Esileht Veebikonstaabel naelad

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: naelad

Postitas:

Tere. Kas praegusel ajal võivad olla rehvides naelad sees? Täna sõitis üks bmw mööda ja oli kuulda nagu naelte klõbinat. Kohaliku poe eest jäi seisma ja autol oli vähemalt kõrvalistuja poolses esimese rehvis naelad sees. Kuhu sellest teatada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Ei või. Teatada 110.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei satuks paanikasse. Imestama paneb inimeste viitsimine koputada!
Minu esmane emotsioon on, et tegemist võis olla tagavara rattaga, mis ajutiselt, koju? autohooldusesse? sõitmiseks alla oli pandud…
Teemaalgataja, tegeleda tuleks rohkem enda täiuslikumaks muutmisega! Esiteks tundub, et tegemist on hädaolukorraga. Teiseks, igas pisiasjas kolli nägemine ja tühja koha pealt kahtluste tekitamine ei ole elus edasiviivaks jõuks. Rohkem mõistmist!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei leiagi, et teemaalgataja paanikas oli. Ei tundu küll nii. Esitas asjaliku küsimuse, kas nael võib praegu all olla.
Ja kui oli erandjuhus, näiteks katkine kumm oli ajutiselt asendatud, no ma arvan, et ses mõttes on ment mõistlik. Kõik saavad ju aru, et juhtus. Iseasi muidugi, miks naelaga kumm tagavaraks oli aga see selleks.
Pigem panevad imestama sinusugused. Nael lõhub teed, korralikult. Ja kui nahhaalselt naelaga suvel sõidetakse, on tulemus käes. Sellepärast nõuab selline asi ka politsei sekkumist.
Ja enda täiuslikumaks muutumise soovitusest ja teemaga haakumisest ei saanud ma lihtsalt aru.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Iga lollgi teab, et praegu, suvel, ei tohi kasutada naastrehve.

Inimestel on vaja niisama tänitada ja kaevata.

Ma ise usun, et tegemist on hädajuhusega. Kui minul juhtuks rehv katki minema ja mingil põhjusel ei saa ma kasutada tagavara ratast, siis võtaksin ka keldrist naastrehvi, paneksin selle alla ja sõidaksin lähimasse remondipaika.

Ma usun, et probleem oleks juhul, kui süstemaatiliselt hakatakse suvel naastrehvidega sõitma.Aga sellist olukorda hetkel ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kui inimene ostis kuskilt platsilt sellise kasutatud auto, mis oli talvel müüki toodud? Peab ta siis oma ostu seljas koju tassima?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägo kirjutas:[/small]
[tsitaat]Aga kui inimene ostis kuskilt platsilt sellise kasutatud auto, mis oli talvel müüki toodud? Peab ta siis oma ostu seljas koju tassima?[/tsitaat]
Sellisel juhul on ju tal sama kuupäevaga ostu-müügi leping ette näidata ning on eluliselt mõistetav põhjus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Veebikonstaabel naelad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.