Esileht Hobinurk Nägin kohutavat und oma lastest

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Nägin kohutavat und oma lastest

Postitas:
Kägu

Olin täiesti šokis ja ehmatasin end üles ja nii vastik tunne oli sees isegi peale ärkamist.
Nägin unes, et keegi võõras inimene ( kuid tal vist oli mu isa nägu ( surnud ) ) jooksis mu juurde ja ütles, et elumärgid langevad vms. Küsisin, et kellel? Siis käratas, et sinu lastel ja jooksin kuhugile ning nägin, et suurem tüdruk oli selili teadvuseta põrandal ja risti üle ta kõhu lamas ta väike õde kes unes oli beebi ( tegelt 7a juba ). Mingi naine ( tundus nagu kiirabiarst olevat ) torkis beebi  kanda nõelaga ( vist tegi vereproovi? ) ja ütles, et keegi mürgitas lapsed ja et ta ise võttis sama mürki, et siis ta teab kuidas seda mürgistust ravida.
Väga kohutava tunde tekitas. Mida sellise asi küll tähendada võiks?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et tegu oli unenäoga?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olin täiesti šokis ja ehmatasin end üles ja nii vastik tunne oli sees isegi peale ärkamist.

Nägin unes, et keegi võõras inimene ( kuid tal vist oli mu isa nägu ( surnud ) ) jooksis mu juurde ja ütles, et elumärgid langevad vms. Küsisin, et kellel? Siis käratas, et sinu lastel ja jooksin kuhugile ning nägin, et suurem tüdruk oli selili teadvuseta põrandal ja risti üle ta kõhu lamas ta väike õde kes unes oli beebi ( tegelt 7a juba ). Mingi naine ( tundus nagu kiirabiarst olevat ) torkis beebi kanda nõelaga ( vist tegi vereproovi? ) ja ütles, et keegi mürgitas lapsed ja et ta ise võttis sama mürki, et siis ta teab kuidas seda mürgistust ravida.

Väga kohutava tunde tekitas. Mida sellise asi küll tähendada võiks?

sul on hirm oma laste pärast.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimese ajus loogika eest vastutav osa magab ja ei tööta sel ajal kui inimene und näeb. Aju müttab oma tahtmist mööda ja keevitab mittemillestki mingi filmitaolise asja kokku. Alati ei tule ilus film kokku. Ei tähenda muud, kui et magasid.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma nägin unes, et mul oli beebi.  Päriselt last ei ole, aga mõtlen et peaks liikuma hakkama selles suunas. Unes seal hoidsin siis teda ja askeldasin temaga. Aga ta oli pikkpoiss. Hakklihast tehtud. Tegelikult ka. Pikk jurakas hakkliha. Päris hull tunne oli ärgates, rääkisin elukaaslasele ja ta paistis et läks veits pahaseks selle jutu peale. Aga mis ma siia parata saan, kui pikkpoiss siis pikkpoiss. Äkki on kuidagi sellega seotud, et üsna pelgan haiget last saada. Nii minu kui elukaaslase peres on levinud igasugu vastikud füüsilised ja vaimsed häired, hirm on kogu aeg. Aga unenä0 pikkpoiss oli mulle siiski natuke naljakas.

Võid mõtiskleda, kas see unenägu seostub sinu mingisuguse reaalse hirmu või murega. Aga alati ei pruugi, aju vist ehitab niisama ka igasugu asju kokku.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma nägin unes, et ajasin Bruce Willisega juttu ja veel eesti keeles, pikutasime kuskil voodis koos ja ta lõi kergelt külge. Aga ma mõtlesin, et olen abielus, olgu või Bruce, meest ma ei peta.

Ja mida selline unenägu peaks tähendama – et olen truu naine, keda ei moosi ära üksi mees (unes oli BW u. 40 -50 aastane).

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimese ajus loogika eest vastutav osa magab ja ei tööta sel ajal kui inimene und näeb. Aju müttab oma tahtmist mööda ja keevitab mittemillestki mingi filmitaolise asja kokku. Alati ei tule ilus film kokku. Ei tähenda muud, kui et magasid.

Filmistsenaariumi kirjutajad teevad vahel samamoodi, et loogika eest vastutav osa vahepeal magab, aga ikka keevitatakse midagi kokku.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sageli on unenäos ka osa sellest, mida päeval nägid-kuulsid, elus, teles.
Ma nägin mõned aastatad tagasi palju ühesugust und. Et mul on väike laps, tita, aga ma ei suuda tema eest hoolitseda. Tean, et ta on, kas teises toas näiteks ja mina olen mujal, muudkui on tegemist ja ikka imikuni ei jõua, kuigi tean, et on vaja sööta, joota, kuivaks vahetada jne. Ja ikka ma ei jõua, kuni siis selleni välja, et ma tean, et nii on juba päevi olnud ja ikka ma pole jõudnud ja ei julgegi enam minna, et mitte näha, mis sel on selle aja peale. Või tita magab õues vankris ja sajab lund, ja ta on juba hommikust peale või päevi seal ja mina ikka ei saa sinna, kuigi olen samas ligidal. Ma nägin sellised asju palju kordi lühikese aja jooksul.

Lapsepõlves nägin ühte und, kui olin haiglane. Ilmselt on seda paljud lapsed kogenud, nagu painaja. Mina nägin nagu ääretut kosmost, suur ja avar, kus keerles spiraalina mingi suur keeris. Kogu aeg.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Hobinurk Nägin kohutavat und oma lastest