Esileht Hobinurk Nädal Silvia Ilvesega

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 61 )

Teema: Nädal Silvia Ilvesega

Postitas:
Kägu

Keegi kirjutas saate arvustuse, kus pealkirjas mainiti, et tegu Eesti parima rasestumisvastase vahendiga ja ma ei saa rohkem nõus olla.

See oli väga nõme kommentaar. Minu meelest on just imetlusväärne vaadata, kuidas üksikema oma lastega hakkama saab ja seejuures veel lapsed nii tublid on. Ma ei saa oma ühtegi motiveeritud, et see piisavalt pilli harjutaks. Silvia vanim poeg on oma vanuse kohta ikka väga-väga hea muusik juba. Samuti on järelkasv näha järgmise poja näol.

Teisest osast tuli välja, et juba Silvia vanemad pühendusid lastele täielikult ning kuuest lapsest viidi neli iga päev Raplast Tallinnasse kooli, et nad saaksid seal parima muusikalise hariduse.

Olgu ta vaated mis on, aga tegu on kahtlemata äärmiselt tööka ja andeka inimesega.

Kogu muusikaalane osa on jah imetlusväärne, aga kogu igapäeva olme on tal ikka paras hullumaja.

Kahe osa põhjal:

Isiklikult pean oluliseks ohutut liiklemist – isa autos oli 4 inimest tagaistmel ja esinema sõites polnud lapsed turvatoolides ega ka turvavööd nõuetekohaselt kinnitatud (seda ka Silvial endal) ja kahe üüratu pillikohvriga elektritõuksiga ringi vihisemise vaatamine võttis ka ausalt öelda seest õõnsaks. Mõisapargis pissimine? No ei. Kuidas üldse on võimalik sellises pidulikus miljöös kontserti anda kui samal ajal on sul 4 ja 6-aastane pm järelvalveta omaette. Ja korraldajatele on see vastuvõetav olukord? Müstika. Nii noori (poiss)lapsi ma omapäi koju ei julgeks jätta, eriti kui vanim on ka alles 12 (ja parima unega) ja noorimad sellised aktiivset, füüsilist tüüpi. Rongis prügiga täpsusvisked? Ja siis prügi mööda teiste reisijate jalgu ja pingialuseid taga ajada? No comments.

Ei arvanud temast enne suurt midagi ja nähes nüüd ka eraelulist poolt siis… Hot mess.

+26
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.

2.14 Kasutatud vulgaarset eneseväljendust.

Perekooli moderaator.

0
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Olge ettevaatlikud, järgmisena pannakse see hobinurk ka kinni. Siis jäävad vaid laste teemad, tervis ja pere, mille üle tohime arutleda.

+12
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kogu nurk kinni!!!

+2
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Olge ettevaatlikud, järgmisena pannakse see hobinurk ka kinni. Siis jäävad vaid laste teemad, tervis ja pere, mille üle tohime arutleda.

Tervis kinni, seal kaaluteemas on ka nimesid nimetatud.

+2
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mima neid go3 osasid veel näinud ei ole ja ei oska midagi rohkem öelda.

Aga see lühike klipp, mis tv3 peal käib,  näitab, milline kuvand inimesest maalitakse ajakirjanduses ????

Seal ta siis ühes klipis “sööb”/korjab lapsega friikaid ukse eest maast ja siis küsib, et kindel et ta tissid liiga madalal pole(mustas kleidis).

+1
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Keegi kirjutas saate arvustuse, kus pealkirjas mainiti, et tegu Eesti parima rasestumisvastase vahendiga ja ma ei saa rohkem nõus olla.

See oli väga nõme kommentaar. Minu meelest on just imetlusväärne vaadata, kuidas üksikema oma lastega hakkama saab ja seejuures veel lapsed nii tublid on. Ma ei saa oma ühtegi motiveeritud, et see piisavalt pilli harjutaks. Silvia vanim poeg on oma vanuse kohta ikka väga-väga hea muusik juba. Samuti on järelkasv näha järgmise poja näol.

Teisest osast tuli välja, et juba Silvia vanemad pühendusid lastele täielikult ning kuuest lapsest viidi neli iga päev Raplast Tallinnasse kooli, et nad saaksid seal parima muusikalise hariduse.

Olgu ta vaated mis on, aga tegu on kahtlemata äärmiselt tööka ja andeka inimesega.

Kogu muusikaalane osa on jah imetlusväärne, aga kogu igapäeva olme on tal ikka paras hullumaja.

Kui oled muusik, boheemlane, kasvatad üksi nelja last, töötad mitmel rindel ning teed magistrikraadi ülikoolis, siis olme näebki teistsugune välja võrreldes “normaalse” inimesega ????. Ja see lisab minu meelest ainult võlu asjale juurde. Ausalt öeldes tavalise inimese olmet ei viitsiksi vaadata. Elu on teinekord selline, et häid ja piinlikult norme järgivaid valikuid polegi.

Jah, kõik tundubki pisut hull, aga ometi on tulemuseks imeline muusik tööelus ja hästi kasvatataud ja töökad lapsed eraelus. Ka see 12-aastane oli kunagi väike põnn, nagu nooremad vennad praegu.

+9
-18
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja see lisab minu meelest ainult võlu asjale juurde.

Minu arust see ikka ei lisa võlu, et ohutusele mingit tähelepanu ei pöörata. Kui ta isegi ei tule selle peale, et katsuda kaamera ees näidata, et ta mingit ohutust jälgib, siis tegelikkuses on olukord ju veelgi sada korda hullem. Niimoodi lapsi sõidutada on kuritegelik, ise ta võib koos oma pilliga selle tõuksiga ju ennast surnuks sõita, kui ta väga tahab. Kusjuures olen teda näinud selle tõuksiga sõitmas, küttis suvaliselt üle sõidutee pimedas. Pole normaalne suhtumine. See Jüri Aarma oli samasugune, torkas aastaid jubeda sõidustiiliga silma ja teame kõik, mis sai sellest.

+21
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu arust see ikka ei lisa võlu, et ohutusele mingit tähelepanu ei pöörata. Kui ta isegi ei tule selle peale, et katsuda kaamera ees näidata, et ta mingit ohutust jälgib, siis tegelikkuses on olukord ju veelgi sada korda hullem. Niimoodi lapsi sõidutada on kuritegelik, ise ta võib koos oma pilliga selle tõuksiga ju ennast surnuks sõita, kui ta väga tahab. Kusjuures olen teda näinud selle tõuksiga sõitmas, küttis suvaliselt üle sõidutee pimedas. Pole normaalne suhtumine. See Jüri Aarma oli samasugune, torkas aastaid jubeda sõidustiiliga silma ja teame kõik, mis sai sellest.

No ilmselgelt ta mingit ohutust jälgib, sest turvavööd olid ikkagi lastel peal, lihtsalt mitte kõige korrektsemalt. Aga see oli vaid väga väike osa kõikidest tema tegemistest.

0
-12
Please wait...
Postitas:
Kägu

No ilmselgelt ta mingit ohutust jälgib, sest turvavööd olid ikkagi lastel peal, lihtsalt mitte kõige korrektsemalt. Aga see oli vaid väga väike osa kõikidest tema tegemistest.

Ei olnud. Vähemalt mitte sellel, kes esiistmete vahel kõõlus. Üks väike pidurdus ja põnn oleks peapidi esiklaasis.

+15
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Selline turvavöö asetamine on ohtlik. Kui tuleb avarii, siis saab laps suuri vigastusi selle vööga. Ta ei tunnista mingeid aluseid või turvatoole, rihma laob üle kaela, see poob üles selle lapse, kui avarii peaks juhtuma. Ja see oli kaamera ees, kus inimene proovib ikka paremat muljet endast jätta. Väike osa tegemistest võib lapse ära tappa. Ja kui suhtumine on selline, siis ilmselgelt on kogu elu selline. Võib vedada, et lapsed jäävad ellu ja võib ka mitte vedada.

+12
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Selline turvavöö asetamine on ohtlik. Kui tuleb avarii, siis saab laps suuri vigastusi selle vööga. Ta ei tunnista mingeid aluseid või turvatoole, rihma laob üle kaela, see poob üles selle lapse, kui avarii peaks juhtuma. Ja see oli kaamera ees, kus inimene proovib ikka paremat muljet endast jätta. Väike osa tegemistest võib lapse ära tappa. Ja kui suhtumine on selline, siis ilmselgelt on kogu elu selline. Võib vedada, et lapsed jäävad ellu ja võib ka mitte vedada.

Vot sellepärast see saade mulle meeldibki, et on aus ja ei püüa iga hinna eest tegelikkusest paremat muljet jätta.

+4
-13
Please wait...
Postitas:
Kägu

kes kontrabass seljas mööda linna  tõukerattal ringi tuhiseb.

tšello

+7
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Vot sellepärast see saade mulle meeldibki, et on aus ja ei püüa iga hinna eest tegelikkusest paremat muljet jätta.

Kust sa tead? Võib-olla see ongi tema parim, mida välja pigistab.

+12
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kust sa tead? Võib-olla see ongi tema parim, mida välja pigistab.

Näha ju, et ei pigista midagi.

+2
-4
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma pakun, et tavaliselt ei ürita üldse mingite rihmadega tegeleda, kogu see kamp on lahtiselt. Nüüd ikka üritas midagi teha ja vabandada, et ei tulnud välja.

+10
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma pakun, et tavaliselt ei ürita üldse mingite rihmadega tegeleda, kogu see kamp on lahtiselt. Nüüd ikka üritas midagi teha ja vabandada, et ei tulnud välja.

Kedagi ei huvita, mida sina arvad.

0
-15
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis kommenteerid siis, kui ei huvita. Igaüks võib arvata, mida tahab, sinu arvamus pole kuidagi parem arvamus. Oled vist ka üks tuhm, kes laste turvalisust millekski ei pea, vaid kellele on julgustuseks, et näe, on teisigi selliseid.

+12
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Hakkab peale. Kui niimoodi kraaklemist ja sülitamist jätkatakse, siis läheb ka see foorum kinni. Vähem matslust!
/ei ole see, kellele näkku kargas

+11
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Vaikselt hakkab juba imelik sinu lõppematut imetlevat tiraadi lugeda

+11
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mida huvitavat/köitvat/vaatamisväärset on selles turvanõuete hooletus eiramises?

+14
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mind näiteks küll huvitab! Mulle läheb väga korda laste turvalisus. Ka minu jaoks võõraste laste heaolu ja turvalisus…

+6
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Panin saate kinni, kui esimeses osas ema ütles, et korvpallitrenni vms ei saa, kui pillimäng harjutamata. Kontekstis, kus meil on niigi liiga suur protsent lapsi ülekaalus, oli see mulle väga häiriv ja samas ka kurb.

+11
-8
Please wait...
Postitas:
Kägu

Minge kakelge mujal, teema oli Silviast. Eks tema puhul lööb välja see, et koolis pole haridus külge hakanud. Samas on ta ettevõtlik ja seks talle meeldib.

No aga pilli mangima oppimine on ju ka haridus, muusikaharidus, voi siis mitte?

Sinu kommentaari puhul jalle loob valja, et oled ilmselt kurva eluga oel inimene. Mis siis teha?

+3
-11
Please wait...
Postitas:
Kägu

Panin saate kinni, kui esimeses osas ema ütles, et korvpallitrenni vms ei saa, kui pillimäng harjutamata. Kontekstis, kus meil on niigi liiga suur protsent lapsi ülekaalus, oli see mulle väga häiriv ja samas ka kurb.

Ma ei saa aru, miks sa pyyad teisele perele oma arvamust peale suruda? Oled sa toesti nii suur autoriteet, kysi endalt.

Saaksin aru, kui ema ytleb, et enne, kui kilo chipse pole soodud ja Netflix’is seriaal lopuni vaadatud, trenni ei saa, aga siin…

Millega su enda lapsed ka tegelevad? Lausa kurb on temal…no mida draamat.

+9
-10
Please wait...
Postitas:
Kägu

No aga pilli mangima oppimine on ju ka haridus, muusikaharidus, voi siis mitte? Sinu kommentaari puhul jalle loob valja, et oled ilmselt kurva eluga oel inimene. Mis siis teha?

Kui inimesel on näiteks 8 klassi haridust, siis võib ta samuti osata mingit pilli (näit. kitarr) mängida. On ju nii. Silvia pilli mängida oskab, aga kooliharidus ei ole talle väga külge hakanud. Seks talle ka meeldis. Vahepeal leidis ühe Pauli nimelise mehe ja sellega aeleti Kroonika ajakirjas linade vahel. Mis iseenesest ei ole keelatud tegu.

Aga mina olen kurva eluga inimene, selles on sul õigus. Ootan seda hetke, millal minu elu muutub helgemaks.

+5
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et selline arukas kommentaar huvitab küll paljusid inimesi (erinevalt sinu mõttetust plärtsumisest) – Silvia hooletu käitumine lastega on isegi ajakirjandusse ja politsei huviorbiiti jõudnud. Hea ema ei mängi lastega Vene ruletti, olgu ta muidu kui andekas muusik tahes.

+10
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.

2.14 arutatud teise isiku isikliku elu / tegevuste üle, esitades spekulatiivseid oletusi tema isiku või tegevuste kohta, mis võivad isikut solvata või kahjustada tema mainet ja/või head nime.

Perekooli moderaator.

+7
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

. Kes lastega ühes koolis käib, teab hästi nendega seotud probleeme, mis osaliselt tulenevad sellestki, et emal on muud tegemis

Räägi täpsemalt, nii põnev.

+1
-7
Please wait...
Postitas:

Alles ma lugesin, kuidas Silvia mingist sakslasest lahku läks ja nüüd juba uuesti armunud. Tal käib see nii kähku. Uueks väljavalituks on fotograaf Kristo. Postimees kirjutab.

+3
0
Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 61 )

Esileht Hobinurk Nädal Silvia Ilvesega