Esileht Ilu Nabarõngas

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 38 )

Teema: Nabarõngas

Postitas:
Kägu

Tunnen huvi, millised kogemused on nendel, kes pannud endale nabarõnga või -needi. Kas pärast augustamist on esinenud ka mingeid probleeme, millega polnud osanud eelnevalt arvestada?

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miinustajat ma ei mõista ja räägin oma loo.

Olin ülipaks  memm. Kui olin alla võtnud 25 kilo ja märkasin, et mu kõht pole enam nagu akordion, siis tekkis mõte panna nabaneet. Pikalt mõtlemata läksin mingisse Narva mnt salongi, kus parajasti teenust reklaamiti ja lasin ära teha. Sain veel kiita lameda kõhu eest, mis eriti tore oli 🙂   Tõsi, protseduur valus ega ebameeldiv polnud, kuid mädanema ta läks.  Mädanes üle poole aasta, ehkki puhastasin ja hooldasin.

Nüüd on neet olnud üle kolme aasta ja rohkem probleeme pole olnud, st keha leppis sellega.

Aga vbl peab tõesti valmis olema mädanemiskannatuseks üle poole aasta…

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga vbl peab tõesti valmis olema mädanemiskannatuseks üle poole aasta…

Fui

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miinustajat ma ei mõista ja räägin oma loo.

Olin ülipaks memm. Kui olin alla võtnud 25 kilo ja märkasin, et mu kõht pole enam nagu akordion, siis tekkis mõte panna nabaneet. Pikalt mõtlemata läksin mingisse Narva mnt salongi, kus parajasti teenust reklaamiti ja lasin ära teha. Sain veel kiita lameda kõhu eest, mis eriti tore oli ???? Tõsi, protseduur valus ega ebameeldiv polnud, kuid mädanema ta läks. Mädanes üle poole aasta, ehkki puhastasin ja hooldasin.

Nüüd on neet olnud üle kolme aasta ja rohkem probleeme pole olnud, st keha leppis sellega.

Aga vbl peab tõesti valmis olema mädanemiskannatuseks üle poole aasta…

On see tõesti seda vaeva väärt? Tühisus ja edevuse laat …

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miinustajat ma ei mõista ja räägin oma loo.

Olin ülipaks memm. Kui olin alla võtnud 25 kilo ja märkasin, et mu kõht pole enam nagu akordion, siis tekkis mõte panna nabaneet. Pikalt mõtlemata läksin mingisse Narva mnt salongi, kus parajasti teenust reklaamiti ja lasin ära teha. Sain veel kiita lameda kõhu eest, mis eriti tore oli ???? Tõsi, protseduur valus ega ebameeldiv polnud, kuid mädanema ta läks. Mädanes üle poole aasta, ehkki puhastasin ja hooldasin.

Nüüd on neet olnud üle kolme aasta ja rohkem probleeme pole olnud, st keha leppis sellega.

Aga vbl peab tõesti valmis olema mädanemiskannatuseks üle poole aasta…

On see tõesti seda vaeva väärt? Tühisus ja edevuse laat …

Nagu ka need inimesed, kes endale mitmeid kordi lasevad paigaldada keeleneedi.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olin ülipaks  memm. Kui olin alla võtnud 25 kilo ja märkasin, et mu kõht pole enam nagu akordion, siis tekkis mõte panna nabaneet. Pikalt mõtlemata läksin mingisse Narva mnt salongi, kus parajasti teenust reklaamiti ja lasin ära teha. Sain veel kiita lameda kõhu eest, mis eriti tore oli ????

Jah, päris paljud ka iluprotseduuride ja lõikustega liialdajad mõtlevad nii. Et ei piisa ikka 25 kg alla võtmisest, ikka vaja seda rõhutada ja veel kiitus ka ei lähe meelest. Muidu ma ei vastakski, aga olin üs miinustajatest ja kirjutad, et ei mõista. Tõesti… ei mõista.

+8
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nagu ka need inimesed, kes endale mitmeid kordi lasevad paigaldada keeleneedi.

Keeleneet võib rikkuda hambaemaili ja hambaid murda.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegin, kui olin 18. Minu arust oli küll päris valus ja ütlesin veel, et kui oleks teadnud, et nii ebamugav, siis poleks teinudki. Aga siis kasvas see auk välja. Nahk jäi üha õhemaks ja õhemaks, kuniks kuivas kokku ja läks katki. Siis lasin uuesti teha. Aga juhtus täpselt sama asi – kasvas välja. Rohkem ei hakanud üritama. Ju pole minu keha jaoks. Võib ka nii juhtuda. Tegijat ei süüdista, sõbranna lasi samal kosmeetikul teha ja tal jäi püsima.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegin vist kui 14 olin, praegu 31 ja auk alles – st pole kinni kasvanud. Vahepeal ei kandnud aastaid neeti, nüüd pole vist ca 2 aastat kandnud – kusjuures oli nabas ja üks hetk kadus ära – ehk ilmselt vajus läbi. Keha lükkas neeti välja, st paranes ja kõik oli hästi, aga auk liikus nahale järjest lähemale ja see nö needi pealset nahka pole enam väga alleski – ehk mul oli küll hirm, et kui kinni peaks jääma siis tõmbab katki.

Üldiselt mul ei tegemine ega järgselt valus.  Paranes okeilt, vahepeal siiski kõrgema vööga teksadega jäi ette, eriti istudes ja tuli kohendada. St näiteks istudes juhtub see, et püksivööäär läheb needi alla ja lükkab siis neeti nö ebamugavalt eemale. Kampsunitesse võib ka kinni jääda.

 

Aga nabaneedi paranemisajaks ongi pool aastat, päris mädaneda ei tohiks (ei ole mõistlik suvel teha, veekogude vesi jne), aga ca 2 kuud võib haavavedelikku küll välja tulla ja nö korpa tekkida. 2 kuuga umbes paraneb nahk täielikult, aga ca pool aastat võib nö õrn olla, et natukene järsult vigastades võib uuesti tundlik olla ja uuesti haavavedelikku hakata ajama jne.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on olnud nabaneet alates aastast 2002, sügisel saab 21a. Ei mäleta, et tegemine oleks eriti valus olnud, paranemisaega ka enam ei mäleta, aga mingit kuudeviisi mädanemist küll polnud. Ikka kiirelt paranes ja siiani kõik ok. Samuti pole augu koht kuskile liikunud või kinni kasvanud, sinna kuhu tehti, seal on. Aastate jooksul ei kandnud ma neeti ainult suure kõhuga, kui rase olin. Hiljem panin tagasi.

Üldiselt on see selline ehe, et vabalt võib unustada, et sul see seal üldse ongi 🙂

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegin Pärnus Timo tattoos, ei tundnud mingit valu ning paranemine oli väga kiire. Tegin kui olin 25, hetkel olen 31 ja raseduse tõttu pidin eemaldama.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul samuti üle 20 aasta juba olnud, pole mingeid probleeme sellega olnud. Ei mädanenud, tegemine valus polnud, pole ka liikunud kuhugi. Ma pole rase ka olnud ja kaal pole muutunud, seega kõht on sama ikka.

Mõnikord osade riietega on natuke ebamugav, kui värvel tihedalt otse needi peal on näiteks.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegin ca 10 aastat tagasi, pole olnud ühtegi probleemi. Kõrvaaukude tegemine oli mu jaoks valus (mitte liiga) ja need ka mädanesid mingi aeg, nabaneeti see eest ei tundudki, kui tehti ja mädanema ka pole läinud. Raseduse ajal panin rasedate nabaneedi ja polnud probleemi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On see tõesti seda vaeva väärt? Tühisus ja edevuse laat …

Ahh? Nabarõngas samatavaline, kui kõrvaaugud. Sul neid ei ole ilmselt?

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ahepeal ei kandnud aastaid neeti, nüüd pole vist ca 2 aastat kandnud – kusjuures oli nabas ja üks hetk kadus ära – ehk ilmselt vajus läbi.

??? Otsik keerab end lahti ja kaobki ära. Eriti trennis kõhuli pinkidel ja kodus kõhuli magamise ajal. Miks ta läbi peaks vajuma?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ahepeal ei kandnud aastaid neeti, nüüd pole vist ca 2 aastat kandnud – kusjuures oli nabas ja üks hetk kadus ära – ehk ilmselt vajus läbi.

??? Otsik keerab end lahti ja kaobki ära. Eriti trennis kõhuli pinkidel ja kodus kõhuli magamise ajal. Miks ta läbi peaks vajuma?

Sest selle neediaugu ette liikumise ja olematu naharibaga seal ilmselt oleks see neet juba tervenisti läbi mahtunud, eriti kui õrnalt kinni jäänud. Kui oleks lahti tulnud oleks ilmselt emma või kumma jupi leidnud. Aga ca 15 a jooksul mis neet oli no ei esinenud seda, et oleks lahti kruvinud end, ja tookord olin just needi auku pannud ja värskelt kinni keeranud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Appi.. see nii nullindate teema, ilmselt mingid maakad arvavad siiani et lahe asi

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Appi.. see nii nullindate teema, ilmselt mingid maakad arvavad siiani et lahe asi

Sama lahe, kui kõrvarõngad.  Mis ajastu teema need on?

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tänud asjassepuutuvate vastuste ja kogemuste jagamise eest. Nüüd veidi teadlikumana on lihtsam see protseduur ette võtta.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sama lahe, kui kõrvarõngad.  Mis ajastu teema need on?

Kliitorineedil on funktsioon vist, muudel rõngastel mitte. Välja arvatud… oma ilusa kõhu demonstreeimine nagu ka näo raamimine kõrvarõngastega.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tallinnas proffessionaalsuse ja steriilsuse tagamiseks alterna diiva salong.

Mul nabaneediga kogemust pole, aga ninaneet läks paiste ja mädanes ja no ei läinud paremaks. Sees oli kirurgiline metall. Võtsin selle ära, panin kulla asemele ja 2 päevaga kadusid kõik põletikunähud. Eks siis minu keha on üks nendest eranditest, kes kirurgilist terast ei talu. Hiljem tegin paar kõrvarõnga auku juurde ja ütlesin, et peab kohe kulla panema. Tegija ütes, et proovime siiski nädala ja nii ma siis paistetasin ja valutasin. Nädala pärast läks kuld sisse ja jälle oli max kahe päevaga korras. Üks minu keha eripärasid.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Appi.. see nii nullindate teema, ilmselt mingid maakad arvavad siiani et lahe asi

Rumal jutt. Mina tegin näiteks 23 aastaselt ninaneedi, praegu 43 ja mitte ühtegi hetke pole korraks ka kahetsenud.Kannan nii täppe kui rõngaid, kuidas tuju on.

Ja täitsa Tallinna kesklinna inimene olin kui tegin, praegu juba üle 10 aasta Viimsis. Ei mingi maakas 🙂

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Appi.. see nii nullindate teema, ilmselt mingid maakad arvavad siiani et lahe asi

Rumal jutt. Mina tegin näiteks 23 aastaselt ninaneedi, praegu 43 ja mitte ühtegi hetke pole korraks ka kahetsenud.Kannan nii täppe kui rõngaid, kuidas tuju on.

Ja täitsa Tallinna kesklinna inimene olin kui tegin, praegu juba üle 10 aasta Viimsis. Ei mingi maakas ????

Ja lisan juurde, et mulle ei meeldi termin maakas. Maal elavad nii väga toredad inimesed kui ka vastikud inimesed, täpselt nagu linnas. Minu kogemus maainimestega siiani olnud ainult positiivne.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rumal jutt. Mina tegin näiteks 23 aastaselt ninaneedi, praegu 43 ja mitte ühtegi hetke pole korraks ka kahetsenud.Kannan nii täppe kui rõngaid, kuidas tuju on.

Mina ei ole see, kes ütles maakas, aga usu nmind, sa poleks kahetsenud ka tegemata jätmist. Inimeste maitse on väga erinev ja mina nt ei tuleks selle pealegi, et rõhutaks oma nägu. Milleks.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Probleem on lihtsalt selles, et needi auk kasvab aeglaselt kinni ja sinna jääb jälg, sellepärast peab kandma ka 80selt.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Appi.. see nii nullindate teema, ilmselt mingid maakad arvavad siiani et lahe asi

Sama lahe, kui kõrvarõngad. Mis ajastu teema need on?

Kõrvarõngad on ajatu klassika, nabarõngas mingi 20 aasta tagune moeröögatus. Aga eks inimestele meeldivadki erinevad asjad – mina näiteks jälestan ka tätoveeringuid.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Appi.. see nii nullindate teema, ilmselt mingid maakad arvavad siiani et lahe asi

Rumal jutt. Mina tegin näiteks 23 aastaselt ninaneedi, praegu 43 ja mitte ühtegi hetke pole korraks ka kahetsenud.Kannan nii täppe kui rõngaid, kuidas tuju on.

Ja täitsa Tallinna kesklinna inimene olin kui tegin, praegu juba üle 10 aasta Viimsis. Ei mingi maakas ????

Maitsetu ning ajast ja arust on see ikkagi, ole sa maalt või Tallinnast.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõrvarõngad on ajatu klassika, nabarõngas mingi 20 aasta tagune moeröögatus. Aga eks inimestele meeldivadki erinevad asjad – mina näiteks jälestan ka tätoveeringuid.

Maitsekas tattoo on seksikas.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lasin nabaneedi panna, kui olin 16. See on küll pisike auk, mis tehakse, kuid sellegipoolest oli mul väga valus (valu taluvus on hästi madal). Õnneks käis protseduur kiiresti ja kõik paranes ilusti. Nt kõrvarõngaaugud paranesid tunduvalt halvemini.

Nabaneet istub, nagu peab, ei ole mingit õhukest nahka ega muid anomaaliaid. Ausalt öeldes pole meeleski, et mul see neet üldse on, see ei sega mitte kuidagi.

Kaal ja vorm on mul alati sama püsinud ja rase pole olnud, aga kui peaks jääma last ootama, siis vahetaks nabaneedi välja. Augul kinni ei tahaks lasta kasvada. Minu jaoks näeb see ehe ikkagi ilus välja, ega ma muidu poleks seda sinna pannud ka.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõrvarõngad on ajatu klassika, nabarõngas mingi 20 aasta tagune moeröögatus. Aga eks inimestele meeldivadki erinevad asjad – mina näiteks jälestan ka tätoveeringuid.

Maitsekas tattoo on seksikas.

Mul oli üks naabritüdruk, iga kord kui rääkisime, jäin temaülitumedat tattood vaatama. Tal olid sõrmed ja küünarnukini üleni peaaegu mustaks võõbatud. Olen introvert ja ei talu karjuvaid ekstravaganzasid. Tore tüdruk muidu ja suht tark. Ma mõistan, kuidas see võib seksikas mõnele olla, aga mitte kõigile. Praegu on tattood väga moes, artistidel tööd palju, aga tuleb hetk, kus enam pole… nagu praegu on suured tagumikudmoes ja kõhnuse süstidega hakkame taas saleduse ajastu poole liikuma.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 38 )


Esileht Ilu Nabarõngas