Esileht Hobinurk Naabrist parem draama

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: Naabrist parem draama

Postitas:
Kägu

Mida arvate naabrist parema saate hääletusega seotud draamast? Kas võitsid need kes võitma pidid? Peaks tegema uue hääletuse? Jagama võidufondi hoopiski kõikide osalejate vahel võrdselt? Mis arvate?

https://elu24.postimees.ee/7786821/videointervjuu-naabrist-parema-sisuloojad-on-pahased-aus-oleks-teha-uus-haaletus

https://elu24.postimees.ee/7786688/suur-skandaal-haaltega-naabrist-parema-finaali-haaletamine-laks-monele-maksma-lausa-400-eurot

https://www.tv3.ee/3-portaal/tele-ja-kino/naabrist-parem/tv3-selgitab-naabrist-parema-haaletamisel-tekkinud-segadust-lopptulemust-see-ei-mojutanud/

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arvan, et vale summaga helistajatele tuleb raha tagasi maksta.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei oska kaotada lihtsalt.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida arvate naabrist parema saate hääletusega seotud draamast? Kas võitsid need kes võitma pidid? Peaks tegema uue hääletuse? Jagama võidufondi hoopiski kõikide osalejate vahel võrdselt? Mis arvate?

https://elu24.postimees.ee/7786821/videointervjuu-naabrist-parema-sisuloojad-on-pahased-aus-oleks-teha-uus-haaletus

https://elu24.postimees.ee/7786688/suur-skandaal-haaltega-naabrist-parema-finaali-haaletamine-laks-monele-maksma-lausa-400-eurot

https://www.tv3.ee/3-portaal/tele-ja-kino/naabrist-parem/tv3-selgitab-naabrist-parema-haaletamisel-tekkinud-segadust-lopptulemust-see-ei-mojutanud/

Ei vaata selliseid saateid ja  absoluutselt ei haaku mingi halaga. Sisuloojad versus Maakad? Kes need on?

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on mingi marginaalse vaatajaskonnaga saade, mis paljusid ei huvita. Nad vist ehitavad mingisse merekonteinerisse korterit. Sorry aga milleks ehitada merekonteinerisse korter?

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võitis paar, kelle kõne maksis kõige vähem ja viimaseks jäi see, kelle kõne oli kõige kallim (25! eurot!). Minu meelest on väga tõenäoline, et võitja võitis just selle tõttu. See on ikka uskumatult suur käkk ja tegelikku võitjat me ei tea. Samas naljakas, et mingit uut hääletust ka ei tule- see näitab selgelt, et tegelikult, saate seisukohast ei oma mingit tähtsust, kes tegelikult parima maja tegi või kes tegelikult rahvalt enim meeldib, selle väljaselgitamine lihtsalt pole oluline.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saate idee on iseenesest hea, ja tehniline (ehituslik) pool on huvitav vaadata, aga kogu see vaht seal juures on nõme – mingid rosetid, draamad…   Need võitjad olid tegelikult ka kõige meeldivamad ja asjalikumad, kaotajad aga mingid suunamudijad.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen ka nõus, et ehituslik pool on huvitav, aga muu mitte. Vaatasin vaid finaalsaadet ja see oli kohati piinlik noore saatejuhi tõttu. Ei oska 10 piires arvutadagi, aga ok, ehk oli otsesaate närv sees – anname andeks või oligi süsteem nii keeruline, sest rosettidest ja punktidest ei saanud üldse aru, samuti draamadest, mis seal kaotajate ja teiste paaridega oli olnud. Tundusid toredad noored kõik.

Võitjatest on ükskõik. On nagu on, vaevalt need kaotajad võitnudki oleks. TV3 poolt muidugi suur ja ennekuulmatu apsakas.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arust peaks president tagasiastuma, nii suur skandaal.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

aga see helistamise viga oli ju ainult tele2 klientidel. kui teiste operaaatorite puhul helistab näiteks 70% inimestest võitjaks muu paari, siis see ju midagi tõestab? kui tõenäoline see on, et seda paari eelistas just tele2 klient ja veel nii suure erinevusega?

kindlasti on võimalik ka välja võtta andmed kui palju oli neid krediidilimiidiga helistajaid, kes võimalusel oleks rohkem kõnesid teinud.

vastik error, aga kaotajad teevad asjast minu meelest suurema numbri kui vaja oleks.

 

 

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

aga see helistamise viga oli ju ainult tele2 klientidel. kui teiste operaaatorite puhul helistab näiteks 70% inimestest võitjaks muu paari, siis see ju midagi tõestab? kui tõenäoline see on, et seda paari eelistas just tele2 klient ja veel nii suure erinevusega?

kindlasti on võimalik ka välja võtta andmed kui palju oli neid krediidilimiidiga helistajaid, kes võimalusel oleks rohkem kõnesid teinud.

vastik error, aga kaotajad teevad asjast minu meelest suurema numbri kui vaja oleks.

No sa helistaksid uuesti kui umbes 1 eurose kõne asemel öeldakse, et kõne maksab 25€?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas saavad olla kõnede hinnad erinevad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

aga see helistamise viga oli ju ainult tele2 klientidel. kui teiste operaaatorite puhul helistab näiteks 70% inimestest võitjaks muu paari, siis see ju midagi tõestab? kui tõenäoline see on, et seda paari eelistas just tele2 klient ja veel nii suure erinevusega?

kindlasti on võimalik ka välja võtta andmed kui palju oli neid krediidilimiidiga helistajaid, kes võimalusel oleks rohkem kõnesid teinud.

vastik error, aga kaotajad teevad asjast minu meelest suurema numbri kui vaja oleks.

No sa helistaksid uuesti kui umbes 1 eurose kõne asemel öeldakse, et kõne maksab 25€?

see hääletamine ei tööta ju nii. kõnele tuleb vastuseks lakooniline “hääletatud” ja hinna puhul eeldad seda, mida teleekraanilt näed.

sa ei saagi teada, et see maksis 25.-. olen ise tele2 klient ja hääletasin sportlaste poolt. sain vastuseks “hääletatud”, hiljem instast nägin, et on mingi jama ja tele2 tasaarveldab. errorist said aru vaid need, kel on krediidilimiit ja said vastava sms. ma oleks võinud tund aega jutti kõnesid teha, mul limiite pole peal.

 

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

aga see helistamise viga oli ju ainult tele2 klientidel.

Aa, kui nii, siis ei pruukinud suurt rolli mängida. Tele2 on väikseim operaator, 24% kõigist klientidest. Iseasi, kui see just mingi noorte operaator pole ja kõik suunamudijate fännid just Tele2-s ei istu.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tv3 peaks avalikustama teiste mobiilioperaatorite tulemused.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tv3 peaks avalikustama teiste mobiilioperaatorite tulemused.

Aga avalikustas ja nii selguski võitja. TV3 süüdistada pole ka mõtet, teenus on tellitud ju Telialt. Telia lohakus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga avalikustas ja nii selguski võitja.

Kuidas see võitja siis neist kõnedest selgus, kas seal olid kirjas ka need, kes ei saanud hääletada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nende kehvikute, kelledel on kõnelimiit peal, hääl ei peagi lugema. Misasja on sellistel rottidel maju hinnata??

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võitis paar, kelle kõne maksis kõige vähem ja viimaseks jäi see, kelle kõne oli kõige kallim (25! eurot!). Minu meelest on väga tõenäoline, et võitja võitis just selle tõttu. See on ikka uskumatult suur käkk ja tegelikku võitjat me ei tea. Samas naljakas, et mingit uut hääletust ka ei tule- see näitab selgelt, et tegelikult, saate seisukohast ei oma mingit tähtsust, kes tegelikult parima maja tegi või kes tegelikult rahvalt enim meeldib, selle väljaselgitamine lihtsalt pole oluline.

Ma ei tea, kuidas need kõnede hinnad paika pannakse, aga kes oled sina, et sa sellist igavat saasta jälgid. Miks ometi?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võitis paar, kelle kõne maksis kõige vähem ja viimaseks jäi see, kelle kõne oli kõige kallim (25! eurot!). Minu meelest on väga tõenäoline, et võitja võitis just selle tõttu. See on ikka uskumatult suur käkk ja tegelikku võitjat me ei tea. Samas naljakas, et mingit uut hääletust ka ei tule- see näitab selgelt, et tegelikult, saate seisukohast ei oma mingit tähtsust, kes tegelikult parima maja tegi või kes tegelikult rahvalt enim meeldib, selle väljaselgitamine lihtsalt pole oluline.

Ma ei tea, kuidas need kõnede hinnad paika pannakse, aga kes oled sina, et sa sellist igavat saasta jälgid. Miks ometi?

aga kes oled sina, et sellise küsimuse küsid kellegi suvalise käo käest ja üldse sinu jaoks sellise saastaga seotud teema avasid ja kommenteerid, kas keegi käskis küsida või

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas üldse keegi sisuloojate poolt hääletas peale sugulaste ja tuttavate? Kahtlen sügavalt.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )


Esileht Hobinurk Naabrist parem draama