Esileht Ilu ja tervis nahaarst Airi Põder

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: nahaarst Airi Põder

Postitas:

kas on kellegil temaga kogemusi?mul minek tema juurde 21.veebruar.sooviks natuke infot saada tema kohta ennem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu mees käis tema juures. Jäi väga rahule arstiga, oli seletanud hästi ja kõik vajalikud uuringud teinud. Kohe rahul oli:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin mõned aastad tagasi imikuga. Suhtles kenasti, pakkus sobiva ravi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Käisin mõned aastad tagasi imikuga. Suhtles kenasti, pakkus sobiva ravi. [/tsitaat]

üldse ei meeldinud. Olen tema juures 2 korda käinud ja mõlemad korrad on jäänud halb mulje. Olen käinud aknega tema juures ning tema suhtumine on olnud nii pinnapealne ja tobe. Paar min. olin kabinetis, mulle otsa ta ei vaadanudki kui minuga suhtles. minu probleemi ei süüvinud, kirjutas ruttu ruttu mulle retsepti välja ja nägemist. Ei lähe tema juurde enam kunagi. valisin uue arsti ja jäin väga rahule. pealegi ole see põder nii üleolev kuidagi tähtis olek et mina olen arst ja mis sina siin oma vinnidega.. täiega põder peast. Aga see on minu kogemus. eelpool kirjutajad kiidavad st. proovi ise sul võib olukord teine olla. head otsustamist. ja veel, see et ta kirjutab mulle välja kange rohu mitmeks kuuks ilma et laseks mul proove anda ja minu olukorda süvenemata see jättis väga inetu mulje. kuna minu lähedane sugulane on sisearst kes oli üllatunud sellisest otsusest nii kaua kangeid antib. võtta tegi selle kohe kiirelt maha kui ma oma organismi tukis ei taha panna. tema kirjutavat oma raskete haigetele umbes kuni 2 nädalaks kõige rohkem sellist laadi kangeid rohte ja mulle kirjutati 4 kuuks. mu lähedane inimene ütles, et kui ma oma neerudest ja muust organist tahan nö. lahti saada siis lasku ma käia. muidugi usaldasin ma teda kui sisearsti ja saatsin selle põdra välja antud antib. retsepti kus seda ja teist prügimäele. Vot selline kogemus minul proua PÕDRAGA.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Ilu ja tervis nahaarst Airi Põder

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.