Esileht Ajaviite- ja muud jutud Naabrist parem-uus hooaeg

Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 214 )

Teema: Naabrist parem-uus hooaeg

Postitas:
Kägu

Vaatasin hommikul saate kordust ja osalejad torkavad silma madala kriitikataluvusega. Kas nad arvasid, et tulevad võistlema ja keegi ei kritiseeri?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ema ja tütre (eriti viimase) puhul hakkab nende tõeline pale üha rohkem välja paistma.
Uskumatu, et nad mulle varem nii sümpaatsed tundusid. Oi kui kadedad ja kibestunud. Ja, kusjuures, nende enda (maitsetu) korteri on ju suures osas üks mitte-osaleja (peretütre kuldsete kätega peika) teinud. Vaadaku, et neid võistluselt ei kõrvaldata selle eest, pigem, mitte ärgu võtku teiste (prk Vesi) kallal, kellel on maitset, oskusi ja kes võitu rohkem väärivad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ema ja tütre (eriti viimase) puhul hakkab nende tõeline pale üha rohkem välja paistma.

Uskumatu, et nad mulle varem nii sümpaatsed tundusid.

Samad sõnad, ma olen neis pettunud. Üks asi torkab veel silma, et Kristel ja Raido hindavad end üle, nende köök oli minu arvates kõige kehvem – söögilaud oli väike, asju ei olnud kusagile panna, kuidagi nõrk köök. Koguaeg rõhutakse, et me oleme ikka niiii tervislikud, nagu teised ei olegi?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Oi see lõpp tekitas minus vist liiga palju emotsioone.
Kui suur peab olema kadedus, et isegi suurpere kodu kõrgemalt hinnata.
Ma üritan aru saada, et äkki tõesti Veside stiil pole nende kõigi kolme jaoks just eelistus, aga peaks pime olema, et see korter viimaseks panna.

Sain südamelt ära 😀 eks saate eesmärk ongi emotsioone tekitada.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
ttriinu

Ei ole eriline skandinaavia stiili fänn, kuid peab lausa pime olema, kui ei märka, et Kristel ja Hendrik on teistest peajagu üle. Neil on algusest lõpuni hästi planeeritud ja ei ole üle pingutanud, samas on kodu neil nii armas, et käisin nende FB lehel nippe vaatamas. Neil on nii lahedaid enda tehtud asju, kodule on õhku jäetud ja armastust on igas nurgas näha 🙂

Ema ja tütre korter on omanäoline, aga nii väsitavalt palju rasket mööblit ja värve, kuidas seal küll elada oleks, ei kujuta ette. Raido ja Kristelil on üsna puhas stiil, aga neil on enamus toad lõpuni viimistlemata, nagu i-tähel on täpp puudu. Suure pere korterit parem ei räägi, neil võib olla tööriista käsitsemise kogemus aga kujunduse jaoks vajalikku materjali neist välja ei pigista, kuigi nad on püüdlikud, aga välja tuli selline alla keskmise.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle näitas see, et Kristel ja Hendrik viimaseks jäid, nii tartlaste kui ka ema ja tütre maitset: kuna nad eelistasid suurpere korterit Kristeli ja Hendriku korterile, siis järelikult neil üleüldse maitse puudub. Suurpere arvamust ma ei arvesta, sest nad tõesti ei tea mitte midagi stiilist või asjade kokkusobitamisest, aga tore, et nad endale kodu ehitavad.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mulle suurpere korter ei meeldi, pole minu maitse, aga see polegi minu kodu, nii et pole hullu. Kurb on, et nad nii palju vaeva näinud, aga ei võida nagunii

Please wait...
Postitas:
Kägu

Appi kui vastiku mulje see ema-tûtre kombo täna jättis, mida nad kiunuvad seal nüüd? “Igaüks võib sellist heledat valget asja teha” – no miks te ei teinud siis? Tegite ju mingi koleda monstrumi ja segasummasuvila. Piinlik oli seda nende võitu vaadata lausa.Õudne korter neil ja üha enam tundub, et ûsna nõmedad inimesed ka. Finaalis neil loodetavasti enam palju fänne pole

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma strateegiliselt saan ju tegelikult aru, miks Veside korter viimaseks pandi. Aga see kuidas oldi juba nii negatiivsed selle kodu suhtes ja ainult sapised kommentaarid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma strateegiliselt saan ju tegelikult aru, miks Veside korter viimaseks pandi. Aga see kuidas oldi juba nii negatiivsed selle kodu suhtes ja ainult sapised kommentaarid.

Mina ei saa aru, sest minu loogika ütleb, et strateegiline oleks just olnud Vesidel võita lasta – oma rosetimerega on nemad finaalis niikuinii sees ja ülejäänud võistlus käib ülejäänute vahel – seega andes roseti mõnele teisest kolmest väheneb ju enda lootus finaali saada.

Please wait...
Postitas:
onu Heino

Ja nüüd utsitab ema-tütre tiim veel oma sõpru ka Facebookis korter 4 mustama, kui alatu!

Sellised ei peaks üldse saates osalemagi. Eriti veel, kuna nad ise pole seal kodus suurt miskit teinud, ikka see Henrikene, kes tegelikult tiimi ei kuulu! Loodan, et nad saavad väga vähe hääli, sellised madalad inimesed lihtsalt ei vääri poolehoidu, korter on neil ka lipp lipi peal, lapp lapi peal. Muudkui korrutasid aga industriaaaaal ja industriaaaaal ja enamus toad on romantilised. No kes sellises kaoses pärast elada tahab? Kole ju.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ma imestan kahte asja – et on tervelt 3/4 inimesi, kelle maitse on selline tume ja puidune, ja et korralik söögilaud oli ainult ühes korteris! Tüdrukutel oli laud, aga nii väike, ja teistel ainult saareke (see pukkide otsas söömine on hädalahendus, äärmisel juhul hommikuvõileib). Ok, noortest saan veel aru, aga kolme lapsega?

Kui ruumi on piiratult, ja valikus kas saar või laud, pole kahtlustki – olgu söögilaud, võimalikult suur. Elame kahekesi, avatud köögiga elutuba, ja meil on täissuuruses 6-inimese laud, mida vajadusel meetri võrra pikendada. Täitsa paras. Kui suurem pidu, saab max 14 inimest istuda ümber laua.

Kadedad kommentaarid Veside aadressil olid väga inetud küll. Eriti see korrutamine, et “oleks ka lihtsamat teed läinud, kõik valgeks värvinud”. No ei ole hele sisustus kuidagiviisi kergem saavutada. Ja nad on tõesti teinud imeilusa kodu, mis on ühtlasi nii kodune kui ka stiilne. Arendajal on nende korterit kerge müüa ka:)

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kadedad kommentaarid Veside aadressil olid väga inetud küll. Eriti see korrutamine, et “oleks ka lihtsamat teed läinud, kõik valgeks värvinud”. No ei ole hele sisustus kuidagiviisi kergem saavutada. Ja nad on tõesti teinud imeilusa kodu, mis on ühtlasi nii kodune kui ka stiilne.

Kadedus on neil loomulikult suur, igaüks tahab võita ja vaeva on kõik näinud ja siis saab kõik võidud endale korter 4. Väga ilus tulemus, just minu maitse. Paistab tõesti nagu Vesid oleksid vähem vaeva näinud, aga lõpptulemus on palju parem kui teistel käsitsinikerdajatel. Pigem maitsekalt kujundatud poemööbliga kodu, kui mingid euroalustest ja puurontidest jukerdused. Kuigi mulle meeldivad väga isetehtud asjad, siis loeb siiski lõpptulemus. Veside kodu on tervik, miski ei häiri silma, kõik harmoneerub ja on stiilne. Kristel ütles õigesti, et arvestab spetsialistide arvamust, mitte (kadedate) konkurentide oma.
Selles ema-tütre interjööris ma elada ei tahaks. Liiga tume ja stiilitu. Tartlaste korteril pole viga, suurpere oma jälle ka paras eklektika. Kui ikka pole seda õiget tunnetust, siis pole ja neile võibki Veside korter mitte meeldida, nad näevad asju teise pilguga.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Vesid tegid ju enda korterisse väga palju ise: lapsetoad ronimissein, magamistoas voodi, köögilaud, mingidmpadjad-kardinas jne. Väga tublid ja stiilipuhas töö.

Ema-tütar on äärmiselt ebameeldivad ja khepalgelised. Tütar üritab võõrkeelseid sõnu kasutades popp ja noortepärane vist olla. Tartu tervislikud tuvikesef on tegelikult toredad ja sümpaatsed, nad pole ainsana Vesisid kritiseerinud asjatult ja on kõigi suhtes lugupidavad olnud

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tõepoolest ei imesta, miks teistele Veside korter ei meeldi – see on ju stiilne ja ilus, teistel osalejatel puudub aga täielikult stiilitaju, ilumeel. Vaadates juba osalejate riietust, saab väga hästi aru, kel puudub maitse täielikult.

Tartlaste korter on… huvitav. Aga ise seal elada ei sooviks. Saun on lahe, aga teiste tubade puhul jääb mulje, et võetakse šnitti sellest ühe aasta võidukorterist (Jana ja mis-selle-mehe-nimi-oli koos väikese printsessiga) ja siis tuuakse lihtsalt arutult puuroikaid kuskilt metsast koju, kuna üks aasta just nii võideti. Nende garderoob oli mu arust täielik kakofoonia ja koletuba.

Suurpere elamist pikalt kommenteerima ei hakka, kuna enamus sellest on inetu. Mainin vaid lühidalt ära, et sulle antakse uus ilus korter ja sina suudad sellest stiili poolest teha mingi 95. aastate hõngulise Mustamäe paneelika. Job well done, eksole. Peaasi muidugi, et endale meeldib, aga kas te selle ka ise ära ostate?

Siin palju -ja õigustatult- kirutud ema-tütar jätsid tõesti alguses hea mulje, plaanid ja ideed olid lahedad, nii südamlik lookene lahkuminekust jms, iseloomud tundusid mõnusad. Mida saade edasi, seda rohkem hakkas peretütar oma tõelist külge näitama. No selline negatiivsuse kehastus, et vaata ja imesta. Eilne saade pani siis I-le täpi, paraku tuli välja ka seni nii malbe ema tõeline pale, kui irvitas kavalalt, et ai nad nüüd keerasid Vesidele. Ütleks nii, et igal Mihklil tuleb oma oinapäev. Eks siis finaalis näha ole, mis teil sellest õelast kokkumängust kasu oli. Ilmselt midagi, kuna vaadates Facebookis igasuguste mängude tulemusi, siis on tegelikult rahva südame võitja ju teada. Võite oma sõpru agiteerida teisi sõimama, aga teate ju ise sisimas ka, et teie oma plaanide elluviimisega hakkama ei saanud. Ideed olid head, aga paraku valmis teil kolekorter, mille tarbeks peate ilmselt kiirelt raha kokku ajama: keegi teine vast sellist endale ei sooviks. Oleks te natukenegi oma kadedust vaka all suutnud hoida ja teisi mitte niimoodi alatult mustata, oleks ehk seisud teised. Praegu on teil vaatajate silmis üsna inetu korter ja teie halb iseloom on nüüd ka kogu Eesti rahva ees letti laotud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

kahtlane

Veside pooldajad on siin kuidagi väga sarnase jutuga. Ei tea, kas nad ise siin käivad ennast kiitmas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Noorpaar on väga meeldiv – meespool asjalik ja sõbralik, ja tüdruk selline armas, heasüdamlik ja veidi koba. Ei karda enda üle naerda! Küll nad ka sisustama õpivad, peamine ehk ehituspool oli ju väga hea neil.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ma vist ainuke, kes Veside korterit ei valiks, sel põhjusel, et natuke igav….minu jaoks, kogu korter ühesugune puhta ja helge stiiliga, aga ega seal teised korterid ka minu lemmikud pole

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

kahtlane
Veside pooldajad on siin kuidagi väga sarnase jutuga. Ei tea, kas nad ise siin käivad ennast kiitmas.

Teistest mõeldakse ikka seda, mis endale omane. Vaatan, et teie enda sõbrakesed seal feissis on ka kõik väga ühetaolise jutuga, muudkui korrutavad, kuidas Veside korter on igav ja haigla 🙂 Täpselt sama, mida teie, kusjuures, eile saateski välja tõite.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Naljakas oli ka see, et kui käidi teiste kortereid vaatamas, siis Veside köögist pandi kõik pirukad ja maasikad pintslisse, aga korter hääletati viimasele kohale. Mõnusad naabrid teil, Vesid! Ühed naabrid muidugi ise pakkusid plastikust toitu. 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui alguses tundus Veside korter ilus, siis mida aeg edasi, seda igavamaks kogu korter muutub 😀 Kui oled piisavalt sisustusajakirju lapanud, siis läheb läilaks lõpuks.
Eks see kodu ehitamine/sisustamine ongi ju väga isiklik asi, igaüks tunneb end hästi ja koduselt erinevas keskkonnas. Saade muidugi ehitatudki üles nii, et ikka rohkem kõlapinda saaks ja oleks palju emotsioone seinast seina.
Ja vabandust, kas kõik sisekujundajad(või kes see naisterahvas seal žüriis ongi) on nii üleoleva, nipsaka ja arrogantse suhtumisega? Jube ebameeldiv igatahes. Isegi, kui mulle see hinnatav korter seal kah parajasti ei meeldi, siis selle proua hinnangut kuuldes mul trots tekib iga kell ja olen valmis ilusaks vaidlema selle kohe vastukaaluks 😀 Arvamust saab avaldada igatmoodi, see naisterahvas seda igatahes teeb väga ebameeldivalt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Veside korter minu jaoks kindlasti ei muutu igavamaks, vaid aina paremaks – hindan väga tervikut, voolavat ruumi, mahedaid toone. Väga häirib, kui iga ruum on erinevast ooperist. Võimalik, et on lehitsetud palju Skandinaavia sisustusajakirju – ja hea on, sest tulemus on super. Soome elamumess muide on koht, mida soovitaks igal ehitajal-sisustajal külastada.

Urbanistlik ja lofti stiil meeldib mulle ka väga, aga see nõuab hoopis teistsugust ehitist. Vanad tehasehooned, kõrged laed, avarad ruumid. Naiste kodus puudub täiesti avarus, iseloomulikud detailid, ja urbanistliku stiiliga pole neil seal midagi pistmist.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Arusaadav jah, et arendaja jaoks oleks vajalik, et korterid oleksid kõik sellised nö. mittemidagiütlevad ja mitte liiga kiiksuga või erinevad, no et rõhuvale enamusele nö. peale läheks. Vesid on oma korteris seda teinud, ülejäänud teevad nö. endale kodu, mitte teistele. Eks sellest ka draamad 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Arusaadav jah, et arendaja jaoks oleks vajalik, et korterid oleksid kõik sellised nö. mittemidagiütlevad ja mitte liiga kiiksuga või erinevad, no et rõhuvale enamusele nö. peale läheks. Vesid on oma korteris seda teinud, ülejäänud teevad nö. endale kodu, mitte teistele. Eks sellest ka draamad 😀

Birgit, puhka jalga nüüd. Said eile juba piisavalt oma margi täis teha, oma ülistiilse kodu ja sama stiilse kadedusega 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kiitsite siin isetehtud ronimisseina. Läksin lootusrikkalt pilte otsima (telekat mul pole ja TV3Playsse pole eilne osa veel jõudnud). Kujutasin ette
midagi sellist. Aga selle asemel oli paar ilusale taustale seina kruvitud ronimiskivi.
Jaa, ilus. Täpselt nagu reklaampilt mingist sisustusajakirjast. Aga kuidagi tuttav. Täpselt nagu reklaampilt mingist sisustusajakirjast.
Kui see eilne osa lõpuks TV3Playsse jõuab, siis näen köögid ja bitšimise ka ära. Võib-olla siis mu arvamus muutub. Aga vähemalt nende salatubade puhul tundub praegu küll, et võrkkiigega toa ja kinotoa tegijatel on lennukam fantaasia ja rohkem julgust. Väikse tüdruku tuba jäi kahjuks pisut lahjaks. Ma oleks selle voodiga veel midagi ette võtnud. Näiteks voodi alla mõnus vaip, valgusti ja kardinad ümber, et tekiks midagi onnilaadset. Või seda Rapuntsli teemat veel kuidagi edasi arendanud. Aga ju neil sai aeg või raha või mõlemad otsa.

Please wait...
Postitas:
Kägu

no hea maitsega inimeste kodud ongi nagu Vesidel. Ikka endale tehtud. Need “kiiksuga ja erinevad” – kui sellise ostaksin, siis piltlikult tuleks granaadiga alustada.
Erandiks on kunstnike kodud, neil on tõesti omapära, aga millegi pärast näeb ikka väga lahe välja. Stiilitunnetus on ilmselt see võtmesõna.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle just tundub, et teised pered nagu ei saa aru, et nad peaksidki selles korteris elama hakkama. Näiteks esikud: ainsana nägin kappi Veside esikus. Naiste tiimil oli vist ehitatud garderoob, see oli ka hea, sest sinna saab riided-jalatsid panna. Aga mida mõtlevad need tartlased ja eriti suurpere? Ühtegi kappi pole? Kuhu sa paned oma talvemantli, talvejope, viisaka mantli, parka, kindad-mütsid-sallid, KÕIK jalatsid (neid on ju kolmelapselises peres meeletult)? Mida nad mõtlevad? Et ehitavad ajakirjakodu, kus nagu keegi ei elakski? Tartlaste magamistoas oli riidekapi asemel mingid roikad? Pane normaalne kapp seina lükandustega, saad sinna kõik oma riided ja asjad panna. Mingid roikad ei ole küll sisustuselement (eriti veel see redel-roigas esikus, kui õudne see oli ja ei sobinud sellisesse interjööri üldse, see sobiks heal juhul mõne maamaja sauna). Isegi seal salatoas oli mingi roigas laes. See sobib maamajja, aga mitte uusarendusse!

Või räägime köögist. Suurpere ja normaalset söögilauda pole? Mis mõttes? Tartlastel ka mingi väike laud. Neil pole elutoas ka lauda ega kohti, kuhu külalised istuma panna. Kas neil ei käigi sugulased külas? Täiesti imelikud inimesed. Ainus normaalne köök oligi Vesidel, seal saab süüa teha ja normaalselt laua taga istuda, nad olidki arvestanud, et kui külalised tulevad, on koht, kus istuda. Kõige hullemad on need köögid, kus puki otsas pead istuma nagu baaris. Õudne.

Naiste korteris puudub harmoonia, see on nende viga. Ma sain aru, et pidi olema urbanistlik stiil? Mina seda kahjuks ei näe, minu meelest on õudne kakofoonia. Tartlastel on ebapraktiline, kõik on nagu poolik: elutoas tšillida ei saa, külaliste jaoks ruumi pole, isegi lauda pole, kuhu veiniklaasi toetada, köögis samuti lauda pole, kus sõpradega istuda. Ja ärge tulge rääkima, et neil ühtegi sõpra pole. Esikus on poolkipakas pink, roigas-redel ja valge vaip – ebapraktiline!

Suurperest ma ei räägi eelmainitud põhjustel (neil puudub igasugune arusaam sisekujundusest).

Saan aru, et üritate Veside korterit maha teha, nimetades seda igavaks. Korteri sisekujunduse puhul hinnataksegi harmooniat, kogu korter või maja peab olema harmooniline, kokku sobima. Mitte nii, et ühes toas karjub mingi hallitavas toonis sein näkku ja teises on romantiline roosiline tapeet ja suur baldahhiinvoodi. Ma usun, et stiili saab õppida, aga kui maitset ikka ei ole ja sisekujunduse kohta igasugused teadmised puuduvad, siis ei ole mõtet kritiseerida neid, kel on head silma ja hea stiilitaju.

Mina perekonda Vesi ei tunne, aga kuna mind üllatas, kui ebameeldivalt kriitilised olid teised pered nende suhtes, valides isegi suurpere korteri paremaks, siis kavatsen oma hääle Vesidele anda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

kuidas Veside korter on igav ja haigla

Nojah, kui on maitsekas ja stiilipuhas, siis on haigla. Kuhjame aga igasuguseid erinevaid asju kokku ning ise usume, et on ilus ja huvitav? Keskmise inimese maitse ongi kahjuks selline, et paneme palju erinevaid asjakesi kappidele, laudadele, kunstlillekesi seintele, pildid peaaegu lae alla, mitte silma kõrgusele jne. Neile endale meeldib ja olgu peale, aga siin Veskimõldres pole ju kindel, et nad ise seal elama hakkavad. Siin on oluline, et tulemus oleks ka maitsekas.
Vähem on rohkem ehk lihtsuses peitub ilu!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

ma olengi alati mõelnud, kes ostavad endale plastikust õunu ja viinamarju. No nüüd selguski!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minule isiklikult meeldib kõige rohkem tartlaste korter. Oleks kõige vähem, mida ümber teha. Naljaks, et nad mitte ühtegi võitu pole saanud.

Veside korter on täpselt selline, mis keskmisele eestlasele meeldib ja mida hästi kerge müüa on.

Mulle üldse oleks meeldinud, et teisi mängijaid oleks ka tunnustatud. Praegu on seis suht igav. 100 prossa kindel, et Vesid võidavad.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 214 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Naabrist parem-uus hooaeg