Esileht Hobinurk Nädalavahetusel perega / lastega

Teema: Nädalavahetusel perega / lastega

Infoks, et nädalavahetusel, sel laupäeval ja pühapäeval kell 11:30 on Tallinnas kinos Artis “Mudilaste multilaeka” kinoseanss. Käisin eelmisel pühapäeval ja meeldis väga. Seanss on piisavalt lühike, et laps ei väsi ära (45 minutit) ning pärast mängis ja joonistas Miriam-tegelane (kelle film ka üks lühimultikatest oli) lastega.

Pilet ei ole ka liiga kaelamurdev, lastele 3 ja täiskasvanutele 4 eurot. Lisaks, kuna tegu on PÖFFi raames filmiga, saab kinopiletiga pärast Reval kohvikutes tasuta jäätist. (Iga pileti eest 1 tasuta jäätis).

Esileht Hobinurk Nädalavahetusel perega / lastega