabrimutile pea kohe kriipsu peale.

ta alustas kogu seda kampaaniat, kuna me mürgitavat ta vett, puid ja tagaaeda.

lisaks käis mu mees öösel tal katusel ja lõhkus katusesse augu.

ta avaldas sedagi arvamust, et kui ta mu peale nagu voorimees karjub ja mind kogu meie tänava kõikidele teistele muttidele kah veel taga räägib, siis mina, kui temast noorem, pean tema taolisi arvamusi koguni suure austusega aktsepteerima.

panin ta ringiga oma maalt poodi käima.

järgmisest aastast korjab ta oma e-selveri kõik 100 l 5l kankusid sõidutee pealt kokku, sest aed on meie ja ajame oma suure tööbussi täpselr sõiduteele avanevate väravate ette, seega tema e-selver pargib sõiduteele.

olgu sportlik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise jahutama neid ei soovita hakata. Küll aga ei pea ootama kuni ta Teid ründab vaid ka olukorras ka ta on verbaalselt agressiivne võite patrulli välja kutsuda. Võimalik, et vestlus jahutab isikud seejärel maha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandust, aga kui ma helistan 112 ja ütlen, et 70-aastane naisisik sõimab mind, kas nad saadavad TÕESTI patrulli välja? Ja kiirelt, nii et tädi teolt tabada? Kahjuks ei ole erilist usku sellesse.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noh, pollarite vestlus neid hulle ei jahuta. Inimene lihtsalt keerab ära, teda võib trahvida ja arestimajja tirida, peast segi on ta ikka. Segaste ainus õige suund on sundravi ja hooldekodu. Kahjuks, pean ütlema, on veebikonstaabel siinkohal liiga sinisilmne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Veebikonstaabel Naabrid ahistavad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.