Esileht Veebikonstaabel Naabrite kodune ööklubi

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Naabrite kodune ööklubi

Postitas:

Mida teha naabri(te)ga, kelle arusaam normaalsest nädalavahetusest on järgmine: reede pärastlõunal tümakas põhja, see mängib siis kas u 3-4ni öösel, siis heal juhul mõni tund vaikust, uuesti muusika põhja ja seda jällegi varajaste hommikutundideni, heal juhul tõmmatakse otsad kokku pühapäeva õhtul. Ei ole aru saanud, kas toimuvad pidevalt peod, või on naaber lihtsalt sellise eluviisiga, et pidevalt peab metsik taustamuusika olema. Kui on külalised pannakse nt õues jutuajamiseks-suitsupausiks automakk üle tänava üürgama. Korduvalt olen ise ja on ka teised naabrid politseid kutsunud, peale patrulli käimist on kas üheks õhtuks või halvemalt juhul tunniks-paariks vaikus, siis jätkub kõik vanamoodi. Korra on nimetatud tegelased ka ukse taha karjuma tulnud, et miks neile politsei kutsuti, nemad peavad ju lihtsalt sünnipäeva (lisaks oli politsei soovitanud neil naabritega rääkida, et naabrid laseksid sekkumata pidu edasi pidada). Maja iseenesest on haldusfirma oma, omanikku naabrite käitumine ja omavahelised suhted ei huvita, tema soovitus oligi politsei kutsuda. Mina elan täpselt nende isehakanud melomaanide kohal, kõik nende korteris toimuv kostab otse minu magamistuppa. Huvitaval kombel pole tegemist mingi seltskonna õpilastega vms, vaid noore perekonnaga kus kasvab pisike (u kolmene) plika.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjutage naabritega koos avaldus kohalikule konstaablile. Tema tegeleb selle probleemiga.
Ma olen ka varemalt siin kirjutanud, et meie pideva tümaka saatel elu lõppes siis kui võtsin valge paberi, kirjutasin avalduse valmis, käisin läbi naabrite uksed ja kogusin allkirjad ja viisin avalduse konstaablile.
Peale seda on rahu majas olnud ja ei ühtegi piuksu enam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen eespool kirjutajaga nõus. Kui peod on valdavalt igal ajal ja mitmekordne patrullide kohalekutsumine ei ole neid mõjutanud teisiti käituma, siis on konstaablil aeg selle probleemiga põhjalikumalt tegeleda. Kui vaja, viib isikud avaliku korra rikkumise eest kasvõi kohtusse ja küsib neile arestipäevi. Neid on võimalik siis küsida kuni 30. Kui kohtunik on sellega nõus, siis ehk need mõned päevad arestimajas panevad veidi mõtlema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Veebikonstaabel Naabrite kodune ööklubi

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.