Esileht Hobinurk Nädal Londonis

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Nädal Londonis

Postitas:

On keegi lähiaastatel käinud Londonis ja oskab öelda, kas ise omal käel saab seal käidud ja nädalapäevad kohal oldud kahekesi 2000 euroga? Või on see utoopia? Summa siis kogu eelarve sh lennupiletid, ööbimine jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult saab!
Lennupiletid olenevad sellest mis kuus sa lennata tahad. Suvel on hinnad kallimad, muul ajal saab nii Ryanairi kui Easyjeti edasi-tagasi pileti ühele kätte umbes 100 euroga. Loomulikult oleks targem pilet osta nii vara kui võimalik.
Ööbimiseks vaataks mingi odavama keti (aga siiski normaalse) hotelli(Travelodge, Premier Inn jne). Pakun, et 70-80 euroga päevas saab kindlasti midagi. Mingid hostelid jne on odavamad.
Vaatamisväärsusi on tasuta Londonis sadu. Kõik suuremad muuseumid on tasuta. Nii et selle peale raha eriti ei kulugi.
Söögi vaataks nii, et hommikusöök oleks kindlasti hotellihinna sees. Väljas söömiseks on variante tohutult palju ja restorane vägagi erinevate hindadega. 20 naelaga saavad kaks inimest täiesti korralikus restoranis söönuks küll. Lõunasel ajal pakuvad väga paljud restoranid lõunamenüüd, mis võib olla umbes 5-7 naela inimese kohta. Võileiva saab poest kätte 1.20-4 naelaga. Söögi hind poes ei ole enam kallim kui Eestis.
Loomulikult on kallis transport. Kokkuhoidlik oleks variant kui mõni päev ei peaks metroopiletit ostma. Samas tuleks hotell valida just transpordi järgi, et näiteks kui tagasilend on vara hommikul, et siis ei peaks taksot võtma.
Ma elan ise Londonis, nii et kui veel küsimusi on, vastan meeleldi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Hobinurk Nädal Londonis

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.