Esileht Veebikonstaabel Naabriga hädas..

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Naabriga hädas..

Postitas:

Tere

Elan sellises majas mis kunagi oli nagu ühiselamu tüüpi, millel on nüüdseks ära erasttud korterid. Et treppikotta saada peab ühiskoridorist minema. Naaber on ka osalt arvatavsti kade et meie oma korteris remonti tegime ja ka ahju korda saime ning kütame, lisaks saime valmis oma wc, sest varem kasutasime mitme korteri peale ühis wc-d. Samuti on meil soe vesi mida ühises kempsus pole. Ta on üksik mees, kel tööd ei ole, elatub vanametalli viimisest ja on ka üksik. Mees ise on ka paras unustaja, on tihti peale unustanud oma võtmed kuhugi nii et tuppa ei pääse ning süüdistab jälle mind et mina või keegi kolmas isik on tema võtmed endale võtnud.

Minu mureks on nimelt naabri külmkapp mis asetseb ühisäidavas koridoris. Külmkapp ei ole vooluvõrgus kuigi töötab kui see oleks sees. Ta saab või toob kuskilt mingeid puuvilju või juurvilju mida enam ei ole kõlblik müüa, tihti peale osad on riknenud ning ta paneb need oma mitte töötavasse külmkappi ning jätab külmkappi uksed irvakile. See riknenud hais aga levib igale poole ja kui on vaja õue minna siis paratamatult tuleb sellest külmkapist ka mööduda mille juures on hingekinni panev roiskunud hais. Kuna mul on ka väikesed lapsed siis olen selle kapi uksi kinni pannud, sest võib olla läheb minu laps ja teeb rohkem lahti seda ust ning pistab veel roiskunud puuvilju omale suhu. Lapsed küll väikesed 1 on 2 aastane ja 2 on mul 2 kuune. Mees ise süüdistab mind pidevalt et miks mina seda ust kinni lükkan või siis et kas ma olen näljane et tema külmkapis käin ja toitu varastan. Kuid ausalt öeldes ei julgeks ma sealt mingit toidukraami näppida ega ka võtta, pealegi ei ole minul vaja tema toitu varastada omal on olemas kõik vajalik.

Samas see külmkapp on nii ukse ees et on raske vankriga siseneda/väljuda.
Suvel olid tal mingid kartulid mädanenud ja ka terve ühiskoridor siis haises kuniks talle sai öeldud et koristagu ära need. Viis siis kuid see mäda vedelik oli mööda koridori laiali ning haises ikka edasi, tegi siis ka seda puhtaks.

Nimelt kas on võimalik kuhugi teata, ma ei tea kas tervise ametisse või lihtsalt peab leppima sellise teguviisiga. Ühistu esinaist ta ka ei kuula vaid saadab igalepoole huvitavatesse kohtadesse ning lükab aga koridorist välja ning paneb vaheukse lukku mis phendab koidori ja trepikoda..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.01 23:02; 23.01 15:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere,

Asjade hoidmine trepikojas peaks olema reguleeritud ühistu kodukorraga. Kui seda tehtud ei ole siis tasuks mõelda kodukorra väljatöötamisele.
Lisaks võib kõne alla tulla mõne kohaliku omavalituse eeskirja rikkumine, selles osas nõu saamiseks tuleks pöörduda heakorraametniku poole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitähh..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.01 23:02; 23.01 15:02;
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Veebikonstaabel Naabriga hädas..

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.