Esileht Lapse ootamine nabaväädi song

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: nabaväädi song

Postitas:
Kägu

Näen, et viimase ultraheli järgselt on digiloos kanne, et esineb füsioloogiline nabaväädi song. Rasedust oli selle ultraheli ajal umbes 11 nädalat. Muus osas on minu arusaamist mööda kõik korras olnud (nabaväädis 3 veresoont, rasedus vastab ajale, probleeme loote arengus ei ole märgatud jne). Kahjuks ultraheli ajal arst ei maininud selle kohta midagi, st kohapeal ei saanud ju küsida ka. Internetist leiab kahjuks ainult ehmatavat infot. Ja kas song on erinev asi tsüstist? Tsüsti kohta leidsin mõnevõrra rohkem teavet ja lugesin, et see võib esimese trimestri lõpuks ka kaduda ja probleeme ei pruugi tekitada.

Uus aeg on järgmine nädal ja kavatsen siis kindlasti ka uurida selle märkuse tähenduse kohta, aga vahepealne aeg tundub nii pikk. Kas kellelgi perekoolikatest on olnud samalaadseid kogemusi?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui on kirjutatud, et “füsioloogiline”, siis on tegu normaalse nähtusega ja see on rasedusega seotud ja möödub koos sünnitusega.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma käisin viimase beebiootuse ajal ka umbes 10+ nädalal UH-s ja sarnane lugu: seal nabaväädi kohal oli ka midagi songa moodi. Vaatasin oma rasedakaarti ja UH väljatrükke – nendesse pole kirja pandud, mis täpselt oli. Aga selle UH tegi arst-resident ja tema selle avastas; kutsus kohe ka arsti. Arst rahustas mind ja ütles, et see kaob paari nädala pärast ise ära ja tavaliselt nad isegi ei ütle, kui midagi sellist märkavad (et teeb raseda ärevaks). Kui läksin 2 nädala pärast OSCAR-testi tegema ja tehti uus UH, siis see nabavärk oli korras. Nüüdseks laps juba ammu sündinud ja suur – kõik läks hästi, mingeid väärarenguid ei tuvastatud.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aitäh info ja selgituste eest. Esimene ehmatus läks mööda siit info lugemisega. Teine ehmatus möödus UH-s, kus arst tegi ka kindaks, et mingid songa (enam) ei ole.

+1
0
Please wait...

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Lapse ootamine nabaväädi song