Esileht Ilu ja tervis Naaskelsabad – pesu pesemine ja triikimine

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Naaskelsabad – pesu pesemine ja triikimine

Postitas:

Kas piisab naaskelsaba munadega taasnakatumise vältimiseks sellest, kui rätikud, voodipesu ja aluspesu pesta 90 kraadi juures ning mitte triikida? Riided, mida 90 kraadiga pesta ei saa, need triigin, aga rätte ja voodipesu (mida peab iga päev vahetama ja pesema) ei jaksa väga triikida (proovisin triikida kogu pesu ja suure pere tõttu tegin seda päev otsa – selline ajakasutus ei ole pikemaajaliselt mõeldav). Samas 90 kraadi peaks olema ju ok?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.10 21:47; 21.10 10:34; 25.10 17:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutan nüüd teemat ära, aga mäletan, et kunagi siin oli teema sellest, et mensese alguses need naaskelsabad tekivad. Minul on samamoodi ja ei saa tõesti aru, et miks ja mismoodi. Vähemalt võiks ussirohtu käsimüügis olla. Kapist leidsin varasemast ajast rohud ja sain neist lahti, aga mis ma hakkan iga kuu arstilt küsima ussirohtu? Ausalt öeldes on häbi küsida küll ja saaks põhjusegi teada, et miks need tekivad sel ajal ja kuidas oleks võimalik ära hoida. Ühe korra luiskasin arstile, et lapsel on rohtu vaja. Tõesti häbi endale küsida. Ei ole must inimene ka. Muidu mul neid ju ei ole.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutan nüüd teemat ära, aga mäletan, et kunagi siin oli teema sellest, et mensese alguses need naaskelsabad tekivad. Minul on samamoodi ja ei saa tõesti aru, et miks ja mismoodi. Vähemalt võiks ussirohtu käsimüügis olla. Kapist leidsin varasemast ajast rohud ja sain neist lahti, aga mis ma hakkan iga kuu arstilt küsima ussirohtu? Ausalt öeldes on häbi küsida küll ja saaks põhjusegi teada, et miks need tekivad sel ajal ja kuidas oleks võimalik ära hoida. Ühe korra luiskasin arstile, et lapsel on rohtu vaja. Tõesti häbi endale küsida. Ei ole must inimene ka. Muidu mul neid ju ei ole.

sest need ei ole sul kuhugi ära kadunudki, vaid on kogu aeg olemas.
tee kogu perele ravimikuur ja põhjalik hügieeniprotseduur pesudega.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei ole kunagi triikinud. Aga märgpesu kogu elamisele tihemini. Naaskelsabade munad satuvad su soolestikku käte kaudu(ei ole ikka päris mistise haigus, inimesed ikka närivad küüsi ja pisatavad näppe suhu) ja ussideja avalduvad umbes 2 nädala pärast. Tasub teha kogu perele kuur ja ka kordus 2 nädala pärast. Tõesti võiks olla käsimüügis.

Häbiks ei ole põhjust, arstid ei arva seda räpakottide haiguseks olevat-see on inimeste enda väljamõeldis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rohukuur sai tehtud niikuinii, aga tean, et nendega on vaatamata sellele kerge uuesti nakatuda, sest elamises tõenäoliselt ju ikka leidub mune, mis mõnda aega vastu peavad. Tahaks vähemalt, et voodipesu, käterätid ja ka muud riided saaksid tõesti puhtaks, et taasnakatumise ohtu vähendada. Aga no reaalselt triiksin voodipesu, käterätte, aluspesu + muid riideid (mis 90- ja mõned ka 60-kraadist pesu ei kannata) terve päeva. Ei ole mõeldav teha seda nädal-paar järjest. Muu koristamine ka ju veel lisaks. Mõtlesingi, et kui vähemalt sellised suured esemed nagu voodipesu ja saunalinad saaks lihtsalt 90 kraadiga ära pesta, siis muid asju triikida on juba kukepea.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.10 21:47; 21.10 10:34; 25.10 17:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin ütleb, et naaskelsabade munad hävivad 55 kraadi juures mõne minutiga, siis on ju ainult pesemine igati piisav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuni teil kassid söögilaual istuvad, te jamadest ei vabanegi.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitu teemat sa veel teed? Anaalkaabe ja vermox on ka ju sinu omad?

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul sama mure, et kogu aeg nakatun uuesti. Hoian puhtust ja jälgin katepesu. Pesu lasen võimalusel labi ka kuivatid. Teistel neid ei ole, ainult minul. Ehk ongi sellest, et koristan ja hingan neid mune sisse? Perearst arvas juba, et ehk on resistentsus ja plaanib saata nakkushaiguste arstile täpsemateks analüüsideks. Mõistus on otsas

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks teil on mingid imelikud voodiriided ja rätikud, mis isegi 60 kraadi pesumasinas ei kannata? See on ju teada, et selliseid asju tuleb kõrge temperatuuriga pesta. Muideks, tänapäeva pesumasinad ei aja tegelikult vett nii kuumaks, kui kraadid väidavad, nii et 30-40 kraadiga te pmst solgutate külmas vees oma pesu. Ime siis, et puhtaks ei lähe ja parasiidid ei hävi. Viska need lirakad välja, osta korralikust materjalist vastupidav pesu ja pääsedki triikimisest.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul sama mure, et kogu aeg nakatun uuesti. Hoian puhtust ja jälgin katepesu. Pesu lasen võimalusel labi ka kuivatid. Teistel neid ei ole, ainult minul. Ehk ongi sellest, et koristan ja hingan neid mune sisse? Perearst arvas juba, et ehk on resistentsus ja plaanib saata nakkushaiguste arstile täpsemateks analüüsideks. Mõistus on otsas

Mul õel üks lastest on ka nendega hädas. Perearst selgutas, et osadel inimestel ongi selline tundlik soolestik, mis laseb neil koguaeg tagasi tulla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks teil on mingid imelikud voodiriided ja rätikud, mis isegi 60 kraadi pesumasinas ei kannata? See on ju teada, et selliseid asju tuleb kõrge temperatuuriga pesta. Muideks, tänapäeva pesumasinad ei aja tegelikult vett nii kuumaks, kui kraadid väidavad, nii et 30-40 kraadiga te pmst solgutate külmas vees oma pesu. Ime siis, et puhtaks ei lähe ja parasiidid ei hävi. Viska need lirakad välja, osta korralikust materjalist vastupidav pesu ja pääsedki triikimisest.

Kusjuures mina pesen juba tükimat aega kõiki rätikuid ja voodipesu 60 kraadiga (tolmuallergia pärast), aga näed – meid see siiski ei päästnud. St selle võrra olukord ilmselt pole ehk nii hull, aga ikka laps sai need kuskilt… Ja nüüd, kui see häda juba käes, on raske osa selles, et voodipesu ja rätikuid peab vahetama ja pesema palju sagedamini kui normaalsetes oludes seda teeks. Aga kuna ma olen tõmmelnud nüüd mitu päeva nagu hull, siis ma loodan tõesti, et saame sellest ühe hooga lahti ja uuesti ei nakatu. Kuigi ega garantiid ju ei ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.10 21:47; 21.10 10:34; 25.10 17:24;
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Ilu ja tervis Naaskelsabad – pesu pesemine ja triikimine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.