Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Nabaneet??

Postitas:

Küsimus siis kõigile nabaneedi omanikele. Nimelt avastasin ma täna, et nabaneedi aukude vaheline ala suhteliselt imelik. Ei oskagi paremini kirjeldada. Esimese lapsega tuli sinna küll väike arm (muid arme kõhule ega ka mujale vist mitte), nüüd teist last kandes on 30 nädalat täis ja kaalu juurde tulnud rohkem kui esimese lapsega samaks perioodiks. Kõht tundub üleüldiselt suurem kui esimese lapsega sünnitama minnes, kuigi algkaal oli teise lapsega tunduvalt väiksem. Panen igaks juhuks kirja:
I lapsega algkaal 57kg ja lõppkaal ca 65kg
II lapsega algkaal ca 52kg ja hetkel juba 62kg täis (30nädalal)

Igastahes tekkis nüüd paanika. Selline tunne, nagu see kahe augu vaheline osa rebeneks täiesti katki? Kas selline asi on üldse võimalik? Kas kellelgi on olnud nii? Mis sellises olukorras tehakse? Kas on põhjustatud hirm või lihtsalt lõpuraseduse paanika?? Väga rõve ilmselt oleks, kui rebeneks…:S Issand, kuidas ma praegu kahetsen, et lasin selle kunagi teha:S Igaks juhuks mainin ka selle ära, et nabaneeti ei kanna juba ammu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina võtsin esimese rasedusega nabaneedi juba ära..see oli 3a tagasi…Nüüd teine rasedus sama kaugel kui sinul..kahetsen ka et needi tegin, sest augud on ju näha..nii jube 🙁 Tagasi panna ei kavatsegi kunagi.

Ma arvan et rebenemine on võimalik, seal ju armkude sees, kui kaua ei ole olnud, seega iial ei tea mis juhtuda võib.
Mul endal on kõht sel korral väiksem..Eelmine kord samal ajal oli 109cm ümbermõõt aga ei juhtund midagi hullu, sinna kahe augu vahelisse alasse tuli mõni arm(ülejäänud kõhule ka ikka tulid).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.