Esileht Ajaviite- ja muud jutud Naabrist parem-uus hooaeg

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 223 )

Teema: Naabrist parem-uus hooaeg

Postitas:
Kägu

Vaatasin kordusest osa ja jäin mõtlema eelarvele. 20 000 ei ole maja sisustamisel+siseviimistlusel väga suur summa, kas saaksite sellise summaga oma kodu sisustatud (samasuur ruum)? Paaridel olid ju üldiselt planeeritud eelarved palju suuremad. Samas eks nad saavad palju asju ka sponsoritelt.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kuna olen vaene, siis saan ikka.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kui vaja, saaks.
Aga mind häiris juba selle ühe saate puhul, see kolme lapse ema. Tundus nagu jube bitch ja üleolev.
Vb lihtsalt jäeti selline mulje.
Hendriku ja Kristeli stiil oli kõige enam mulle mokkamööda.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kui vaja, saaks.

Aga mind häiris juba selle ühe saate puhul, see kolme lapse ema. Tundus nagu jube bitch ja üleolev.

Vb lihtsalt jäeti selline mulje.

Hendriku ja Kristeli stiil oli kõige enam mulle mokkamööda.

Alati jäetakse kellestki halb mulje ja kellestki nunnu mulje.

Please wait...
Postitas:
Kägu

5-toalise korteri jaoks on 20 000 vähe küll. Selle rahaga muidugi on võimalik
teha, aga mitte midagi ägedat. See saab hakkama, kellel on hea fantaasia ja suudab palju oma kätega teha. Kui kõike poest osta, saab selle raha eest säästukodu.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kui mul piisavalt aega oleks, saaksin hakkama oluliselt väiksema summaga. Olengi saanud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teemaalgatajana jätsin ennist vastamata. Soodsalt ja odavalt saaks ilmselt nibin nabin tehtud, kuid selliselt kindlasti saadet ei võidaks.

Siseviimistlus (pahtlid, parkett, laeplaadid, liistud, seinavärvid/tapeedid, vannitoa plaadid) läheb juba odavalt ca 3000-4000€.

Sisustusest eks kõige kallim on köök (endal läks ikea köök koos tehnikaga ca 6000€) ja vannituba. Mujalt on võimalik kokku hoida.

Selle aasta paaridest polegi vist kedagi, kes tunduks kohe võitjad ja võiksid olla rahva lemmikud. Esimese osa kohta tundus, et igavad paarid valitud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Minu arust selle saate eesmärk võikski (lisaks lausreklaamile) olla, kuidas nutikalt ja omapäraselt remonti teha, mitte lihtsalt standardlahendusi pakkuda. Eesti saateid ei olegi viitsinud vaadata. Enamik aega seisavad nad kuskil õues reas ja Kivisaar lihtsalt pläriseb. Mina tahaks näha seda, kuidas ehitatakse, miks tehakse just sellised valikud. Nii palju, kui olen viitsinud fotosid lõpptulemustest vaadata, siis ega need korterid ei erine neist, mida saab näha KV.ee müügikuulutustes. Kuidagi vaimuvaesed, igavad ja ühesugused.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma saaksin selle raha eest sisustatud küll ja väga ägedalt, aga siis, kui saaks võimalikult palju ise teha, nutikaid lahendusi leida ja taaskasutust kasutada. Neil on vähemalt senistel hooaegadel olnud kindlad partnerid, kust tuleb see kandiline diivan või kõrgläikega köök ära osta, seetõttu megaigavad promosaate tulemused.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu arust selle saate eesmärk võikski (lisaks lausreklaamile) olla, kuidas nutikalt ja omapäraselt remonti teha, mitte lihtsalt standardlahendusi pakkuda.

Mina tahaks näha seda, kuidas ehitatakse

Just!
Tuleks valida inimesed (tahtjaid ilmselt on palju), kes oskavad ISE teha, mööblit, lampe, seinapilte, mida iganes. Ehk seetõttu ongi eelarve nii väike, et osalejad rohkem oma ideid ja käsi kasutaks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

sisekujundaja: võiks puitu rohkem sisse tuua. Et siis nagu need eelmise aasta nunnupaar, kes magamistoa kaski täis vedasid? 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Draamakuninganna telekas. 😀 Hea vaatepilt kindlasti oma lastele. Ta pole bitch, vaid hea inimene – näha jah. See on saade ja kriitikat saades kaalutakse saatest lahkuda, siis tõesti see koht pole nende jaoks.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Vaatan esimest korda

Kas see pereema seal on mingi närvihaige või?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Seda hüsteerilist pereema on tõesti piinlik vaadata.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.
4.4 arutada teise inimese ja tema lähedaste isikliku elu, esitades spekulatiivseid oletusi tema isiku kohta, mis võivad teist inimest solvata, või kahjustada tema mainet ja head nime.

Perekooli Moderaator

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.
4.4 arutada teise inimese ja tema lähedaste isikliku elu, esitades spekulatiivseid oletusi tema isiku kohta, mis võivad teist inimest solvata, või kahjustada tema mainet ja head nime.

Perekooli Moderaator

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vot see on küll ehe näide liiga pikkadest/tihedatest võltsripsmetest.

Mu meelest sellel emmel olid paremad ripsmed, kui sel beibel.

Please wait...
Postitas:
Kägu

20 tuhandega saab nutikas ehitatud küll – eelmistes osades on ikka üht-teist (köögitehnika?) ka sponsoritelt saadud. Seinad-uksed-aknad ju olemas.
Mina ei koonerdaks tammeparketi, köögi materjalide ja santehnika osas. Samas elu on näidanud, et paljud köögi kallid tehnilised lahendused pole ei praktilised ega mugavad – nt puudutamisega avanevad uksed, sahtlid, mis ise sulguvad (samas vaikselt sulguvad on super). Ka ei paneks iialgi saart, kui see ei jäta enam ruumi korralikule söögilauale vähemalt 8 inimese jaoks.

Varasemates osades on köökide osas palju jama kokku keeratud – pole piisavalt tööpinda, mingid kummalised lahendused.
Mööbli osas pole diivan kokkuhoiukoht, aga muus osas leiab kindlalt soodsaid ilusaid lahendusi.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.

Perekooli Moderaator

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mis helesinine sein ja virsikuvärvi triip sel nutunaisel oli? Praegu tundub küll väääga imelik. Loodame, et eksin ja lõpptulemus on normaalne. Kes läheb sinna elama, kui tegijad ise ei võida?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vaatan praegu kordust ja no misasja see Kersti ulub kogu aeg? Mees on kõrval vait kui toss, aga noogutab tasakesi heakskiitvalt naisele. Kas ta ei teadnud, kuhu tuleb? Keerab jama kokku ja kritiseerida ei tohi? Keegi peab selle korteri ära ostma, kui nad ise ei taha? Talle võb ju tunduda, et on hästi tehtud, aga asjatundja arvates pole. Üldse imestan, et lähevad ehitama inimesed, kes sellest muhvigi ei tea.

Please wait...
Postitas:
Kägu

20 tuhandega saab nutikas ehitatud küll – eelmistes osades on ikka üht-teist (köögitehnika?) ka sponsoritelt saadud. Seinad-uksed-aknad ju olemas.
Mina ei koonerdaks tammeparketi, köögi materjalide ja santehnika osas. Samas elu on näidanud, et paljud köögi kallid tehnilised lahendused pole ei praktilised ega mugavad – nt puudutamisega avanevad uksed, sahtlid, mis ise sulguvad (samas vaikselt sulguvad on super).

Kui nii väike eelarve, siis küll mingit tammeparketti ei pane, mingi viletsama laminaadi ehk saab.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma pole õieti seda hooaega saanud vaadata, aga põhiasjad saaks ikka selle summaga aetud. Kuid minu jaoks tähendab see seda, et hoolega või üldse läbi mõelda, peab olema rohkem aega. Kiiresti ja ülepeakaela ei saa eriti mõelda ega kaaluda.
Ma ei ostakski kõki asju sinna poest siis uutena, vaid ostaks taaskasutustest kodusisustust ka. Voodeid ja diivanit ehk mitte, aga toole, laudu, diivanilauda, söögilauda, riiulit, kummutit, lampe, nõusid, sisustusasju, neid saaks ikka.
Selline jooksujalu tegemine ja kiiruga kokkuostmine uutena poodidest on päris laristamine ikka, kas neid pärast ka ikka tahetakse?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vaatan praegu kordust ja no misasja see Kersti ulub kogu aeg? Mees on kõrval vait kui toss, aga noogutab tasakesi heakskiitvalt naisele. Kas ta ei teadnud, kuhu tuleb? Keerab jama kokku ja kritiseerida ei tohi? Keegi peab selle korteri ära ostma, kui nad ise ei taha? Talle võb ju tunduda, et on hästi tehtud, aga asjatundja arvates pole. Üldse imestan, et lähevad ehitama inimesed, kes sellest muhvigi ei tea.

Tundub jah, et naine peab boksi juba praegu enda omaks. “Need on meie vead ja need on meie nägu” või mis ta ütleski. Vaatasin, et üks boks maksab 200 tuhat, pluss 20 otsa saate eelarvet (varem on pidanud maksma selle eest ka minu meelest). Kas nad saavad üldse nii palju laenu, et seda korterit otsa ilma saate võitmiseta?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Selline jooksujalu tegemine ja kiiruga kokkuostmine uutena poodidest on päris laristamine ikka, kas neid pärast ka ikka tahetakse?

Kui nad saates poes käivad, võid kindel olla, et see on neil ette nähtud ja kohustuslik käik. Ilmselt nad peavad sealt ostma vähemalt midagigi.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Tegelikult ei meeldi mulle selle saate formaat üldse.
Omale kodu ehitamine ei saa olla selline inimkatse, kus meeleheitel kodjutahtjad rahva rõõmuks emotsioneerivad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

palju neil ruutmeetreid on korteris? Korraliku parketi saab 30 eur/m2.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

palju neil ruutmeetreid on korteris? Korraliku parketi saab 30 eur/m2.

https://www.veskimöldre.ee/ridaelamud/taevasilma/

Peaks need olema.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nii nõrga närviga inimesed küll realitysse minna ei tohiks. Täiega hale.

Please wait...
Postitas:
Milvi Kiisu

Vaesed inimesed ei saa lubada laristamist.

Juba elukoht ise on laristamine. Uues majas 5 tuba? Kellele seda on vaja? Saab ka vähemaga elatud.

Saateosalised on pudikäpad. Isegi värvimine käib üle jõu, kohutav praaktöö, mis nad korda saatsid. Kui sul on kuldsete kätega mees, nagu minu Vello, siis hoiad kõvasti raha kokku.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 223 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Naabrist parem-uus hooaeg