Esileht Ajaviite- ja muud jutud Näen midagi piinlikku, mida ma teen?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 39 )

Teema: Näen midagi piinlikku, mida ma teen?

Postitas:
Kägu

Viimase paari nädalaga on mul olnud need juhused`

meesülemusel oli nööbitavas püksiaugus kaks nööpi lahti – otsustasin mitte öelda – oleks ehk pidanud
meeskolleegil oli mingi imelik plekk tagumikul – ütlesin – tänas
naisterahval tänaval oli seelik tagant sukkpükstes- ütlesin vaikselt – sain sõimata
noor neiu bussipeatuses, sajab, ripsmetušš väga-väga laiali – ütlesin – naeris – andsin peegli – tänas
noor neiu kaubanduskeskuses minu eest kassas, kuklas juustes näts – ütlesin vaikselt – sain sõimata

Sõimamise all pean silmas a la: mine p*rse, vanamoor, mis see sinu asi on.

Kuidas teete teie?
Kas tahaksite, et teile öeldaks?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma pole eriti piinlikke olukordi näinud, kuigi olen jalakäija ja liigun palju. Tuttavale või kolleegile võib ju küll viisakalt öelda.
Mulle on öeldud, et püksid pepu pealt tasku juurest veits katki rebenenud. Tänasin.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ikka tahaks, et öeldaks. Sõimamisest ei saa aru, ise ilmselt vastupidi kohmetuks ja tunneks piinlikust, et võimalik tänu ehk ei pruugikski olukorras meelde tulla ja midagi vastu öelda. Võibolla korra kohmakas aitäh tuleks, aga tänutunne sisimas, eriti hiljem oleks kindlasti suurem. Sõim küll üle huulte ei tuleks, isegi alguses arusaamatus olukorras, et mida inimene mõtles.

Muidugi võimalik kui näts juustes ja minek poodi just selle jaoks kääre ostma, siis pigem tahaks jah, et keegi ei märkaks ja tähelepanu ei pööraks, aga tundub suht väike võimalus taoliseks olukorraks. Sõimamiseks ikkagi põhjust ei näeks. Või näiteks tean ise ka, et sukkpüksid on katki, aga pole võimalik ära võtta siis ehk oleks jah tunne, et mis teiste asi on, et kannangi katkisi sukkpükse kui tahan ja peavadki nii olema 😀 Kuigi noh, seelik sukkpükstes näite puhul ei tahaks seda varianti ka uskuda.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

suva see ripsmetush, suva see lahtine püksilukk. Keda segab?
Minule ei meeldi need ütlejad, varem v hiljem näeb isegi ja eks siis otsustab, kas häirib teda või mitte.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on olnud trennis pluus pahempidi seljas ja krt keegi ei öelnud!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nägin kolleegi abikaasat suvel ühel festivalil noore näitsikuga (tegid endast kõik, et mõjuda rohkem kui lihtsalt sõbrad).
Andsin talle sellest teada. Enam minuga miskipärast ei suhelda, ometi algatati lahutus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on olnud trennis pluus pahempidi seljas ja krt keegi ei öelnud!

Mul oli kunagi firmapeol nii, et pluus läks peale sauna pahupidi selga. Keegi ei öelnud, võimalik, et ei märgatud, sest eks alkot oli omajagu tarbitud. Hiljem piltidelt nägin alles

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meenub veel 1 seik kuskilt piinlike hetkede rubriigist.
Läks 1 preili sõbrannaga baari. Dringid värgid. Siis oli vaja vetsu minna. Tagasi tulles märkas, et mehed vaatavad teda huvitatud nägudega. Ja mitte ainult.. Naised ka. No piff siis mõtles, et näeb täna erakordselt hea välja ja läks pea püsti ja puusi höõritades tähtsalt oma lauda. Seal siis sõbranna ütles, et kule sul seeliku serv värvli vahel ja vetsupaber tolgendab sabaks. Küll oli häbi

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma olen ükskorsd näinud, et trennis olid ühel naisel püksid pahupidi. Keegi ei öelnud, polnud ju nii avalik koht, aga kui ta ise avastas, siis vahetas keset saali seistes ära. Veider oli vaadata.

Mul endal on ükskord olnud seelik aluspükste vahel, nii et terve tagumik oli paljas. Juhtus ühes kohvikus, kus perega käisime. Mina läksin leti juurest midagi tellima ja mees ja lased selle asemel, et vaikselt tähalapanu juhtida, lihtsalt möirgasid naerda, ise avastasingi alles hiljem tänaval. Kuigi juhtus mitu aastat tagasi, on siiamaani meel mõru, kui see reaktsioon meelde tuleb.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Parem on öelda.
Mulle endale on näiteks öeldud, et pluusi nööbid olid valesti kinni pandud, meik laiali ja plekk seeliku peal. Ükski neist asjadest polnud eriti tõsine ega häiriv mu jaoks, aga võtsin teadmiseks. Aga kui mul näiteks aluspesu paistaks või midagi taolist, siis kindlasti eelistaksin, et mulle kohe öeldaks, selle asemel, et pool päeva niimoodi ringi käia.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul sukad jooksid ja poes üks naine ütles. Olin väga tänulik, sest sain kohe uued osta.

Teine naljakas moment oli ühel seminaril, kus olid enamus mehed ja peale minu üks vanem proua. Kui wc-sse läksin, siis proua jooksis mulle järgi, etöelda, et mu valgel seelikul on täpselt tagumiku peal pruun plekk. Ok, piinlik ja tänu talle. Hakkasin siis plekki nühkima ja mõtlesin seeliku viltu selga keerata, aga see proua oli nii abivalmis, et hankis lapi ja nõudepesuvahendi ja hakkas tagumiku nühkima. Jube piinlik ja naljakas oli. Nii palju abi ka ei vajanud

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina ütlen, kui on olukord, mida on kerge parandada. Kui seda olukorda ei saa parandada, siis ma pigem ei ütle. Põhjus on see, et ma ei taha inimesele piinlikkust valmistada. Parem las mõtleb, et ma ei näinud seda. Plekkidega on paraku nii, et vahel teeb hõõrumine asja hullemaks. Kui uut riietust pole võtta, siis tulebki selle plekiga mõnikord oodata, kuni saab korralikult pesta, muidu saab lihtsalt väiksema pleki asemele suurema (ja veidi hägusema).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ükskord olin koosolekul, õnneks ainult 2 inimest peale minu. Ja mu rinnahoidja traat oli kaardus kampsuni vahelt välja turritamas. Meeskolleeg küsis kas see on mingi pealtkuulamisaparaadi antenn. Mu meelest see oli nii naljakas.

Parem ikka kui öeldakse, saab kohe selle üle naerda, kui see et hiljem ise avastan ja siis hakkan kerima peas, et ei tea kas teised nägid ja mida mõtlesid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

On tuldud poes ütlema, et seelikulukk on katki ja aluspesu puha ilmarahvale vaadata. Olin väga tänulik. Kuna kannan niiti-nõela kaasas, läksin proovikabiini ja traageldasin ava kinni.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Huvitav lugeda.
Teadupärast saavad enamus siin 4k palka, kuid ometi käiakse ringi katkiste riiete ja rinnahoidjatega (ei juhtu kindlasti ühe päevaga). Igaks juhuks niit ja nõel ka koguaeg kaasas, et saaks oma kõrgkvaliteetseid Armanisid ja Guccisid iga hetk parandada…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina olen alati öelnud, kui nööp lahti kuskilt kõhu või rinna pealt, püksilukk lahti, sukk jookseb, käekott pealt lahti ja asjad välja kukkumas jne. Sõimata pole küll veel saanud, ikka on tänatud. Ise oleksin ka tänulik, kui mulle öeldaks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ükskord olin koosolekul, õnneks ainult 2 inimest peale minu. Ja mu rinnahoidja traat oli kaardus kampsuni vahelt välja turritamas. Meeskolleeg küsis kas see on mingi pealtkuulamisaparaadi antenn. Mu meelest see oli nii naljakas.

Parem ikka kui öeldakse, saab kohe selle üle naerda, kui see et hiljem ise avastan ja siis hakkan kerima peas, et ei tea kas teised nägid ja mida mõtlesid.

😀 😀 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Huvitav lugeda.

Teadupärast saavad enamus siin 4k palka, kuid ometi käiakse ringi katkiste riiete ja rinnahoidjatega (ei juhtu kindlasti ühe päevaga). Igaks juhuks niit ja nõel ka koguaeg kaasas, et saaks oma kõrgkvaliteetseid Armanisid ja Guccisid iga hetk parandada…

Miks sa nii õel oled?

Ei juhtu jah ühe päevaga. Need asjad juhtuvad ühe hetkega (õmblus rebeneb, silm jookseb, püksilukk jääb lahti). Ka 10k palka ei kaitse selliste juhtumite eest.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Asendustegevus. Arutle parem selle üle, et kuidas reageerid, kui näed tänaval kedagi hädas olevat. Kui paljud hakkaksid võõrast inimest vajadusel elustama?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina ütlen, kui on olukord, mida on kerge parandada. Kui seda olukorda ei saa parandada, siis ma pigem ei ütle. Põhjus on see, et ma ei taha inimesele piinlikkust valmistada. Parem las mõtleb, et ma ei näinud seda. Plekkidega on paraku nii, et vahel teeb hõõrumine asja hullemaks. Kui uut riietust pole võtta, siis tulebki selle plekiga mõnikord oodata, kuni saab korralikult pesta, muidu saab lihtsalt väiksema pleki asemele suurema (ja veidi hägusema).

Plekke tagumikul saab siiski varjata, kasvõi laenatud salli või kampsuniga, mis ümber puusade tõmmatud. Ise sooviksin küll, et igal juhul mulle öeldaks. Saan siis kasvõi viidata palavikule ja mantli toolilt tõustes selga panna vms. Rinnaesiste plekkidega on veel lihtsam, kui ka salli või prossi kelleltki laenata ei saa, saab pika koosoleku istuda, käsi mõtlikult rinnal.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mul oli nii uhke bussipeatuses oma uue kollase jakiga seista rind kummis. kuniks üks tädi ütles, et silt (allahindluse silt!) rippus selja peal.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga naised, ütlete ka meesteravastele kui neil püksilukk/nööp lahti?
Mul küll pubekaeast see meeles, et siis tuli kohe selline lõõpimine, et noh, mis sinna vaatasid. No ei kipuks küll näiteks meesbossile ütlema, et tal püksilukk lahti. Võibolla enne tähtsat koosolekut kohtumist jah, aga samas tundub kuidagi endale ebamugav.

Please wait...
Postitas:
Kägu

otsisin ühel üritusel sõpra taga ja avasin tema auto tagumise ukse. põrutas tagaistme peal oma naist. siis oli küll piinlik. midagi ei osanud öelda. uks kinni tagasi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

otsisin ühel üritusel sõpra taga ja avasin tema auto tagumise ukse. põrutas tagaistme peal oma naist. siis oli küll piinlik. midagi ei osanud öelda. uks kinni tagasi.

Piinlik oleks olnud, kui oleks võõrast naist põrutanud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hea teema 😉

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle on ka tankla järjekorras vaikselt öeldud, et mu püksitagumik on rebenenud.
Saime koos kõhutäie naerda ja tegelikult olin väga tänulik, sest mul polnud endal õrna aimugi ega tundnud.

Rohkem ei olegi niimoodi võõrad midagi ütlema tulnud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen paaril korral peatanud arsti juurest tulnud inimese sinistes kilesussides, alati on tänatud ja naeratatud.
Ise kõmpisin poest välja – ostukorv käevangus. Õnneks ise märkasin, et jalutan nii tänaval.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Alati ei pea ütlema vaid mõnikord piisab tähelepanu juhtimiseks ka väikesest viipest ja tähendusrikkast näoilmest. See on vähem invasiivne kui minna jutlema teemal, et teate, teil on pluusinööbid eest puha avali ja pesu paistab. Silmside, väike vaevumärgatav psst sõrm huulil ja osutad sõrmega oma rinnaesisele. Adressaat saab aru ja tema jaoks ei ole olukord veel nii piinlikuks läinud, et ta peaks sel teemal kellegagi rääkima, õigustust otsima või kartma, et keegi veel kuulis. Veel parem, sellise kommunikatsiooni võib täiesti tähelepanuta jätta ja teha näo, et ise märkasid oma pluusinööpe või püksilukku, pole vaja ei tänada ega kurjustada. Minu jaoks on töötanud alati ja kuna ma soovin, et mulle märku antaks sellistest asjadest, siis ma ise ka seda teistele alati teen. Kordagi ei ole keegi negatiivselt suhtunud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hiljuti ütles võõras administraator, et sukk tagant jookseb – olin väga tänulik, kuna oli plaan veel edasi linna minna, sisi oleks tobe olnud nii ringi lipata. Seal samas andis mulle ka niiti ja nõela, ning sain wc hädapäraselt suka ära parandaa.

Teine piinlik olukord oli selline, et ootasin parasjagu ülikooli koridoris ukse taga, et saaks mingid paberid korda ajada. Sel päeval oli mul seljas eest nööbitav triiksärk, kuid sellel olid nii totakad nööbid, et läksid väga lihtsalt lahti. Kuna tavapäraselt läks lahti ainult 1-2 ülemist nööpi ja ma enamasti avastasin kohe, siis arvasin, et kärab küll pluusi kanda. Noh, seisin seal ukse taga ca 10-15 min. ja ootasin oma korda. Kõnniti must sealt ka mööda ja ehk vaadati mind ka rohkem, kui tavapäraselt, mis seal ikka.
Aga kui uksest sisse sain, siis vaatas mind suurte silmadega naine väga hämmingus näoga. Enam vähem samal hetkel sain ise ka aru, et nööpidest kinni oli mul ainult kõige alumine nööp. No üldse ei olnud märganud, et nööbid lahti läksid.
Ja mitte keegi ei öelnud mulle… Erit ma ei põdenud, pigem on naljakas seik, mida meenutada.

Ei kujuta ettegi, et keegi peaks sõimama, ikka väga imelik 😀

Kunagi nägin poeleti ees suvisel ajal suuuurt meest, kes kummardus kuidagi nii letile, et no päriselt – pool tagumikku oli paljas. No siis ma ei öelnud küll midagi, sest omal oli ka kuidagi piinlik, ei teadnud kuhu silmi pöörata, naerda ka ei julgenud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ka ikka enamasti ütlen ja oleksin tänulik, kui mulle ka öeldaks, kui midagi on nihu.
Kord ujulas kõndis naine, kellel jalge vahelt trikoo äärest tilbendas tampooninöör. Oli mulgi veits piinlik ta tähelepanu sellele juhtida, aga ma siiski tegin seda. Oli vägagi tänulik mulle.
Neiu kõndis seljakotiga ja seljakott oli seeliku tagant täiesti üles kiskunud. Ka ütlesin ja sain tänu.
Meigi laiali minemisest olen ka mitmeid teavitanud, Alati on oldud tänulikud. Oleks isegi.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 39 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Näen midagi piinlikku, mida ma teen?