Esileht Hobinurk Naabrist parem 2022

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )

Teema: Naabrist parem 2022

Postitas:
Kägu

https://tv3.ee/3-portaal/tele-ja-kino/naabrist-parem/naabrist-parema-10-hooaja-paarid-on-oma-kodu-ehitamiseks-valmis/

Kuidas muljed?

 

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Igav. Pole suutnud ühtegi osa lõpuni vaadata.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tavapärasest viisakam seltskond seekord, pole ühtegi draamakuningannat.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole vaadanud

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kirke ja Ander on siiani kõige sümpaatsemad. Beebihäälega neiu kõige ebameeldivam.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kirke ja Ander on siiani kõige sümpaatsemad. Beebihäälega neiu kõige ebameeldivam.

Kes see beebihäälega on?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida teeb 31-aastane mees koos 22-aastasega naisega?

+1
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida teeb 31-aastane mees koos 22-aastasega naisega?

Armastus ei küsi vanust 😀

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu meelest pole see saade enam ammu huvitav. Kes üldse elaks mingis konteineris püsivalt?

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida teeb 31-aastane mees koos 22-aastasega naisega?

mida erilist on 9-aastases vanusevahes???

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida teeb 31-aastane mees koos 22-aastasega naisega?

mida erilist on 9-aastases vanusevahes???

täitsa norm, mumeelest

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu meelest pole see saade enam ammu huvitav. Kes üldse elaks mingis konteineris püsivalt?

Mis nende konteinerite siseviimistlusest peale transporti järele jääb? Kõik pinnad hakkavad ju mängima, kui neid niimoodi liigutada, ilmselt pragusid täis ja täiesti paigast ära. Üleüldse on saate eelarve nimel see kokkuhoid läinud naeruväärseks, alustati korteritega, nüüd konteinerites. Kusjuures see hooaeg ei ole konteinerid enam isegi mitte siseruumis, vaid mingis kiletelgis, kus krõbedate külmadega tuli toime tulla.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milleks Kivisaare kõrvale üldse teist saatejuhti on vaja, täiesti mõttetu kaasajooksik!

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milleks Kivisaare kõrvale üldse teist saatejuhti on vaja, täiesti mõttetu kaasajooksik!

võibolla nii peabki

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui konteinerid tulid mängu, ei ole huvi vaadata enam. Ma saaks aru, kui elatakse seal ja on roheline mõtlemine ja vähem tarbimine. Aga esimest konteinersaadet osaliselt kui vaatasin, siis seda ei paistnud.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See saade on nii hale ja mannetu, eelarved on olematud, kogu saate aeg läheb põhimõtteliselt sponsorite reklaamimiseks (oi, sul on sünnipäev, kas jagad selle puhul smuutit? jne), aga ma ikka vaatan. Põhimõtteliselt vaatangi, kui halb saade võib olla. Nagu vaatan ka seriaali “Sanditon”, mis pole üldse usutav, aga on nii halb, et kisub vaatama.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mulle vastupidi meeldib konteinerite mõte palju rohkem kui uusarenduse korterite oma. Seal oli ju pmt ainult värv, tapeet ja diivanipadjad…

Konteineritega on fantaasiat rohkem, otstarve erinev, ja endalesaamine ka reaalsem kui eelnevalt mingi osamakse hüvitamine.

Rosetid on kõige tobedam ja nõmedam, üksteiselt äravõtmine – milleks???  Vaatan ka “House Rules” realityt, see on muidugi rahaliselt ja üleüldse täiesti teine tase, aga seal pole ka mingeid rosette…

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina eelistan ka konteinerite variante varasemetele uusarendustele. Nii saavad võistkonnad reaalselt oma oskuseid ja fantaasiat kasutada. Reklaamide rohkus küll häirib aga pisteliselt ikka vaatan.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milleks Kivisaare kõrvale üldse teist saatejuhti on vaja, täiesti mõttetu kaasajooksik!

On jah väga monotoonne, aga mulle meeldib, ongi rahulikum saade ja kivikas ka ei karju nii palju 😀

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuhu need konteinerid pannakse, kas ial on oma maalapp ehk krunt või mis?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuhu need konteinerid pannakse, kas ial on oma maalapp ehk krunt või mis?

Ühel paaril oli krunt, teisel vanemate maalapile, kolmandal…

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegelikult võiks ju teha saate “Naabrist parem. Elu pärast” ehk näidata, mis on neist konteinermajadest saanud pärast saadet. Kas võitjapaar elabki selles või on ära müünud. Ja mis teistest majadest saanud on. Huvitav oleks näha.

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegelikult võiks ju teha saate “Naabrist parem. Elu pärast” ehk näidata, mis on neist konteinermajadest saanud pärast saadet. Kas võitjapaar elabki selles või on ära müünud. Ja mis teistest majadest saanud on. Huvitav oleks näha.

Enamasti vist müüdud, aeg-ajalt ikka ilmub artikleid. Konteinerite müügist pole lugenud, aga ma ei jälgi ka igapäevaselt sarnaseid uudiseid. Ühed naabrist paremad vist ostsid mingi renoveerimist vaja suvila. Pigem küsiks, kas keegi siiani oma võidukorteris(konteineris)  elab?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milleks Kivisaare kõrvale üldse teist saatejuhti on vaja, täiesti mõttetu kaasajooksik!

On jah väga monotoonne, aga mulle meeldib, ongi rahulikum saade ja kivikas ka ei karju nii palju ????

ma pole täheldanud, et nimetatud isik on selles saates karjunud kunagi, kuskil mujal võibolla küll

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina jätsin vaatamise peale seda, kui mitte paarid ise seal töid ei tee vaid – isad, onud. sõbrad, palgatud spetsialistid.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kirke ja Ander on siiani kõige sümpaatsemad. Beebihäälega neiu kõige ebameeldivam.

Kes see beebihäälega on?

Ilmselt on mõeldud perekond püsimatud naispoolt. Kas see just beebihääl on aga üritab teha sellist nunnukese häält ja jätab pigem kohtlase mulje.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas televaataja pidi ehitussaates just vaatama kümme minutit Tallinna Lauluväljaku muuseumi reklaami? Nagu midaaa? Õnneks on võimalik edasi kerida ja seda ma ka tegin, aga tõesti loodan, et see hooaeg jääb viimaseks. See saade on ennast ammendanud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilmselt on mõeldud perekond püsimatud naispoolt.

No kes need “perekond püsimatud” siis on?
Miks ei või inimesi ometi nimepidi nimetada?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üleüldse on saate eelarve nimel see kokkuhoid läinud naeruväärseks, alustati korteritega, nüüd konteinerites.

Kokkuhoiud avaldub ka selles, et enam ei piisa, et võistlejad ehitavad, vaid nüüd eeldatakse, et nad panevad ka omalt poolt võimalikult pappi sinna alla, ostes sisustust ja palgates töömehi ning muidugi peab kogu suguvõsa tasuta tööd tegema objektil.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilmselt on mõeldud perekond püsimatud naispoolt.

No kes need “perekond püsimatud” siis on?

Miks ei või inimesi ometi nimepidi nimetada?

Kui nii huvitab siis teema alguses oli link kõikide osalejatega, kes siin nende nimesid kõiki mäletama peaks. Ilmselt samad, kes teiseks jäid.

 

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )


Esileht Hobinurk Naabrist parem 2022