Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: .

Postitas:

.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasuta otsingut, sel teemal on siin palju postitusi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.03 16:05; 12.03 16:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://foorum.perekool.ee/teema/kas-on-lootust-4/

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.03 16:05; 12.03 16:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik, mida sa praegu teha saad, on mitte muretseda.
Kas peale teist peetumist uuriti ka, miks nii läks? Kas praegune ämmakas/arst teab su lugu?
Minul ka kaks peetumist olnud ja teisel juhul ei tegutsenud ämmakas üldse selles suunas, et mind kuidagi toetada või teha igaks juhuks kohe mingeid põhilisi analüüse. Siit loen, et paljudele pannakse Duphastoni vm toetavat ravi peale. Esimesel ämmaka visiidil nägin südant, oli 6+, kuigi oleks pidanud olema 7+. Kõik oli ämmaka sõnul korras, aga nädala pärast süda enam ei löönud. Kuna mul peale teist peetumist siis selguski, et kilpnääre korrast ära, siis tegelikult oleks võib olla saanud veel midagi päästa. Tagantjärgi tarkus, aga ikkagi kripeldab. Niiet kui ikka väga muretsed, palu arstil mingeid analüüse võtta. Seda enam, et sul seljataga kurvad kogemused.
Jõudu ja ilusat ootust!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.03 16:17; 13.03 10:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ju kõigest paar päeva väiksem rasedus. Ära muretse, kindlasti kõik korras. Mul oli kord loode 2 nädalat kasvust maas ja siis ees. Iga laps areneb erineva kiirusega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.03 16:41; 13.03 18:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul esimene UH näitas 6+5 kuigi rasedust oli selleks ajaks 7+2 (see muidugi veidi väiksem vahe kui sul teemaalgataja). Järgmise UH-ga oli aga täpselt vastavuses raseduse suurusega. Hetkel rasedust juba 40+ ja ootan kannatamatult sünnitust. Sulle aga rahulikku meelt ja positiivseid mõtteid 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on täiesti tavaline ja normaalne. Arvesta ka pesastumisaega, väga paljud üllatuvad arsti juurde minnes, et rasedus nädala jagu väiksem. Lapse arengut see kuidagi negatiivselt ei mõjuta.

Edaspidi võib UH-s selguda, et nädal on siia või sinna, isegi lapse pea-keha-jalad-käed võivad olla 1-2 nädalaga arengus nihkes.

5+4 raseduse puhul ei pruugi veel tõesti loodet näha olla ega südametööd, nii et oota järgmine UH ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui vähegi võimalik, mine tee veretest täna ja ülehomme. Siis ei pea praadima ja ülemäära närveerima nii kaua. Kas kuhugi tasulisse ei taha pöörduda, äkki teevad mingid esmased analüüsidki?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.03 16:17; 13.03 10:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ju kõigest paar päeva väiksem rasedus. Ära muretse, kindlasti kõik korras. Mul oli kord loode 2 nädalat kasvust maas ja siis ees. Iga laps areneb erineva kiirusega.

Muidugi on sul õigus, et iga loode areneb erineva kiirusega, aga sa vist ei lugenud, et inimesel on juba kaks rasedust peetunud. Selliseid asju kahjuks juhtub ja naiivne on öelda, et kui mul läks hästi, läheb kindlasti sinul ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kägu kirjutas:See ju kõigest paar päeva väiksem rasedus. Ära muretse, kindlasti kõik korras. Mul oli kord loode 2 nädalat kasvust maas ja siis ees. Iga laps areneb erineva kiirusega.

Muidugi on sul õigus, et iga loode areneb erineva kiirusega, aga sa vist ei lugenud, et inimesel on juba kaks rasedust peetunud. Selliseid asju kahjuks juhtub ja naiivne on öelda, et kui mul läks hästi, läheb kindlasti sinul ka.

Ära võta sõna, kui sa ei tea minu eelnevat tausta. Enne lapse sündi oli mul raseduse katkemine. Kui uuesti ootele jäin ja öeldi, et laps arengust maas, pabistasin väga. Järgmine visiit oli laps arenenud nii nagu peab ja edaspidi läks kasvust ette. Õnneks läks jah kõik hästi. Pigem tõesti räägin oma positiivsest kogemusest, mitte sellest mis enne seda oli. Teemaalgataja sulle hoian igatahes pöidlaid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.03 16:41; 13.03 18:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul on mõlemad korrad peetunud, kui rasedus on väiksem olnud eeldatavast.
peetumise vastu duphaston ei aita. aitab katkemise vastu

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.