Head Perekooli külastajad!

Perekool on Eesti esimene pereportaal. Ehkki viimastel aastatel on loodud uusi kaasaegseid suhtlus- ja infokanaleid, on Perekoolil jätkunud pikaajalisi ja aktiivseid külastajaid - oleme selle üle rõõmsad ja tänulikud.
1. juunil 2024. aastal lõpetab Perekooli foorum oma tegevuse. Hoolimata me püüdlustest hoida Perekooli heatahtliku ja toetava keskkonnana, võivad ka üksikud sobimatud postitused teha palju kurja, kahjustades asjaosaliste enesetunnet ja suhteid.
Jätkame Perekooli lehel igakuiselt uute artiklite ja taskuhäälingu osade avaldamist. Olete südamest oodatud ammutama kaasaegseid tõenduspõhiseid teadmisi naise ja lapse tervise, pere ja suhete teemadel.

Foorumihuvilistel on üks võimalus edaspidiseks suhtluseks näiteks äsja loodud Elufoorumis: elufoorum.com

Sisukate kohtumisteni Perekooli lehel.
Eesti Ämmaemandate Ühing

Esileht Hobinurk Nädalavahetusel perega / lastega

1 postitus (kokku 1)

Teema: Nädalavahetusel perega / lastega

Postitas:

Infoks, et nädalavahetusel, sel laupäeval ja pühapäeval kell 11:30 on Tallinnas kinos Artis “Mudilaste multilaeka” kinoseanss. Käisin eelmisel pühapäeval ja meeldis väga. Seanss on piisavalt lühike, et laps ei väsi ära (45 minutit) ning pärast mängis ja joonistas Miriam-tegelane (kelle film ka üks lühimultikatest oli) lastega.

Pilet ei ole ka liiga kaelamurdev, lastele 3 ja täiskasvanutele 4 eurot. Lisaks, kuna tegu on PÖFFi raames filmiga, saab kinopiletiga pärast Reval kohvikutes tasuta jäätist. (Iga pileti eest 1 tasuta jäätis).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
1 postitus (kokku 1)


Esileht Hobinurk Nädalavahetusel perega / lastega

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.