Esileht Ajaviite- ja muud jutud Naabrist parem-uus hooaeg

Näitan 30 postitust - vahemik 151 kuni 180 (kokku 198 )

Teema: Naabrist parem-uus hooaeg

Postitas:
Kägu

Arusaadav jah, et arendaja jaoks oleks vajalik, et korterid oleksid kõik sellised nö. mittemidagiütlevad ja mitte liiga kiiksuga või erinevad, no et rõhuvale enamusele nö. peale läheks. Vesid on oma korteris seda teinud, ülejäänud teevad nö. endale kodu, mitte teistele. Eks sellest ka draamad 😀

Birgit, puhka jalga nüüd. Said eile juba piisavalt oma margi täis teha, oma ülistiilse kodu ja sama stiilse kadedusega 😀

Vanemad panid mulle küll teise nime kui Birgit…
Ma ei kritiseeri Veside korterit, rahune palun 😀
Lihtsalt kirjutasin, kuidas mina ülejäänud korteriehitajatest aru saanud olen, et nad täiega nö. omale ehitavad ja pole läinud sisustusajakirja kloonimise teed. Ja eks see vastuolulisus saates müübki. Vaata ise, kui närvi inimesed lähevad siin 😀
Endale ei meeldi mitte ükski nendest korteritest 😀

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Lihtsalt kirjutasin, kuidas mina ülejäänud korteriehitajatest aru saanud olen, et nad täiega nö. omale ehitavad ja pole läinud sisustusajakirja kloonimise teed.

No seleta või 100 korda ja sa ikka raiud oma rumalust. See ongi nende stiil, see meeldib neile. Nemad tahavadki sellises kodus elada.

See, et teile meeldib kaos ja segadus, susi teiega.

Te lihtsalt ei suuda aru saada, et see teie “segane urbanism” ei ole kõigi maitse. Teie maitse on, väga tore, aga nagu sa ka facebookist näed, siis enamuse maitse mitte. Leppige sellega juba.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mulle meeldib Catrini ja Birgiti idee, aga lahendus mitte. Kõike on liiga palju, liiga kirju, liiga puder ja kapsad. Kui oleks selle stiiliga mõistlikult ja oskuslikult ümber käidud, mitte üle pingutatud ning neil oleks stiilitunnetust, oleks võinud sellest tõesti midagi lahedat tulla.
Kui aga nende korter olekski mu lemmik, siis juba seepärast ei hääletaks nende poolt, et see s.tt iseloom küll ühegi nurga alt atraktiivne pole.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Üks asi on see, et sa kogud netist ja sisustusajakirjadest ideid. Ma usun, et kõik tegid seda. Vaevalt, et teised kõik jalgrattaid leiutasid. Kes rohkem, kes vähem.
Aga ema ja tütar ju konkreetselt lasid enamus asjadest teha täiesti asjasse puutumatul inimesel, kes saates ei osalenud, tütre poisil. See on ju palju alatum. Mulle ei meenugi, et mida see ema ja tütar ise üldse tegid? Alati oli see mees kaadris ja rügas seal, et diivade unistusi täita. Mis nende oma panus üldse sellesse OMA koju on? See pronksist jänes, mida igasse tuppa hindamiseks kohale veeti, et näidata ikka, kui metsikult tööd ja disaini nad teinud on? Isegi kardivõistlusele saatsid nad ju selle poisi, mitte ei osalenud ise, nagu aus oleks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Birgitil ja Catrinil on praegune kodu müügis, tundub suur ja üsna kallis samuti, 260 tuh. Ma ei tea, aga Kakumäe elamine on neil ju üsna mugav, oleme ise Veskimöldres krunte käinud vaatamas, me jätsime sealse krundi ostmata ja ostsime mõned kilomeetri kaugusele, juba valmis arendatud elurajooni, sest ei kujutanud elu järgmised 5 -10 aastat keset ehitusplatsi ette. Ehitamine tähendab tolmud, suuri kallureid, kaevandamist hommikust õhtuni, selles elurajoonis ei ole 10 aastat rahu oodata. Krundid on seal enamus müümata, ehitamine on nii algusjärgus, miks nad Kakumäe vaikusest tahavad sinna kolida?

https://www.kv.ee/morderne-ja-lihtsa-lahendusega-5toaline-perekodu-r-3083783.html?nr=19&search_key=a962ca2df7ce3b727028598c288f5001

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Küpsetamine enne hindajate tulekut.
Nad ütlesid, et ainult Kristel ja Hendrik tegid seda trikki, aga ema ja tütar võtsid ju ka enne ahjust saiad välja – ise ütlesid seda.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ja nüüd utsitab ema-tütre tiim veel oma sõpru ka Facebookis korter 4 mustama, kui alatu!

Sellised ei peaks üldse saates osalemagi. Eriti veel, kuna nad ise pole seal kodus suurt miskit teinud, ikka see Henrikene, kes tegelikult tiimi ei kuulu! Loodan, et nad saavad väga vähe hääli, sellised madalad inimesed lihtsalt ei vääri poolehoidu, korter on neil ka lipp lipi peal, lapp lapi peal. Muudkui korrutasid aga industriaaaaal ja industriaaaaal ja enamus toad on romantilised. No kes sellises kaoses pärast elada tahab? Kole ju.

Ma küll kusagil utsitamist ei näe nende lehel.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Neist neljast korterist valiksin sunni korral Veside korteri.
Alguses vaatasin, et neil lahedad ideed (sauna 1 sein, magamistoa pilttapeet jne), aga mida aeg edasi, seda igavamaks läheb. Lapsetoa puhul ma lootsin, et vähemasti sinnagi panevad mingit rõõmsat värvi. Kasvõi midagigi särtsu mõne detaili abil, aga kahjuks ei. Lapsel võiks ikka värvi ka olla. Jah, nende stiil ja kôik ruumid on kataloogi järgi aga igav igav igav. Wow effekt puudub. Ilusasti ûhtne mulje on tervest elamisest küll, aga kui ma meenutan nende teisi tube siis….ei meenugi. Need mägedetipud lapse toas oleks võinud ära jätta. See on niiii eilne päev!! Pinterest oli neid täis juba mitu hooaega tagasi. Kas mitte eelmise hooaja Printsessi paar ei teinud sama asja?
Kas nad esiku eest said ka kuldse? Tegelikult kui seda esikut vaadata, siis no ausalt, MIS see oli, et see vôidu sai? Odav mòòbel ja igav mulje.
Nad võiks natukenegi mingit powerit elamisse tuua. Raamitud postrid jne on aegunud.
Salatubadest meeldis see kinoruum. Idee lahe iseenesest, kuigi minujaoks tundus ruum liiga tilluke ja ahistaks vist. Ülejäänud elamine neil minu maitsele liiga sünge, kuigi palju on wow effekti.
Teisi ei kommenteeri. Tartlaste oma ei mäleta ja suurpere oma ei meeldi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Neist neljast korterist valiksin sunni korral Veside korteri.

Alguses vaatasin, et neil lahedad ideed (sauna 1 sein, magamistoa pilttapeet jne), aga mida aeg edasi, seda igavamaks läheb. Lapsetoa puhul ma lootsin, et vähemasti sinnagi panevad mingit rõõmsat värvi. Kasvõi midagigi särtsu mõne detaili abil, aga kahjuks ei. Lapsel võiks ikka värvi ka olla. Jah, nende stiil ja kôik ruumid on kataloogi järgi aga igav igav igav. Wow effekt puudub. Ilusasti ûhtne mulje on tervest elamisest küll, aga kui ma meenutan nende teisi tube siis….ei meenugi. Need mägedetipud lapse toas oleks võinud ära jätta. See on niiii eilne päev!! Pinterest oli neid täis juba mitu hooaega tagasi. Kas mitte eelmise hooaja Printsessi paar ei teinud sama asja?

Kas nad esiku eest said ka kuldse? Tegelikult kui seda esikut vaadata, siis no ausalt, MIS see oli, et see vôidu sai? Odav mòòbel ja igav mulje.

Nad võiks natukenegi mingit powerit elamisse tuua. Raamitud postrid jne on aegunud.

Salatubadest meeldis see kinoruum. Idee lahe iseenesest, kuigi minujaoks tundus ruum liiga tilluke ja ahistaks vist. Ülejäänud elamine neil minu maitsele liiga sünge, kuigi palju on wow effekti.

Teisi ei kommenteeri. Tartlaste oma ei mäleta ja suurpere oma ei meeldi.

Vaevalt, et sa selle kirjutisega kedagi mõjutad ja tundub nagu ema ja tütre suust tulnud jutu koopia. Meeleheide oli konkurentide suust tulevates sõnades viimases saates tunda. Isegi kui ei ole skandinaavia stiili fänn, siis teiste mahategemine ei näita just heast küljest ja paneb pigem Veside poolt hääletama.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Birgitil ja Catrinil on praegune kodu müügis, tundub suur ja üsna kallis samuti, 260 tuh….Krundid on seal enamus müümata, ehitamine on nii algusjärgus, miks nad Kakumäe vaikusest tahavad sinna kolida?

https://www.kv.ee/morderne-ja-lihtsa-lahendusega-5toaline-perekodu-r-3083783.html?nr=19&search_key=a962ca2df7ce3b727028598c288f5001

Kuidas sa tead et see nende maja? Igatahes, on mainitud, et hetkel elavad ema/tütar olude sunnil peale lahutust endise abikaasa/isaga veel koos, kuid otsivad uut kodu, küllap seetõttu müüvadki.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teab keegi, kust oli ostetud Veside elutoa mööbel?

Please wait...
Postitas:
Kägu

ema ja tütar võtsid ju ka enne ahjust saiad välja – ise ütlesid seda.

Ju läksid “aia taha” ja ei saanud pakkuda (või sõid ise ära).

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Teab keegi, kust oli ostetud Veside elutoa mööbel?

http://kuga.ee/deluxe/62-kummut-deluxe-dx-2.html Sellest seeriast, pane googlesse siis leiad rohkem. Ise nägin Põlva mööblipoes.

Kuid ka teemasse, siis teema algatasin eelarve tõttu ja kõige kenam korter/rohkeima sisustusega siiski Kristelil ja Hendrikul. Paljudele ei meeldi nö Skandinaavia ja Pinterest, aga mulle meeldib endalgi kodu selline.

Teiste korterite hala
4 korteri ümber on piinlik. Suurpere korter teleri vahendusel tundub lihtsalt ja ebakvaliteetselt tehtud. Enim meeldis sealt elutoa sein ja köök oli ka ilus.

Kirsika ja Raido korter valdavalt meeldib. Salatoas kiik ei meeldi ja mööblit ka liiga vähe, aga eks eelarve mängis rolli.

Naiste korter või siis õigupoolest Henri korter on nii ja naa. Mõni asi meeldib, kuid oma käitumisega nullisid ära.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Birgitil ja Catrinil on praegune kodu müügis, tundub suur ja üsna kallis samuti, 260 tuh….Krundid on seal enamus müümata, ehitamine on nii algusjärgus, miks nad Kakumäe vaikusest tahavad sinna kolida?

Kuidas sa tead et see nende maja? Igatahes, on mainitud, et hetkel elavad ema/tütar olude sunnil peale lahutust endise abikaasa/isaga veel koos, kuid otsivad uut kodu, küllap seetõttu müüvadki.

Nende FB lehel oli kuulutus tekstiga üleval.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis te ema ja tütre kallal võtate? Vaatasin ka saate ära, ega need Vesid ka teiste kritiseerimisega tagasi ei hoidnud. Köögi kohapealt oleks võinud seekord küll võit minna teistele. Ja noorte puhul kritiseeritakse koguaeg seda, et kas teil siis külalisi ei käi või kuhu külalised panete. Kõik inimesed ei armasta enda kodus mingit pidevat festivali korraldada, mulle näiteks piisaks ka täiesti nende lahendusest, kus tervet sõjaväge pole istuma planeeritud nii kööki, kui elutuppa. Ja ma kahtlustan, et need kes Veside korterit lemmikuks ei pea, ei ole kadedad, kõikidele inimestele ei meeldi lihtsalt selline hall udu igal pool. Maitsed on erinevad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kes ema ja tütre tiimist sinna elama jääks? Kui ema ja üks tütar elukaaslasega, siis hea läbisaamisega korral saadakse ka korteris hakkama, kui aga koliks teinegi tütar, tulevikus elukaaslasega, siis sellisel juhul kujutaks korteri asemel pigem ette kahekordset maja, kasvõi linnast väljas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kes ema ja tütre tiimist sinna elama jääks? Kui ema ja üks tütar elukaaslasega, siis hea läbisaamisega korral saadakse ka korteris hakkama, kui aga koliks teinegi tütar, tulevikus elukaaslasega, siis sellisel juhul kujutaks korteri asemel pigem ette kahekordset maja, kasvõi linnast väljas.

aga kas nii mitte polegi algusest peale mõeldud nagu kirjeldasid oma jutu esimeses pooles, ma pole teise tütre kolimisest kuulnud, kas mul on midagi vahele jäänud?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

aga kas nii mitte polegi algusest peale mõeldud nagu kirjeldasid oma jutu esimeses pooles, ma pole teise tütre kolimisest kuulnud, kas mul on midagi vahele jäänud?

Leidsin vahepeal artikli, https://televeeb.ohtuleht.ee/955526/naabrist-parema-ema-ja-tutar-kogesid-et-saatepinge-paneb-proovile-koik-suhted. Et siis 4 täiskasvanut koliksid 5-toalisse ridaelamuboksi. Põhimõtteliselt saaks igaüks oma toa ja ühiselt kasutatav oleks elutuba? Ühest vanemast ja noorpaarist saab aru, kuigi erinevatel põlvkondadel oleks rohkem privaatsust, 2-kordses majas ja eraldi korrustel. Isiklikult ei kujuta hästi ette, kuidas õed või vennad ja nende elukaaslased ühist eluaset ja tube jagavad. Ajutiselt saab veel aru, aga püsivalt?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ainus korter, kus ennast elamas suudan ette kujutada, on Veside oma. Meeldib see rahulik stiil. Sorry, aga suurpere korter on kole, nende salajane tuba oli täielik segasummasuvila, kuhu olid kõik jubedused kokku kuhjatud, mida ma oma kodus näha ei tahaks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle tundub, et eelkõige ema-tütre tiim on pettunud, et erinevalt eelmisest hooaegadest ei tehta see aasta maha Skandinaavia stiili. Tundub, et nad olid arvestanud, et nende kompott (no sry, aga vanema õe magamistuba on kole, seinavärvi nähes lootsin, et sinna tuleb midagi enneolematult originaalset, ja tuli kah, aga negatiivses mõttes) läheb kohtunikele raudselt peale, aga elu üllatas ja selleks aastaks on kohtunikud astunud Skandinaavia stiiili rongile.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ainus korter, kus ennast elamas suudan ette kujutada, on Veside oma.

Mina samuti. Emal-tütrel (ja Tartu noortel vist ka) oli liiga palju tumepruuni. Nende jaoks ehk huvitav, aga minul on nõukaajal see pruuni etapp läbitud ja praegu tundub sünge ja masendav.
Aga üldiselt ei näe läbi ekraani eriti tervikut. Veside korter oligi ainuke, kus nägin, et kõik ruumid olid ühes stiilis. Teisi näitas kaootiliselt ja vannitubadest ei mäleta ma üldse midagi.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt
Postitas:
ttriinu

Täna siis selgub võitja. Algselt ma ei kavatsenud helistada, aga kui viimases saates ilmselgelt Vesidele liiga tehti naabrite poolt, siis otsustasin, et toredate inimeste ja stiilipuhta kodu poolt peaks hääletama. Vaatan praegugi neid kortereid uuesti, aga eespool juba mainiti, et pruun on nõukaajal läbitud, ei ole minu maitse samuti, heledad toonid teevad kodu helgeks ja avaraks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ema ja tütre WCst midagi jubedamat pole ammu näinud, kui üldse kunagi. Ja kaameratöö korterite näitamisel on… ma ei teagi mis käkk.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No, kes võidab 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kus korterid 1 ja 2 on?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kus üks korterid 1 ja 2 on?

Juba väljas, nüüd on superfinaal.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Võit läks õigesse kohta, nii pidigi minema.

Palju õnne!

Please wait...
Postitas:
saiko

Õiglus ja hea maitse võitsid, kadedus kaotas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Palju õnne võitjatele, parimad said oma kodu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vaatasin FB-i kommentaare võitjate kohta

“Kaks ahnet rotti” Karoliina Vahtre poolt
https://www.facebook.com/roosivein

“Pask” Susanna Helena poolt
https://www.facebook.com/susanna.helena.t

Huvitav, mis toimub mõne inimese peas, et paneb kirjutama selliseid kommentaare. Isegi, kui lemmik ei võida, siis mis nii kripeldab sees, et peab toredale noorpaarile nii kirjutama? Need kommentaarid said laike …

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 151 kuni 180 (kokku 198 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Naabrist parem-uus hooaeg