Esileht Ilu ja tervis Nabasong ja trenn

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Nabasong ja trenn

Postitas:

Mul on olnud kolm sünnitust, õigemini kaks sünnitust ja keksmine keisrilõige. Peale keskmist last oli mul kõhulihastelahknevus, mille sain füsioterapeudi poolt antud harjutustega korda. Mulle tundus ise kontrollides, et peale kolmandat mul kõhulihastelahknevust ei olnud (vähemalt mitte nii suurt, et oleks olnud normist kõrvalekalle), aga spetsialist seda üle ei kontrollinud. Hakkasin siis tasapisi trenni tegema ja olen nüüdseks, kui kolmas laps on üheaastane, jõudnud trenniga nii kaugele, et lemmikud on Bodypump ja jõusaalitrenn. Olen enda arvates olnud eriti Bodypumpis mõistlik, soojenduseks võtnud 2,5sed raskused kangi peale ja pärast lisanud ühesed juurde ning kontrollinud nii hästi kui oskan oma kehaasendeid ja lihaseid raskuste tõstmise ajal. Jõusaalis tõstan/tõmban küll suuremaid raskusi.. Täna aga tundsin kõhus kerget ebameeldivat valu ja käega katsudes avastasin, et ohhoo – mul on vist nabasong. Silmaga nähtav see ei ole, aga katsudes on tunda u pöidlaotsasuurune väljasopistus. Kas olen õigel teel, kui arvan, et suure tõenäosusega on see seotud trenniga? Et on olnud ikkagi mingil määral kõhulihastelahknevus + raske trenn otsa ja tulemuseks song? Mis siis nüüd? Kas pean sellest trennist loobuma? Sellest oleks jube kahju, sest ok, ma võin ju joosta ja kõndida ja ujuda, aga sellega väga lihaseid ei ilusaks ei vooli.. Kas pean pöörduma arsti poole? Googeldasin veidi ja leidsin, et ega arsti juures ongi ainult kaks varianti: kas tehakse opp või ei tehta mitte midagi. Kogemusi?

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.02 11:11; 28.02 11:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üritasin postitada terviseteemasse, nii et palun võimalusel see ümber tõsta.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.02 11:11; 28.02 11:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on täpselt sama asi viimased kuud ja ootaksin seetõttu huviga vastuseid neilt, kes on mingi otsuse vastu võtnud, kas opereerida seda pisikest songa või mitte ja kuidas siis tulevikus trennidega saab. Jõutrenni ega mingi muu trenni tegemist hetkel kuidagi ei sega, kuna ma ei treeni suurte koormustega, vaid lihtsalt hea enesetunde ja vormi nimel toimetan. Aga katsudes on pisike muna kõhul tunda, kui selle peale vajutan, siis pole otseselt valus, aga selline tundlik või hell. Kuna mõõdukas trenn on mulle igapäevaseks vormishoidmiseks elustiili osaks kujunenud, siis ei kujuta ma ka ette, et selle pisikese asja pärast kaheks kuuks trennist loobun ja siis pärast hakkan muretsema, et kas siirdatud songavõrk neid harjutusi vastu peab või mitte. Kes on sellise murega kirurgi poole pöördunud, mida teile on soovitatud?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Ilu ja tervis Nabasong ja trenn