Esileht Ajaviite- ja muud jutud Naabrist parem-uus hooaeg

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 223 )

Teema: Naabrist parem-uus hooaeg

Postitas:
Kägu

“Hästi” tehtud plaatimine küll, teiste arvamus on vale.

Nojah, inimene pole ilmselt endale selgeks teinud, milline on hästi tehtud plaatimine. Arvabki, et kui plaadid seinal reas, siis nii ongi hästi. Ka läbi telekaamera oli näha, kui kõveralt plaadid jooksid nagu polekski ristikesi vahele pandud ja mõned plaadid olid seinast kaugemal. Väga ebaühtlane töö. Mees plaatis elus esimest korda ja loomulik, et ei oska. Naine aga kiidab jätkuvalt, et tema mees tegi hästi ja teeb alati kõike hästi.

Miks üldse lubatakse oskamatutel inimestel sellist tööd teha, kui pole teada, kas nad seal ise elama hakkavad või tuleb uus ostja leida?

Tapeedi panek ja seinte värvimine tuleb välja, kui natuke harjutada, aga vannitoa tegemine on ikka palju keerulisem. Pealegi peaks olema nii tehtud, et ka kestaks, mitte et plaadid peagi alla varisevad.

piir pandigi ette

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

amatöörid tulevad ja proovivad ise hakkama saada.

Tore muidugi, aga kes tahab pärast katse-eksituse meetodil ehitatud korteri ära osta? Oma kodus tee, mis tahad ja kuidas oskad, aga siin ei ole ju veel oma kodud. Kes tahab käia välja tohutu summa korteri eest, kus diletandid on kätt proovinud?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

3 peret ju teeb seda aitähi eest, kes ei võida. Panevad sinna oma aja ja raha ( kuuldavasti oma raha ka pannakse alla).

Imestan ka, et võiduvõimalus on ju igal perel ainult 25%. Uusi arenduspiirkondi reklaamitakse kõvasti, pakutakse rahulikku elukeskonda ja linnulaulu. Samas kerkib järjest uusi maju, kui seeni pärast vihma. Vaikusest võib mõne aja pärast ainult unistada ja no hindadest, 200 000 ei hakka üldse rääkima, selle eest saaksid nad korraliku eramaja kusagile, kus päriselt rohkem loodust ümber.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

ma aind selle pereema pärast vaatangi. nii igav oleks kõik kõik on emotsioonitud, briljantsed ehituse asjatundjad. mõte ongi ju selles, et amatöörid tulevad ja proovivad ise hakkama saada.

Vastupidi – lahe ja huvitav oleks vaadata asjatundlikku ja maitsekat teostust. Mingi suva muti hüsteeria ei ole küll meelelahutuslik ega ammugi hariv.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mingi suva muti hüsteeria ei ole küll meelelahutuslik ega ammugi hariv.

Tegelikult on isegi hariv. Õpetab, kui rumala mulje võid endast jätta, kui ei suuda taluda kriitikat ja ohjeldada emotsioone.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu arust oli nõme, kuidas lõpus sunniti paari ütlema, et nad last ootavad. Oli näha, et nad tegelt ei oleks seda soovinud teha.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kivisaare võiks välja vahetada. Mõttetu ennasttäis kloun. Ülemakstud ka.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ja, nõustun, väga ebamugav oli ka seda vaadata. Minu meelest iga paari enda asi, millal ütlevad, ju saade tahtis nii palju tähelepanu omale tõmmata.
Rasedust on ilmselt rohkem kui 3 kuud ehk nii öelda ohtlik aeg on möödunud, kui ei siis see surve öelda teistele osalejatele oli eriti mage.

Mulle on hakanud meeldima aasta koos olnud paar, kuidagi sobivad kokku ja jutt on hea. 🙂 Ema-laps tiim on ka endiselt mu lemmikud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Olen mõelnud, et huvitav kas nende laenuvõimekus enne valimist kindlaks tehtud, et tagatised jms olemas. Päris suur laen ju võetakse kaela. Üks mees mobiilide parandaja, üks naine õpetaja….pole just ülearu suurepalgalised ametid. Aga jah, eks osadel ole vana kodu ka mida müüa.

mina olen sama mõelnud, et kas need pered suudaksid üldse vajaliku laenu võtta?
ema-tütre tiim, kus ema on poes müüja ja tütar koolilaps – no ei usu, et pank neile sellise laenu annaks, see eeldaks rohkem kui 2000eurost kuusissetulekut. pidid ju üürikas elama peale lahutust, seega pole ka praegust elamist müügiks.
krt 1 perekonnal võib ju praegune korter olla, aga 3 lapsega peab sissetulek ikka väga suur olema, et pank laenu annaks

Please wait...
Postitas:
Kägu

ema-tütre tiim, kus ema on poes müüja ja tütar koolilaps – no ei usu, et pank neile sellise laenu annaks, see eeldaks rohkem kui 2000eurost kuusissetulekut. pidid ju üürikas elama peale lahutust, seega pole ka praegust elamist müügiks.

Ema-tütre tiimil on suur maja müügis praegu, Kakumäel asub. Facebookis on neil fännileht, seal jagavad infot.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ema-tütre tiimil on suur maja müügis praegu, Kakumäel asub. Facebookis on neil fännileht, seal jagavad infot.

mitte maja, vaid majaosa https://kinnisvara24.delfi.ee/majaosa-m%C3%BC%C3%BCk-tallinn/240215981?fbclid=IwAR3WZhffYwJJBncKXOO-9B4tCMmNgV07ErPIQpr-Imm1koqAE5DpEm0QReQ
kas ja millise hinnaga see lõpuks müüa õnnestub, selgub hiljem. tõenäoliselt on tegu ühisvaraga, st pool müügist saadud rahast läheb isale. loodetavasti ei lähe sealt suurt osa laenujäägi katteks pangale.
teine teema on ja jääb, kas müüjapalgaga saab maja ostuks üldse laenu? kas arendaja on nõus ootama 6-12 kuud, kuniks see majaosa neil müüdud saab?
ka eelmistel hooaegadel on selgunud ju, et osalejad küll tahaksid oma korteri ära osta, aga pole pangas laenukõlbulikud 🙁

Please wait...
Postitas:
Kägu

mitte maja, vaid majaosa https://kinnisvara24.delfi.ee/majaosa-m%C3%BC%C3%BCk-tallinn/240215981?fbclid=IwAR3WZhffYwJJBncKXOO-9B4tCMmNgV07ErPIQpr-Imm1koqAE5DpEm0QReQ

kas ja millise hinnaga see lõpuks müüa õnnestub, selgub hiljem. tõenäoliselt on tegu ühisvaraga, st pool müügist saadud rahast läheb isale. loodetavasti ei lähe sealt suurt osa laenujäägi katteks pangale.

teine teema on ja jääb, kas müüjapalgaga saab maja ostuks üldse laenu? kas arendaja on nõus ootama 6-12 kuud, kuniks see majaosa neil müüdud saab?

ka eelmistel hooaegadel on selgunud ju, et osalejad küll tahaksid oma korteri ära osta, aga pole pangas laenukõlbulikud 🙁

Väga kena elamine igatahes.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Krt 1 sisu on ikka väga maitselage.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu arust oli nõme, kuidas lõpus sunniti paari ütlema, et nad last ootavad. Oli näha, et nad tegelt ei oleks seda soovinud teha.

Samas diivanit valides oli näha, et naisel oli juba korralik punu ees.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pankades on olemas kalkulaatorid, kus saad arvutada, kui palju on maksimaalne 3 lapsega.
Kui mehel on palk 2000 ja naine teenib vähemalt 1000, siis saab juba täitsa normaalse summa pangast, ka 3 lapsega 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Et see Kärsini Epp ka igale poole jõuab. Jälle tema ja ta seksutamisjutud platsis, ei pääse ka ehitussaade sellest…

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kust sa seda võtad, et ta müüja on? Ta on müügijuht. Ta on Tehnikaülikooli lõpetanud ja varemgi juhtivatel kohtadel töötanud, tegelenud ka inimeste töölevärbamisega. Minu jaoks arusaamatu, miks sa teda järjepidevalt müüjaks pead? Müügijuht ja müüja ei ole sama asi, isegi tänapäevaste moodsate peenemate ametinimetuste juures.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eelmise hooaja võitjal ka pisipere tulemas?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sattusin just lugema, et suure pere ema on 34-aastane? Hämming!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja, eelmise hooaja võitjal kõht ees. Üks saade oli ta ka pildis, ei tundnud ära (juuksevärv, näost natukene suurem), siis polnud kõhtu näha.

Epp ei meeldinud mulle oma jutu poolest, küll ei sobinud üks ja teine asi, küll peab asi selline ja selline olema et seksuaalenergiat oleks. 😀

Rääkides magamistubadest, siis sisekujundaja ütles et Kirsika ja Raido sein/seina all on nii tühi, et seal võiks seal olla midagi. Ma nõustun Raidoga, et seinas ei pea alati olema telekas/pilt jne ja nurgas tumba.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kus see kirjas?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kus see kirjas?

https://kroonika.delfi.ee/news/kino/fotod-kirev-kamp-naabrist-parema-uue-hooaja-osalejad-on-vaga-eriilmelised?id=85860187

Please wait...
Postitas:
Kägu

meeldis see tuba, mis võitis, ja ema-tütre oma oli ka kena.

Teised, eriti selle suure pere oma, üldse ei meeldnud. 4-5 erinevat puitu ühes väikses toas, rasked kardinad – ei olnud kena vaadata. Ainus normaalne asi oli see üks hall sein. Mis häda on seda puitu (just naturaalses toonis, sest värvituna ei mõju ta nii tugevalt) ülekülluses kasutada? Mulle ka puit mingis koguses meeldib aga seda peaks tasakaalustama metalli, jahedate värvide, valgustitega.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kelle unistust toetate?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Täiesti uskumatu kui maitsetud enamus elamisi tuleb. Huvitav kuidas arendaja selle jama pärast maha saab müüdud…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kelle unistust toetate?

Perekond Vesi.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Täiesti uskumatu kui maitsetud enamus elamisi tuleb. Huvitav kuidas arendaja selle jama pärast maha saab müüdud…

sa oled see, kes ka eelmisetl hooaegadel nii küsis?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mõtlen sama.
Suurim maitselagedus valitseb suurpere korteris, inimestel puudub igasugune ilumeel.

Kõige sümpaatsem on lapseootel paari kodu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah, Kristelil on maitset ja stiilitunnet. Õigustatult said nad kõik kollased rosetid endale. Lastega pere kodu ikka täielik kammaijaaa.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah, Kristelil on maitset ja stiilitunnet. Õigustatult said nad kõik kollased rosetid endale. Lastega pere kodu ikka täielik kammaijaaa.

Nende kodu on üsna pinterest ja skandinaavia stiil, mida eelmine aasta iga hinna eest maha tehti. See aasta on aga Aljona lausa vaimustuses sellest.

Mis puudutab aga seda suurpere ema, siis tõesti näeb ta oma vanuse kohta üsna väsinud ja räsitud välja. Kottis silmaalused teevad need ripsmed eriti õudsaks.
Vabandust väga, ma muidu ikka hoidun teiste välimust kommenteerimast, aga ta on nagu pohmas näoga koguaeg.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 223 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Naabrist parem-uus hooaeg