Esileht Ilu ja tervis Nägu läks äkki tulipunaseks, milles asi võib olla?

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Nägu läks äkki tulipunaseks, milles asi võib olla?

Postitas:

Eile tööd tehes tundsin äkki kuidas nägu nagu põleks ja peeglisse vaadates oli nägu nagu tomat. Mõtlesin et küll läheb ära aga täna ärgates on nägu endiselt täiesti punane ja kuum. Mul pole kunagi sellist asja olnud, allergiaid mul pole, uusi kreeme kasutanud pole ja midagi uut söönud Ka pole ja haige ma ei ole. Millest selline asi vöib tekkida? Toas temperatuur Ka normaalne, ei ole üldse kuum.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.02 10:25; 20.02 12:41; 20.02 13:51; 20.02 21:23;
To report this post you need to login first.

See, et varem pole allergiaid olnud, ei tähenda et mitte kunagi ühtegi allergiat ka ei teki. Ju ta ikka mingi ülitundlikkus on sul.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võta midagi allergiavastast, vaata, kas mõjub – küsi apteegi käsimüügist midagi kerget.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.02 11:51; 20.02 20:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võtsin 2 h tagasi antihistamiini tableti aga midagi paremaks pole läinud nägu endiselt punane ja kuum. Homme veel üks tähtis ütitus ei teagi mis teha 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.02 10:25; 20.02 12:41; 20.02 13:51; 20.02 21:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võtsin 2 h tagasi antihistamiini tableti aga midagi paremaks pole läinud nägu endiselt punane ja kuum. Homme veel üks tähtis ütitus ei teagi mis teha ????

Palavikku ei ole?
Äkki pabistad selle homse ürituse pärast ja seepärast nii?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palavikku pole ja ei pabista ka, pole varem sellist asja kogenud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.02 10:25; 20.02 12:41; 20.02 13:51; 20.02 21:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Roospõletik?

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul vahel läheb vererõhk kõrgemaks, siis ka sama lugu. Aga nii kauaks see kestma mul küll ei jää. Vererõhk tasub siiski kontrollimist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingi infektsioon? Mul läks ükskord kuseteede põletikuga nägu punaseks ja paiste. Põiepõletiku tunnet vmt ei olnud, aga vereanalüüs ja uriiniproov olid väga korrast ära ja sain AB peale, sellega läks punetus ja paistetus ära.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hormonaalsed muutused? Kliimaks?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võtsin 2 h tagasi antihistamiini tableti aga midagi paremaks pole läinud nägu endiselt punane ja kuum. Homme veel üks tähtis ütitus ei teagi mis teha ????

Kas said abi? 1220 näiteks saab helistada, midagi nad ikka soovitada oskavad.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.02 11:51; 20.02 20:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Motlesin ka et akki menopaus, aga ma 30ndates alles, ehk vara veel? Nuud ohtuks tombas natuke tagasi aga nuud kulmavarinad ehk siis ilmselt hakkan hoopis haigeks jaama..

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.02 10:25; 20.02 12:41; 20.02 13:51; 20.02 21:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Punetised /leetrid äkki? Arstile ei ole helistanud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Autoimmuunhaigus? Arstiga võiks küll konsulteerida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul juhtus üks kord nii, kui võtsin paar lonksu veini. Tavaliselt veini juues ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Närvidest

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Ilu ja tervis Nägu läks äkki tulipunaseks, milles asi võib olla?