Esileht Lapse ootamine Naba

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Naba

Postitas:

Tere,

Rasedust on 18 nädalat (teine rasedus) ning viimasel nädalal on naba juba välja punnitama hakanud. Hommikul tühja kõhuga on enamvähem okei, aga õhtul kui rohkem söödud päeva jooksul, on päris väljas ja punnis. Kas liiga vara ei ole? Millal teil naba välja on tulnud? Eelmisel korral hakkas minuarust alles seal 25nda nädala paiku punnitama… Pärast rasedust jäi ka pisikene diastaas, mis oli ca 1 sõrm või vähem, ilmselt ka selles asi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, diastaasist. Suur tõenäosus, kui peale viimast rasedust korda ei saanud, et süveneb veelgi.

Mul ka juba enne 29. nädalat naba väljas ja ÄE juhtis tähelepanu. Varasemast diastaasi pole, aga seekord siis suur tõenäosus.

Eks kui vaja, siis peale sünnitust tuleb mingi hetk Kõhukliinikusse suunduda õigete harjutuste õppimiseks. Mingi profülaktika on ka vist võimalik…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei mäleta enam millal seekord naba välja popsas, aga üsna varakult, võimalik, et kuskil 16-18 nädala paiku, siis, kui üldse kõht ette tulema hakkas (enne olin lihtsalt kõhust jämedam). Eelmisest sünnitusest jäi diastaas, eriti just naba ümber ja oluliselt suurem kui 1 sõrme laiune, nii et ju vist sellest jah.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tuli esimese rasedusega naba kuskil 16 nädala paiku välja või isegi varem ja mingit diastaasi mul ei olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Lapse ootamine Naba