Esileht Lapse ootamine nabaväät 1 veresoon ja 1 arter

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: nabaväät 1 veresoon ja 1 arter

Postitas:
Kägu

Tere

Sai siin käidud looteanatoomias. Kõik oli ilus ja kena,nii nagu olema peab. Aga avastati siis ,et nabanööris on 1 veen ja 1 arter (peaks siis 2 olema). Kas kellelgi on jagada oma kogemust sellega, mis see siis endaga kaasa tuua võib vms?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida su arst või ämmaemand asjast arvab?

 

On muidugi tõenäosus, et kõik on korras ja tegemist ongi sinu eripäraga.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida su arst või ämmaemand asjast arvab?

On muidugi tõenäosus, et kõik on korras ja tegemist ongi sinu eripäraga.

Mul looteanatoomia oli reedel. Uus ämmaka aeg 15 mai. Saatsin ämmaemandale kirja ka aga veel ei ole vastust saanud. LA arst ütles et sellest ei ole midagi. ütles, et laseb mulle 2 lisa UH välja kirjutada

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida su arst või ämmaemand asjast arvab?

On muidugi tõenäosus, et kõik on korras ja tegemist ongi sinu eripäraga.

Mul looteanatoomia oli reedel. Uus ämmaka aeg 15 mai. Saatsin ämmaemandale kirja ka aga veel ei ole vastust saanud. LA arst ütles et sellest ei ole midagi. ütles, et laseb mulle 2 lisa UH välja kirjutada

See on hea, et need UH ajad juurde said, jälgitakse rohkem. Enda südamerahuks võid soovi korral minna ka tasulisse ultrahelisse.

Ma usun, et ülejäänu oli kõik korras ultrahelis, siis oleks öeldud midagi kui valesti oleks olnud. ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida su arst või ämmaemand asjast arvab?

On muidugi tõenäosus, et kõik on korras ja tegemist ongi sinu eripäraga.

Mul looteanatoomia oli reedel. Uus ämmaka aeg 15 mai. Saatsin ämmaemandale kirja ka aga veel ei ole vastust saanud. LA arst ütles et sellest ei ole midagi. ütles, et laseb mulle 2 lisa UH välja kirjutada

See on hea, et need UH ajad juurde said, jälgitakse rohkem. Enda südamerahuks võid soovi korral minna ka tasulisse ultrahelisse.

Ma usun, et ülejäänu oli kõik korras ultrahelis, siis oleks öeldud midagi kui valesti oleks olnud. ????

Loodan ja usun ise  sama  🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu beebil oli ka ainult 1 arter ja 1 veen nabaväädis. Käisime alates 24. nädalast kord kuus ultrahelis, kus vaadati beebi üle. Sündis täiesti keskmise kaalu ja pikkusega – 3350 ja 50 cm ja on rõõmus ja terve laps.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Lapse ootamine nabaväät 1 veresoon ja 1 arter