Esileht Pereelu ja suhted Nägi eksi ja tekkis kohe soov s….a

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Nägi eksi ja tekkis kohe soov s….a

Postitas:

Olen abielus oma mehega juba 10 a, oleme molemad 53 a. Hiljuti kaisime peaol, kus oli ka mehe eks naine, keda ta kunagi väga armastas, naine jätis teda ise maha, armastus lõppes. Sünnipäeval mees vahtis teda, siis võttis palju alkoholi ja jarsku peo lõppus tal tekkis suur tahtmine seksida, äkki. Ma tean, et naine teda ei taha ja nad ei saa koos olla. Samas mul oli väga kummaline ja ebameeldiv tunne. Peas liikusid imelikud mõtted. Näiteks, vaatas eksi ja tekkis soov. Sellest üritusest on juba kuuaega möödas, kuid mina ikka põen, mingi vastik tunne sees. Kuidagi alandas mind see pakkumine. Meha eksabikaasa on tõesti kena naine. Palun teie arvamust. Sest krutin ennast iga päev mõtetega. Ma ei saa meest ei kallistada ja kahtlen temas, kuigi tema käitumine on VIST tavaline.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õpi kirjutama, vanaproua!

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.07 03:51; 18.07 16:16; 19.07 11:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õpi kirjutama, vanaproua!

Sama sulle. Vanaproua tähendust võiks ikka teada, kui juba teisi soovitad kirjutama õppida. Hetkel soovin head vananemist ja kiiret jõudmist vanaproua seisusesse. Nagu arusaada, tuleb see aeg rutem kätte kui teistele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.07 04:26; 18.07 04:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen abielus oma mehega juba 10 a, oleme molemad 53 a. Hiljuti kaisime peaol, kus oli ka mehe eks naine, keda ta kunagi väga armastas, naine jätis teda ise maha, armastus lõppes. Sünnipäeval mees vahtis teda, siis võttis palju alkoholi ja jarsku peo lõppus tal tekkis suur tahtmine seksida, äkki. Ma tean, et naine teda ei taha ja nad ei saa koos olla. Samas mul oli väga kummaline ja ebameeldiv tunne. Peas liikusid imelikud mõtted. Näiteks, vaatas eksi ja tekkis soov. Sellest üritusest on juba kuuaega möödas, kuid mina ikka põen, mingi vastik tunne sees. Kuidagi alandas mind see pakkumine. Meha eksabikaasa on tõesti kena naine. Palun teie arvamust. Sest krutin ennast iga päev mõtetega. Ma ei saa meest ei kallistada ja kahtlen temas, kuigi tema käitumine on VIST tavaline.

See on muidugi väga karm, kui mees 10 aastat pole seksi tahtnud ja nüüd kohtudes eksnaisega, tal see soov tekkis. Rõõmustama peaks ehk seetõttu, et mees ei osutunud ikkagi impotendiks, nagu siit kirjast võiks välja lugeda. Mehe tegudest sain aru, aga seda ei mõista, miks sina põed? Kuidas saab mees sind alandada sellega, et ta pole eksist ülesaanud. Üle pole ju tema saanud mitte sina. Ehk mõtled sellepeale, miks mees sind valis peale väga ilusat naist. Kas mehel on halb maitse või? Miks sa meest ei usalda ja ise end alandad ? Mees oleks võinud ju elada üksi kui see eelmine naine ikka tõesti nii hinges oli. Aga ei, ta leidis sinu. Järelikult oled vähemalt sama väärtuslik kui see naine on. Milles sa siis kahtled? Kahtled, et ta ei valinud sind? Et elatakse koos mittevalitud isikuga? Milles sa kahtled? Mehe keha reageeris oma nooruspõlve mälestustele ja kõigele sellele, mis oli. Ja kui ta tahab peale eksi nägemist sind kallistada, siis peab ta sind selle kallistuse vääruliseks. Aga kui tahad end ise alandada, lase edasi. Alandamine oleks see siis kui mees sind enam peale eksi nägemist kallistada ei tahaks.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.07 04:26; 18.07 04:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oluline on see, et ollakse abielus just oma mehega. Kahtlane on see tõesti, kui te varem ei ole seksinud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Purjus jorsid tahavadki seksida, eks ei puutu asjasse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pealkirja lugedes mõtlesin, et mis see nii inetu sõna on, mida kirjutada ei sobi. sittuda?
aga oli hoopis seksida.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa arvad, et mees soovis seksida, kuna erutus eksi peale ning seksides kujutles teda sinu asemele?
Nii võis olla küll.
Samas on teil kindlasti 10 aastase abielu kestel olnud hetki, kus iha ja seksisoov on emmal-kummal tekkinud mõne teise inimesega seotud fantaasia peale.
Need on lihtsalt fantaasiad ja neid ei saa keelata ja neist ei ole mõtet teha probleemi.

Probleem olnuks ikka siis, kui mees öelnuks sulle, et sinuga abiellumine on viga, ta nüüd läheb eksiga juttu rääkima ja püüab temaga uuesti suhet taastada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seal võis ju alkoholil ka oma roll olla.
Vähemalt tahtis sinuga mitte ei läinud eksile ligi ajama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma saan teemaalgataja murest hästi aru, sest maadlen pidevalt samade hirmude käes, et kas minuga elatakse (ollakse teglikult juba ka abielus) selle pärast, et kellegagi peab ju või olen just mina see ainus ja õige. Loomulikult intelligentne inimene saab aru, et see on enda tekitatud (pseudo)probleem, aga aeg ajalt suudan ikka ennast täitsa üles kruttida.
Minu mees ütleb selle peale nii, et ta pole kedagi vähem, ega rohkem armastanud, ta kas armastab või ei armasta. Usun, et teemaalgataja mees ei unista vaikselt oma eksist, sest inimesed tavaliselt ikka elavad olevikus ja enamsti valitakse järgmine partner ikka parem eelmisest, mitte kehvem. Miks mees seksi tahtis, seal võib olla palju põhjuseid, aga üks võib olla ka see, et ta tahtis sind nii öelda enda omana tunda, mitte nagu see lehtsabast eks, kes jalga lasi, sind kavatseb ta kõvasti enda ligi hoida:=)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.07 12:36; 18.07 17:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitu korda sa selle 10 aasta jooksul oma mehega seksinud oled, et seksisoov selist hämmastust tekitab? Tundud väga tugevates kompleksides olevat, kui isegi sõna seksima väljakirjutamine võimalik ei ole…
Ma arvan, et võta vabalt, naudi seksi ja ära muretse lolluste pärast.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.07 15:53; 19.07 14:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma saan teemaalgataja murest hästi aru, sest maadlen pidevalt samade hirmude käes, et kas minuga elatakse (ollakse teglikult juba ka abielus) selle pärast, et kellegagi peab ju või olen just mina see ainus ja õige. Loomulikult intelligentne inimene saab aru, et see on enda tekitatud (pseudo)probleem, aga aeg ajalt suudan ikka ennast täitsa üles kruttida.

Minu mees ütleb selle peale nii, et ta pole kedagi vähem, ega rohkem armastanud, ta kas armastab või ei armasta. Usun, et teemaalgataja mees ei unista vaikselt oma eksist, sest inimesed tavaliselt ikka elavad olevikus ja enamsti valitakse järgmine partner ikka parem eelmisest, mitte kehvem. Miks mees seksi tahtis, seal võib olla palju põhjuseid, aga üks võib olla ka see, et ta tahtis sind nii öelda enda omana tunda, mitte nagu see lehtsabast eks, kes jalga lasi, sind kavatseb ta kõvasti enda ligi hoida:=)

Issamd jumal! Niiiii kardate, et mees võib midagi teha, mida teid ei luba? Kuidas niisuguse kahtluse- ja hirmukoormaga üldse elada saab? Mitte mingit enesekindlust?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.07 03:51; 18.07 16:16; 19.07 11:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

selge, et meest erutab endine rohkem kui sina. joogisena on enesekontroll nõrgem, ja nägid ära, kuidas eksnaine mehele mõjub. nii et, sa koopiana ei ületa endist originaalnaist.
lase vastikust tundest lahti, sest praegu ja siin elab mees sinuga mitte teistega. peesse need ilusamad ja seksikamad naised, kui mees sind ei taha, võtad järgmise mehe ette.
endast ei tohiks olla nii närbel arvamisel, et äkki üks mees ei naudi seksi minuga. meestele ei ole seksimiseks koledaid naisi olemas.
ülehaibitud seksi ei tasu võtta ka vältimatu vajadusena, mega olulisem on nt paarisuhtes üksteisemõistmine, rahumeelne dialoogi pidamine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

selge, et meest erutab endine rohkem kui sina. joogisena on enesekontroll nõrgem, ja nägid ära, kuidas eksnaine mehele mõjub. nii et, sa koopiana ei ületa endist originaalnaist.

lase vastikust tundest lahti, sest praegu ja siin elab mees sinuga mitte teistega. peesse need ilusamad ja seksikamad naised, kui mees sind ei taha, võtad järgmise mehe ette.

endast ei tohiks olla nii närbel arvamisel, et äkki üks mees ei naudi seksi minuga. meestele ei ole seksimiseks koledaid naisi olemas.

ülehaibitud seksi ei tasu võtta ka vältimatu vajadusena, mega olulisem on nt paarisuhtes üksteisemõistmine, rahumeelne dialoogi pidamine.

Selle kommentaari esimene osa ja viimane osa nagu räägiks üksteisele vastu – et nagunii oledki hale koopia, aga endast ei tohi ise nii arvata, et las mees mõtleb?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.07 12:36; 18.07 17:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ma olen täheldanud, et kui üks naine on mehe südames, siis see sinna ka jääb. Võtkem kasvõi prints Charles. Mees võib abiellude teisega, see teine võib olla maailma miss ja noor õienupp, aga mehe süda on kinni. Pingutab mis see naine pingutab, aga seda südamedaami jäädakse alati igatsevalt vahtima.

Ja siis kusjuures süüdistab terve maailm seda vaest meest, et see maailma miss ja õienupp nii õnnetu, nii õnnetu oli ta kõrval…ikka mees süüdi, et õienupukest armastama ei suutnud hakata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paljud inimesed kasutavad seksi hoopis rahustavana, nägi mees eksi, oli närvis, jõi ja arvas, et seks lõõgastaks veel paremini. No ürita mitte lollusi kokku mõelda, kui su mees seda eksi tahaks, siis ta sinuga seksima ei kipuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õpi kirjutama, vanaproua!

Sama sulle. Vanaproua tähendust võiks ikka teada, kui juba teisi soovitad kirjutama õppida. Hetkel soovin head vananemist ja kiiret jõudmist vanaproua seisusesse. Nagu arusaada, tuleb see aeg rutem kätte kui teistele.

Oi heldeke, palun vabandust kui solvasin! Mis hetkest siis on inimene vanaproua, vana proua?
Miks oma vanust ja sellega kaasnevalt elu- ja ajalugu, kogemusi, mälestusi, oskuseid, teadmisi jne. peaks häbenema? Loomulikult saan mina ka nii vanaks, aga sest vanusenumbrist ei oska nagu küll draamat teha. Eriti veider, et ärritus keegi kolmas????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.07 03:51; 18.07 16:16; 19.07 11:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi heldeke, palun vabandust kui solvasin! Mis hetkest siis on inimene vanaproua, vana proua?
Miks oma vanust ja sellega kaasnevalt elu- ja ajalugu, kogemusi, mälestusi, oskuseid, teadmisi jne. peaks häbenema? Loomulikult saan mina ka nii vanaks, aga sest vanusenumbrist ei oska nagu küll draamat teha. Eriti veider, et ärritus keegi kolmas????

Vanaproua on eakas proua. No minu hinnagul kuskil 70+. 53-aastane inimene on meil ikka keskealine proua. Kogemuste ja oskuste häbenemisega pole siin mingit pistmist.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.07 15:53; 19.07 14:40;
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Pereelu ja suhted Nägi eksi ja tekkis kohe soov s….a

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.