Esileht Ajaviite- ja muud jutud Naabrist parem-uus hooaeg

Näitan 30 postitust - vahemik 181 kuni 210 (kokku 211 )

Teema: Naabrist parem-uus hooaeg

Postitas:
saiko

Vaatasin FB-i kommentaare võitjate kohta

“Kaks ahnet rotti” Karoliina Vahtre poolt

https://www.facebook.com/roosivein

“Pask” Susanna Helena poolt

https://www.facebook.com/susanna.helena.t

Huvitav, mis toimub mõne inimese peas, et paneb kirjutama selliseid kommentaare. Isegi, kui lemmik ei võida, siis mis nii kripeldab sees, et peab toredale noorpaarile nii kirjutama? Need kommentaarid said laike …

Ju need ema-tütre fännikesed olid. Sama kibestunud ja sapised kui nende iidolidki.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui okei on sellistesse saadetesse väiksemaid lapsi kaasata? Suurpere lapsest oli küll väga kahju, rõõmustas oma toa ja mänguväljaku üle. Lapse lollitamine, ei muud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kui okei on sellistesse saadetesse väiksemaid lapsi kaasata? Suurpere lapsest oli küll väga kahju, rõõmustas oma toa ja mänguväljaku üle. Lapse lollitamine, ei muud.

Nad ju just kirjutasid enda instagramis, et ei tasu muretseda nende pärast, nad saavad osta. Kui teavadki juba alguses, et kui ei võida, siis ostavad, ei näe probleemi. Huvitav, et nii kiireid järeldusi tehakse kellegi teise eraelu üle, nagu oleks 100% kursis kõigi nende tegemistega. 🙂

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Teisest küljest – mis tunne nüüd oleks seal majas külg külje kõrval elada inimestega, kellega saate ajal väga läbi ei saanud (just suurpere vs Vesid või ematütar vs Vesid)? Kui nüüd kõik osalenud neid kortereid ostma hakkavad.

Ma kujutan ette, et üsna ebamugav.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mõtlesin sama kuidas oleks elada edaspidi naabritena, kui saates mustati teisi. Aga noh vaevalt ema-tütred korteri ostavad, nad on korduvalt öelnud, et ilma võiduta pole võimalik osta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vaatasin FB-i kommentaare võitjate kohta

“Kaks ahnet rotti” Karoliina Vahtre poolt

https://www.facebook.com/roosivein

“Pask” Susanna Helena poolt

https://www.facebook.com/susanna.helena.t

Huvitav, mis toimub mõne inimese peas, et paneb kirjutama selliseid kommentaare. Isegi, kui lemmik ei võida, siis mis nii kripeldab sees, et peab toredale noorpaarile nii kirjutama? Need kommentaarid said laike …

eks see nende saates kaotanute kohta mõndagi ütleb (ütle mulle, kes on su sõbrad ja ma ütlen, kes oled ise)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nad ju just kirjutasid enda instagramis, et ei tasu muretseda nende pärast, nad saavad osta. Kui teavadki juba alguses, et kui ei võida, siis ostavad, ei näe probleemi. Huvitav, et nii kiireid järeldusi tehakse kellegi teise eraelu üle, nagu oleks 100% kursis kõigi nende tegemistega. 🙂

Siis oleks võinud juba varem osta, miks nad seda ei teinud? Ilmselt hindavad oma laenuvõimalusi üle.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Siis oleks võinud juba varem osta, miks nad seda ei teinud? Ilmselt hindavad oma laenuvõimalusi üle.

Oleks-poleks, mis see Kägude asi on, millal osta? Ju nägid nüüd head võimalust, et on võimalus soodsamalt saada ja saade ära võita. Ja samas, kui ei võida, siis ka pole katki. Miks sa selliseid hinnanguid siin annad kellegi laenuvõimekuse kohta? Vallo töötab pangas IT alal, lisaks enda ettevõte, mille alt teenust osutab, ilmselt palk päris korralik.

Kindlasti saates räägivad kõik, et ei saaks muidu lubada endale. Pole väga võiduvõimalust, kui lähed ütlema, et ah, vahet pole, kui ei võida, siis ostan ära.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Siis oleks võinud juba varem osta, miks nad seda ei teinud?

Tänu saatele said ju remondivahendid ja sisustuse tasuta. See ka suur abi.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Siis oleks võinud juba varem osta, miks nad seda ei teinud?

Tänu saatele said ju remondivahendid ja sisustuse tasuta. See ka suur abi.

Kas mitte varasematel aastatel ei pidanud maksma mööbli jm eest lisaks? Kuidagi on meeles, et ühed kurtsid ebaõigluse üle.

Please wait...
Postitas:
Kägu

kuigi Veside korter meeldis mulle väga, oleksin võitu soovinud noortele – nad lihtsalt olid nii armsad ja toredad. Mõlemad! Kristel meeldis ka, aga Hendriku suur fänn ma just pole – samas võimalik et ta ainult kaamera ees on selline ülepingutatult lahe ja cool.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kas mitte varasematel aastatel ei pidanud maksma mööbli jm eest lisaks? Kuidagi on meeles, et ühed kurtsid ebaõigluse üle.

Neile anti kindel summa (oli see 20 või 30 tuhat?), ja kes sellega välja ei tulnud, eks siis investeeris oma raha juurde.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

kuigi Veside korter meeldis mulle väga, oleksin võitu soovinud noortele – nad lihtsalt olid nii armsad ja toredad. Mõlemad! Kristel meeldis ka, aga Hendriku suur fänn ma just pole – samas võimalik et ta ainult kaamera ees on selline ülepingutatult lahe ja cool.

Kusjuures, mulle ka inimestena jätsid tartlased tegelikult kõige sümpaatsema mulje, Hendrik jah pingutas veidi üle oma koomiku ja naljamehe imidžiga. Tartu noorte puhul oli nii armas vaadata, et noored ja armunud. Ka nende saun meeldis mulle to-hu-tult, kuid ülejäänud korter ja üldmulje oli ikkagi Vesidel rohkem minu maitse. Nagu eelnevas kommentaariski ütlesin, ei meeldinud mulle Tartukate puhul need lihtsalt sellepärast kohale tassitud puuroikad, et oleks näidata miskit omatehtut ja “ehedat, setut”, kuna minu arust need sinna uusarendusse ja küprokseinte vahele hästi ei sobitunud.

Arvasin, et Vesid ja Tartu-noored said omavahel hästi läbi, aga üllatusena tuli, et kui superfinaali said ema-tütar vs Vesid, siis nii Tartukad kui suurpere olid mõlemad ühtäkki ema-tütre tiimi poolt ja palusid rahval nende kasuks hääletada.

Ehk siis Vesidel polnudki saates tegelikult mitte ühtegi sõpra ja liitlast? Ometi oli ju finaaliski minu mäletamist mööda klipp, kus Hendrik ja Tartu noormees koos sauna tegid jne.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kusjuures, mulle ka inimestena jätsid tartlased tegelikult kõige sümpaatsema mulje, Hendrik jah pingutas veidi üle oma koomiku ja naljamehe imidžiga. Tartu noorte puhul oli nii armas vaadata, et noored ja armunud. Ka nende saun meeldis mulle to-hu-tult, kuid ülejäänud korter ja üldmulje oli ikkagi Vesidel rohkem minu maitse. Nagu eelnevas kommentaariski ütlesin, ei meeldinud mulle Tartukate puhul need lihtsalt sellepärast kohale tassitud puuroikad, et oleks näidata miskit omatehtut ja “ehedat, setut”, kuna minu arust need sinna uusarendusse ja küprokseinte vahele hästi ei sobitunud.

Arvasin, et Vesid ja Tartu-noored said omavahel hästi läbi, aga üllatusena tuli, et kui superfinaali said ema-tütar vs Vesid, siis nii Tartukad kui suurpere olid mõlemad ühtäkki ema-tütre tiimi poolt ja palusid rahval nende kasuks hääletada.

Ehk siis Vesidel polnudki saates tegelikult mitte ühtegi sõpra ja liitlast? Ometi oli ju finaaliski minu mäletamist mööda klipp, kus Hendrik ja Tartu noormees koos sauna tegid jne.

kõlas nagu “käisime Henriga saunas” – ehk siis see tüdrukute abimees.
Võitjaid õnnitles minumeelest ainult Kirsika – ühtegi teist võistluskaaslast ei märganud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Nad ju just kirjutasid enda instagramis, et ei tasu muretseda nende pärast. 🙂

Mis nender insta on?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Neile anti kindel summa (oli see 20 või 30 tuhat?), ja kes sellega välja ei tulnud, eks siis investeeris oma raha juurde.

Üles leidsin: https://menu.err.ee/603418/tv3-tosielusaates-osalenu-suudistab-produtsenti-hamarates-tehingutes

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ehk siis Vesidel polnudki saates tegelikult mitte ühtegi sõpra ja liitlast?

Aga see on ju alati ja igal pool nii, et kui oled parem, targem, stiilsem, osavam, siis jobumad võtavad sinu vastu kampa 😀

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Aga see on ju alati ja igal pool nii, et kui oled parem, targem, stiilsem, osavam, siis jobumad võtavad sinu vastu kampa 😀

See on enamasti täitsa tõsi.
Aga mul on hea meel, et nad võitsid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Noh, on’s keegi naabritest oma kodu ära ka ostnud? Sain insta videodest aru, et Vesidel on raskusi oma korteri soetamisel?

See oleks küll kahju, kui võitja seda nüüd ei saagi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei saa jälle sellest aru, et Kersti ja Vallo muudkui postitavad pilte ja videosid Veskimöldre kodust, kuid nad ei ole seda ju ära ostnud (veel). Kas lubatigi siis naabritel oma ehitatud korteritesse elama jääda? Kui ka seda ära ostnud pole?
Natuke kummaline ju.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma ei saa jälle sellest aru, et Kersti ja Vallo muudkui postitavad pilte ja videosid Veskimöldre kodust, kuid nad ei ole seda ju ära ostnud (veel). Kas lubatigi siis naabritel oma ehitatud korteritesse elama jääda? Kui ka seda ära ostnud pole?

Natuke kummaline ju.

Kuskilt jäi meelde,et kuu aega tohtisid veel sees elada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja võitjapaar polegi võimeline boksi ostma. Mu meelest väga ebaaus, et juba saate keskel jäi härra töötuks ja ilmselt oli juba teada, et osta ei saa. Ausate inimestena oleks võonud ju sellest teada anda, oleks kodu saanud need, kes seda kõige rohkem vajasid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Järgnevatel hooaegadel (kui tuleb) peaksid osalejad käima laenunõustamisel, kus oleks näha, kas reaalselt võidu korral saaksid nad korteri osta.

Sellest aru ei saa, kuidas nad saavad nüüd korterimüügi korral 50000€, kas mitte võiduks ei olnud sissemakse ja korteri ostuõigus? Miks peaks nüûd arendaja neile 50k maksma, korter pole ju nende oma ja see pole arendaja mure, et nad ei suutnud osta. Siis võikski ju reklaamida, et auhind rahaline.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Järgnevatel hooaegadel (kui tuleb) peaksid osalejad käima laenunõustamisel, kus oleks näha, kas reaalselt võidu korral saaksid nad korteri osta.

Sellest aru ei saa, kuidas nad saavad nüüd korterimüügi korral 50000€, kas mitte võiduks ei olnud sissemakse ja korteri ostuõigus? Miks peaks nüûd arendaja neile 50k maksma, korter pole ju nende oma ja see pole arendaja mure, et nad ei suutnud osta. Siis võikski ju reklaamida, et auhind rahaline.

Kust sa välja loed, et nad korterimüügi korral midagi saavad? Mina lugesin ÕL-i artiklit, et kuna nemad laenu ei saanud, pannakse korter müüki. Müüb ju ometigi arendaja, kellele korter kuulub, mitte sisustajad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kust sa välja loed, et nad korterimüügi korral midagi saavad? Mina lugesin ÕL-i artiklit, et kuna nemad laenu ei saanud, pannakse korter müüki. Müüb ju ometigi arendaja, kellele korter kuulub, mitte sisustajad.

Nad ise kirjutasid oma instagrami postituse kommentaaris, et peaksid 50000 korteri müügist omale saama.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nad ise kirjutasid instagrammi postituse kommentaarides, et müügist saavad 20% ehk umbes 50000 endale.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Natuke kummaline ju.

nende vana korter on tühjana müügis, ju nad siis kolisid sinna sisse (pank pakub koduvahetuslaenu vms nime all võimalust, et vana korter tulex x aja jooksul maha müüa).
nagu kersti algusest peale on rääkinud, siis ehitasidki nemad seda endale kindla plaaniga see ära osta. tõenäoliselt nende palgad võimaldavad ka vastava laenu võtmist.

tõenäoliselt on nad ka ainsad neist neljast, kes suudavad selle reaalselt ka välja osta, vesidel see ei õnnestunud https://kroonika.delfi.ee/news/inimesed/nukker-uudis-naabrist-parema-voitjad-ei-saanud-oma-unistuste-kodu-valja-ostmiseks-pangalaenu?id=86753647

selles, kas keegi neist üldse selliseks laenuks sobilik on, kahtlesin mina juba poole saate peal, aga siis kõik vaidlesid, et küll saavad jne.
ei oleks saanud laenu ka tartlased ega ema-tütre tiim, sest ema ju kinnitas, et müügis olev vana kodu on eksmehega kahasse ning suurem osa müügirahast läheb pangale

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ja võitjapaar polegi võimeline boksi ostma. Mu meelest väga ebaaus, et juba saate keskel jäi härra töötuks ja ilmselt oli juba teada, et osta ei saa. Ausate inimestena oleks võonud ju sellest teada anda, oleks kodu saanud need, kes seda kõige rohkem vajasid.

Ot et saate peaksid võitma mitte need, kes kõige paremini ehitavad, vaid need, kellel on kõige rohkem raha?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ot et saate peaksid võitma mitte need, kes kõige paremini ehitavad, vaid need, kellel on kõige rohkem raha?

No vot, seepärast ongi sellel saatel idiootne formaat

Please wait...
Postitas:
Kägu

saatesse peaks valitamagi vaid neid, kes on võidu korral võimelised asja ära ostma
saatetiimile on muidugi kasulikum suvalisi võtta, sest vist juba teist aastat järjest pole võitjapaar laenukõlbulik ning seega jääb 50000 välja käimata 😀

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Näitan 30 postitust - vahemik 181 kuni 210 (kokku 211 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Naabrist parem-uus hooaeg