Esileht Ajaviite- ja muud jutud Naabrist parem-uus hooaeg

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 201 )

Teema: Naabrist parem-uus hooaeg

Postitas:
Kägu

Ma arvan, et saatesse ongi valitud meelega natukene ehituskauged inimesed, et põnevam ja parem nende vigade kallal vinguda oleks.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Selline jooksujalu tegemine ja kiiruga kokkuostmine uutena poodidest on päris laristamine ikka, kas neid pärast ka ikka tahetakse?

Kui nad saates poes käivad, võid kindel olla, et see on neil ette nähtud ja kohustuslik käik. Ilmselt nad peavad sealt ostma vähemalt midagigi.

See ongi minu meelest nõme. Inimene ostab kiiruga ei-tea-mida kokku. Peaasi, et oleks midagi ostetud. Ometi on tänapäeval just vähem osta ja rohkem mõelda ja vältida kiiruga ostmist.
Juba see on laristamine ja liigne lagastamine, kui üks paneb tapeedi seina, teine tuleb ja tõmbab kohe maha ja puruks. Jälle lambist raiskamine ju. Muudkui osta ja viska minema.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Igatsen Austraalia “House rules” saadet taga! Ehk on K2 nii kena, et ostab uued hooajad sisse.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

pole ka eriti hea mõte sinna saatesse väikseid lapsi tirida – juba eelmisest hooajast oli näha, kui raskelt lapsed (5-13 aastased, nooremad ei mõika ja vanemad saavad aru) elavad üle kriitikat ja neid tobedaid punaseid rosette. Ega nemad pole süüdi, et vanemad kobad on.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eesti saateid ei olegi viitsinud vaadata. Enamik aega seisavad nad kuskil õues reas ja Kivisaar lihtsalt pläriseb. Mina tahaks näha seda, kuidas ehitatakse, miks tehakse just sellised valikud.

Täpselt sama tunne selle saate osas. Ehitamise osa on seal marginaalne. See õues seismine ja Kivisaare jorutamine on väga tüütu.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

pole ka eriti hea mõte sinna saatesse väikseid lapsi tirida – juba eelmisest hooajast oli näha, kui raskelt lapsed (5-13 aastased, nooremad ei mõika ja vanemad saavad aru) elavad üle kriitikat ja neid tobedaid punaseid rosette. Ega nemad pole süüdi, et vanemad kobad on.

Aga nii saab ju hääli! Kuidas sa ei hääleta nende poolt, vaata, laps nutab? Muidugi- seal peres nutab emme veel rohkem kui lapsed kokku.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Esimesed saated olid kõik peres tasavägised, aga selle saate põhjal korter 1 ikka väga langenud. Võitjateks saavad ilmselt korter 4.

Laste koht pole tõesti sellises saates.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Loodetavasti osalised ise ostavad need ärakäkerdatud majaboksid ära. Ise küll ei tahaks mingite amatööride soperdust sellise raha eest osta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui mul piisavalt aega oleks, saaksin hakkama oluliselt väiksema summaga. Olengi saanud.

Hakkad ise keraamilisi plaate ja parketti tegema? Treid ise segistid valmis ja teed oma väikeste kätudega vanni, külmkapi ja pliidi? Vaevalt.
20 000 on olematu summa, selle eest saab vaid köögi, kõige muu jaoks peavad nad ilmselt oma taskust peale maksma.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu arust selle saate eesmärk võikski (lisaks lausreklaamile) olla, kuidas nutikalt ja omapäraselt remonti teha, mitte lihtsalt standardlahendusi pakkuda.

Mina tahaks näha seda, kuidas ehitatakse

Just!

Tuleks valida inimesed (tahtjaid ilmselt on palju), kes oskavad ISE teha, mööblit, lampe, seinapilte, mida iganes. Ehk seetõttu ongi eelarve nii väike, et osalejad rohkem oma ideid ja käsi kasutaks.

Ja kes neid kodusid hiljem ostaks? Või siis visatakse minema need isetehtud seinapildid ja lambid, mis enamsti on ikka päris jõledad? Kui peres on keegi mööblitisler, siis ehk saaks norm mööbli, tavaline inimene klopsib heal juhul euroalustest mingi kolevoodi kokku või värvib uuskasutuskeskusest ostetud nõukaaegse kapi ära. Aga sellist amatöörlust pole vaja telekas näidata, veel vähem tahaks keegi selliselt siustatud kodu osta ja hiljem asju prügimäele vedada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mu meelest sellel emmel olid paremad ripsmed, kui sel beibel.

Ei ole, sest “beibele” sobivad, emmele mitte. Ja see “beibe”-pere on tubli, asjalikud ja oskavad teha. Üldse võiks saatesse võtta inimesi, kes enne ka on remondiga kokku puutunud ja asja jagavad.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Muidu ei ole nende kohta midagi halba ütelda, aga need maalitud lilled seal seinal… Mis asi see on.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui mul piisavalt aega oleks, saaksin hakkama oluliselt väiksema summaga. Olengi saanud.

Hakkad ise keraamilisi plaate ja parketti tegema? Treid ise segistid valmis ja teed oma väikeste kätudega vanni, külmkapi ja pliidi? Vaevalt.

20 000 on olematu summa, selle eest saab vaid köögi, kõige muu jaoks peavad nad ilmselt oma taskust peale maksma.

Aga milleks ikkagi äärmustest rääkida. Köögi saab tehtud ka odavamalt, kui 20 000. Ega kõikidel inimestel pole ju oma kodudeski tehtud ega loodud kööki, mis on maksma läinud 20 000?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Muidu ei ole nende kohta midagi halba ütelda, aga need maalitud lilled seal seinal… Mis asi see on.

Ma ka just vaatasin, et täiega jubedad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

palju neil ruutmeetreid on korteris? Korraliku parketi saab 30 eur/m2.

https://www.veskimöldre.ee/ridaelamud/taevasilma/

Peaks need olema.

5 toalised?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Juba elukoht ise on laristamine. Uues majas 5 tuba? Kellele seda on vaja? Saab ka vähemaga elatud.

Kui peres 3 või rohkem lapsi, siis oleks hea. Või nt on peres elab vanema generatsiooni esindaja.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul hakkas mõnes mõttes kahju sellest punase peaga pereemast. Närvid vedasid alt ja ta ei suutnud kuidagi stopperit ka panna.
Ja väga nõus selle kommentaariga, et lastest on kahju. Neid võiks sellisest närvide mängust säästa.

Please wait...
Postitas:
Kägu

palju neil ruutmeetreid on korteris? Korraliku parketi saab 30 eur/m2.

https://www.veskimöldre.ee/ridaelamud/taevasilma/

Peaks need olema.

5 toalised?

Jah, seda mainiti saates.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kolme lapse ema tekitab oma lastele tohutu vaimse trauma sellise hüsteeritsemisega või ta tahab tõesti öelda, et tema sõnad ja teod on lastele eeskujuks? Kohutav oli vaadata ja lastest on väga kahju. Mida selline ema oma käitumisega lastele õpetab?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

See ema oli tõesti psühh. Väga piinlk oli seda hüsteeritsemist, nipsakust ja sarkasmi vaadata. Nagu miks sa tulid sinna saatesse? Mis sa arvasid, et seal saab näpp tagumikus istuda ja jalgu kõlgutada v?
Teiseks see värvimistöö oli tõesti BS, sain aru nagu lapsed oleks seal pläkerdanud 😳
Juba esimeses osas mind kohutavalt häiris: “meil on seda maja vaja, sest meil lapsi nii palju et kõik toad saavad täidetud”. Ja päris mitmeid kordi korrutas seda.
Kes selles süüdi on, et enne suurema kodu peale ei mõelnud, kui lapseteoks läks. Ja neil see 3toaline oli ikka mega väike, voodi oli seinast seinani.
Meil ka kolmas sündimas, maja peaks valmima meil hiljemalt uue aasta märtsiks, seni elame oma 4-toalises.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Osa inimesi ei talu pingeid. Ja üks õpikunäide ongi see kolme lapse ema. Inimene läheb täiesti hüsteeriasse sellisest asjast. Kohati oli näha, et ta abikaasal oli suht mark. Mina isiklikult ei kujutaks ette, kui mu kõrval selline inimene oleks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

see pereema on ideaalne näide sellest, miks kunstripsmeid ei tohiks panna. Absoluutselt jube. Muidu oleks vast kahjugi, kriitika on valus ja pingutatud sai – aga ei, ma näen ainult neid õudseid ripsmeid ja mitte inimest seal taga.
Üldse ei meeldinud see, et tema arust saadi värvimisvõit tänu sellele, et kasutati skandinaaviapäraseid mahedaid toone. Kamoon, valgete-hallide toonidega värvimine nõuab täpselt samapalju oskusi, vaat et rohkemgi!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kolme lapse ema tekitab oma lastele tohutu vaimse trauma sellise hüsteeritsemisega või ta tahab tõesti öelda, et tema sõnad ja teod on lastele eeskujuks? Kohutav oli vaadata ja lastest on väga kahju. Mida selline ema oma käitumisega lastele õpetab?

Märkasin samuti, kuidas üks lastest Kivisaare sõnade peale, et keegi nüüd saab ka punase roseti, närviliselt vanemate poole vaatas. Lapsed on ka üles köetud.
Saatetiimi soovitus leida lapsehoidja oli asjakohane, sest ilmselgelt on lapsed + koer + ehitustöö selle pere jaoks liig.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Selline jooksujalu tegemine ja kiiruga kokkuostmine uutena poodidest on päris laristamine ikka, kas neid pärast ka ikka tahetakse?

Kui nad saates poes käivad, võid kindel olla, et see on neil ette nähtud ja kohustuslik käik. Ilmselt nad peavad sealt ostma vähemalt midagigi.

See ongi minu meelest nõme. Inimene ostab kiiruga ei-tea-mida kokku. Peaasi, et oleks midagi ostetud. Ometi on tänapäeval just vähem osta ja rohkem mõelda ja vältida kiiruga ostmist.

Juba see on laristamine ja liigne lagastamine, kui üks paneb tapeedi seina, teine tuleb ja tõmbab kohe maha ja puruks. Jälle lambist raiskamine ju. Muudkui osta ja viska minema.

On ju teada eelnevate saadete põhjal, et tuleb tapeetimine, värvimine, plaatimine, poeskäigud jms. Seda saaks eelnevalt läbi mõelda ja praktiseerida. Pealegi esitas iga korter oma nägemuse oma kodust.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Saade on ikka puhas reklaam, poodidesse minnes juba küsivad just selliseid küsimusi, mis ette antud on, et reklaami teha.
Uuest hooajast ei oskagi veel midagi arvata, ei sümpatiseeri see perekond üldse, (Kersti&Vallo) see naine ikka normaalne draama kuninganna, ei tasu saatesse ronida kui kriitikat ja pinget ei talu.
Hoian pöialt Kirsikale ja Raidole ning sellele ema ja tütre tiimile, väga ilus ema tütre suhe, ilus vaadata kohe seda rõõmsameelsust tele ekraanilt 😊

Please wait...
Postitas:
Kägu

See saade läheb iga uue hooajaga ainult igavamaks..

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eks sinna ongi valitud erinevad tüübid, et oleks põnevam ja draamat ka. See pereema on ikka täitsa psaiko, kole vaadata kohe. Vaene pere, kes seda peab kodu kogema tülide jms ajal.

Minu arvates on see nõme, et nad paljud asjad peavad ostma koostööpartnerite/sponsorite juurest. Eelmine aasta diivanid, kardinad, köök, põrandad jms olid kõik kindlate firmade juurest. Ehk ei saagi nii, et a la tellin Ikeast hoopis.
Naeruväärne saade selles suhtes, et 3 peret ju teeb seda aitähi eest, kes ei võida. Panevad sinna oma aja ja raha ( kuuldavasti oma raha ka pannakse alla).
Olen mõelnud, et huvitav kas nende laenuvõimekus enne valimist kindlaks tehtud, et tagatised jms olemas. Päris suur laen ju võetakse kaela. Üks mees mobiilide parandaja, üks naine õpetaja….pole just ülearu suurepalgalised ametid. Aga jah, eks osadel ole vana kodu ka mida müüa.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Draamakuninganna tegutseb jälle! “Hästi” tehtud plaatimine küll, teiste arvamus on vale.
Ei tea, kas siia lõpuks lähevad välja ka või ei, ebakvaliteetset asja teevad ja oma vigadest ei õpi. Lastest on ka kahju, kes peavad seda kõike kõrvalt vaatama tänu oma vanematele ja nende organiseerimatusele.

Please wait...
Postitas:
Kägu

“Hästi” tehtud plaatimine küll, teiste arvamus on vale.

Nojah, inimene pole ilmselt endale selgeks teinud, milline on hästi tehtud plaatimine. Arvabki, et kui plaadid seinal reas, siis nii ongi hästi. Ka läbi telekaamera oli näha, kui kõveralt plaadid jooksid nagu polekski ristikesi vahele pandud ja mõned plaadid olid seinast kaugemal. Väga ebaühtlane töö. Mees plaatis elus esimest korda ja loomulik, et ei oska. Naine aga kiidab jätkuvalt, et tema mees tegi hästi ja teeb alati kõike hästi.
Miks üldse lubatakse oskamatutel inimestel sellist tööd teha, kui pole teada, kas nad seal ise elama hakkavad või tuleb uus ostja leida?
Tapeedi panek ja seinte värvimine tuleb välja, kui natuke harjutada, aga vannitoa tegemine on ikka palju keerulisem. Pealegi peaks olema nii tehtud, et ka kestaks, mitte et plaadid peagi alla varisevad.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

ma aind selle pereema pärast vaatangi. nii igav oleks kõik kõik on emotsioonitud, briljantsed ehituse asjatundjad. mõte ongi ju selles, et amatöörid tulevad ja proovivad ise hakkama saada.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 201 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Naabrist parem-uus hooaeg