Esileht Ilu ja tervis Nagu mingi tükk või ei tea mis asi…tõuseb parema rinna all

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Nagu mingi tükk või ei tea mis asi…tõuseb parema rinna all

Postitas:

….juba nädal aega. Ma isegi ei saa aru, kas see toimub just rinna all, või rinna sees. Olen 49, rase pole:) Alguses proovisin mitte tähele panna, nüüd see jube dalt segab, eriti kui istun või kõnnin. Asi selles, et ei mõista mis organit kontrollida, perearst saatis gastroenteroloogi juurde, kuid isegi ei ei vaadanud täpselt seda kohta. Nüüd oodates järjekorda mõtlen, äkki peaks hoopis mammoloogi juurde ninema, või hoopis kardioloogi, või kopsud kontrollida. Kuidagi imel , et ühse kohas, kul lamada just rinna all nagu mingi mull liigub ja korraks blokeerib, või teeb tuimaks. Raske kirjeldada tunnet. Palun soovitusi/ arvamusi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.07 23:22; 08.07 23:47; 09.07 23:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see on nagu rinnas või rinna all või pole täpselt aru saada? Nagu ma aru saan, siis arstiga juba rääkisid, kas tema siis ei soovitanud rinnavähikontrolli või ma ei tea, kas perearst ise ei kontrollinud siis üldse midagi? See võib olla palju asju, võib olla rinnas ka healoomuline moodustis, seedehäire, mingi organi häire, rinnavähk, ärevushäire, niisuguse uduse kirjelduse põhjal on raske öelda, arst oleks pidanud ikka tervist põhjalikumalt kontrollima sellise jutu peale, mitte lihtsalt minema saatma. Aga ju ta siis mingil x põhjusel ikka rinnavähki ei kahtlusta (kuigi ma küll ei tea, kuidas ta rindu vaatlemata või kontrollimata selle võimaluse kohe välistas, võibolla see tunde kirjeldus siis ei tundunud õige, tundus rohkem seedehäire moodi).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arstil on pidevalt pukk järjekord, vanem naisterahvas ja arvitis trükkimine vòtab enamus ajast. Minu kirjeldus kestis vaevalt pool minutit, siis ta vaatamata oletas et gastroenterollog on see õige suund, siis veel 10 min trükis, saatis üld verd kontrollima, mis oli korras…ja see on kõik. Panin ise täna aeg kinni mammoloogi juurde, õigemini õde mammoloog, kes katsub læbi ja saadab edasi. Ise juba hakkasin pabistama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.07 23:22; 08.07 23:47; 09.07 23:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rahu nüüd. Sinu vanus ka sealmaal, et võiks korraliku rinnakontrolli teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tasuks tõsiselt mõelda refluksi peale, eriti kuna asi hakkab tekkima lamades.
Ei saa täpselt aru, kas “rinna” all mõtled sa nii-öelda “tissi” või siis rinnakut, rinnakorvi sees toimuvat?
Kas omeprasooli või kasvõi Smectat oled proovinud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tissi all, paremal pool. Nii häirib:( Omeprosooli pole veel proovinud. Täna juba ei suutnud seda häirivat sümptomit kannatada, jõin alkoholi. Ootan, järgmisel nädalal on günekoloog, äkki oskab selgust tuua sellele. Ei oska isegi arvata,mis see võib olla…mida kontrollida? Praegu naistearst, kuhu peale seda minna….kahtlen et rinnas midagi, sest pool aastat tagasi arst katsus rinda, ütles et korras.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.07 23:22; 08.07 23:47; 09.07 23:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle omeprosooliga tasub ettevaatlik olla, võtsin ka seda perearsti soovitusel ja oskendasin mitu päeva! Lõpuks tuli välja, et poleks olnud üldse sellist ravimit vaja võtta!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu ja tervis Nagu mingi tükk või ei tea mis asi…tõuseb parema rinna all

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.