Esileht Ajaviite- ja muud jutud Naabrite koerad ajavad hlluks

Näitan 6 postitust - vahemik 61 kuni 66 (kokku 66 )

Teema: Naabrite koerad ajavad hlluks

Postitas:
Kägu

Sa arvad, et keegi siinsetest rahulolematutest vihkab valimatult koeri?

Ei arva, aga need, kes õues varahommikuni pidutsevad, ajavad hulluks ka koerad peale inimeste. Minu koer öösel õues pole, aga neil, kel on, nende penid lähevad täiega endast välja. Ma muidugi ei eita, et on pidevalt haukuvaid koeri, aga enne kui hakata teiste vigu vahtima, võiks endal bassid maha keerata.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

….ja koerad lõpetavad muidugi kohe haukumise

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Elan eramajade rajoonis ja kui soovin oma ülisuure ja ülisõbraliku koeraga metsa jalutama minna pean paratamatult mööduma majast kus elab kõike ja kõiki vihkav segavereline kaukaaslane. Kui sealt möödume siis ta lõugab ja ründab aeda – iga hetk ootan, et ta sealt lihtsalt läbi murrab ühel heal päeval. See selleks. Hullem veel on koera vanamehepässist omanik, kes koera haukumse peale välja tuleb ja minu valimatute sõnadega läbi sõimab, et miks ma oma koeraga mööda tänavat jalutan tema maja eest läbi (kuigi jalutan nimme teisel pool tänavat) – ma ju peaksin nägema, et see tema koera ärritab. Viimati lubas mulle politse kutsuda 🙂 Aga asi ei ole just nimelt minu koeras, sest see hullunud kaukaaslane röögib kõigi koerte, inimeste ja ka väikeste laste peale samamoodi. Ma ei taha mõeldagi mis siis saaks kui ta selle aia lõpuks maha tormab …

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kortermajas on hulluks ajavaid asju niigi. Meie majas üks naaber pani sildi välja, et teeb remonti. Las teeb, ennegi on tehtud. Paraku tema puhul tähendab see, et arvatavasti võimalikult odavalt palgatud töömehed lammutavad juba mitu nädalat vannitoa kabiini välja ehk puurivad trelliga auke ja peksavad seda suurte vasaratega puruks. See tähendab paljudesse kõrvalkorteritesse kostvat päevade kaupa kestvat müra. Mõõtsin telefoniga, see näitas müratasemeks 65 detsibelli. Teine naaber lasi samuti kabiini välja lammutada – õigete tööriistadega mehed tegid sama töö ära ühe päevaga. Ühistu juhtkonda asi kahjuks ei huvita.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mõõtsin telefoniga, see näitas müratasemeks 65 detsibelli.

Siis sa oled küll kergelt pääsenud, kui naaber kiviseinu lammutab ja müratase kõigest 65 db on. See on ikka üsna tagasihoidlik.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kõik oleks korras, kui veelgi kõvemat müra tehtaks päev-paar, aga need piinavad pidevalt, mitu nädalat hommikust õhtuni. Minu õnneks on nad mitu korrust eemal, mitte otsesed naabrid.

+1
0
Please wait...

Näitan 6 postitust - vahemik 61 kuni 66 (kokku 66 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Naabrite koerad ajavad hlluks