Esileht Väikelaps Nädalavahetusel trenni?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Nädalavahetusel trenni?

Postitas:

Kas keegi oskab soovitada 5a. poisile mingit trenni, mis toimuks nädalavahetusel? Pea kõik trennid on nädala sees õhtusel ajal ja kahel päeval. Aga nädalavahetusel oleks palju mõnusam puhanuna rahulikult trenni minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selles vanuses on kõige parem “trenn” koos perega värskes õhus liikumine. Ehk minge matkake, loopige kive ja oksi, käige mõne terviserajal, talvel kelgutamine-uisutamine-suusatamine. Võtke pall kaasa, mõnel avalikul spordiplatsil saab visata-lüüa-põrgatada äkki? Tallinnas peaks olema nädalavahetuseti mingeid spordiüritusi ka, kus lastele midagi ette nähtud on. Erialaspetsiifiline treening on selles vanuses pigem vastunäidustatud (hoolimata lasteaiatrennide hoogsast promost).
See siis öeldud, siis on nädalavahetusel näiteks https://tsirkusekool.ee/treeningud/ lapsele ja vanemale.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Asukoht pole ju ometi tähtis, ega?
Minu viiene poiss käib pühapäevaõhtuti ujumistrennis. Ideaalne aeg, maalt müttamast linnas tagasi, samas pole päev otsa kära sees olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapse trenn on 2x nädalas. Üks neist on neljapäeva õhtul ja teine pühapäeval. Spets poistele mõeldud tantsutrenn Koit tantsukoolis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Linna puudumine vihjab ilmselt Tallinnale. Sul pole sellest küll kasu aga minu poiss käib Pärnus laupäeviti ujumiskursusel. Oli valida kas 2x nädalas tööpäeva õhtuti või 1x nädalas laupäeviti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Väikelaps Nädalavahetusel trenni?