Esileht Ilu ja tervis Nahaarsti Tallinnas

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Nahaarsti Tallinnas

Postitas:

Sooviksin 16 aastase tütrega minna veel kuhugi nahaarstile.

Tütrel tegelikult kogu keha nahk kannatab millegi puuduse all või ma ei tea milles probleem. Tal on seljal, kintsudel, puusal ja tagumikul venitusarmid. Seljale tulid esimesena ja väga jõhkralt, suured, laiad ja sügavad. Tütar on sale tüdruk.

Nüüd aga näol-põskedel-tekivad lihtsalt punased laigud/augud. Midagi sarnast nagu venitusarmid aga ümmargused. Kahjuks tekib neid muudkui juurde.

Käisime suvel nahaarstil, kes ei osanud midagi tarka rääkida. Kirjutas skinoren kreemi. Tütar aga ei soovi seda kasutada, sest tal ei ole eriti mingeid vistrikke.

Arstil käisime mustamäe suures haiglas. Oskab keegi soovitada mõnda teist nahaarsti, kelle käest võiksime oma probleemile lahenduse saada?

Ehk on siin veel kellegi lapsel sarnast probleemi ja oskab miskit kaasa rääkida?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tartu ülikooli kliinikumis on asjalikud arstid, pigem lähen sinna

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehk on vaja alustada perearstist? Põhjalikud vereproovid võtta ja alles siis nahaarstile.Lapsel võib ju veri täiesti korrast ära olla.Nahk on organismi peegeldus.Siis saaks palju asju selgemaks.Kui veri ideaalses korras saab edasi mõelda.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Karta on, et nahaarsti de puhul peab lihtsalt otsima niikaua, kuni leiad sellise, kes midagi tarka öelda oskab. Nahaprobleemid on ilgelt vastikud – nende diagnoosimisega on kerge mööda panna, ravi võtab kaua aega ja tihti ei oska nahaarstid midagi kasulikku arvata ega teha.

Mina käisin kunagi mööda nahaarste täiskasvanu akne pärast, sai ka mitu aastat igasuguseid akneravimeid määritud, kasu null (Skinoren oli üks õudsamaid asju, see kipitas ja sügeles nii, et ma olin valmis mööda seinu ronima). Aga arstidest jäi ainsana meelde Kersti Kivimägi kui asjalik ja süvenev arst ja ma mitte väga ammu lugesin ka just siin foorumis kellegi soovitust sama arsti poole pöörduda. Seega see oleks nt Tallinnas üks arst, keda võib proovida külastada. Kahjuks ma praegu ei tea, kus ta töötab. Kui mina tema juures käisin, oli ta Sadama Medicumis, aga ta sealt läks kuhugi mujale.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Dr Elo Kuum Fertilitasest

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul 15-aastasel triibud, nagu venitusarmid rindadel.perearst ütles, et sinna ei saa midagi teha. Kas kogemusi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas see on ikka kindlalt nahaarsti teema? pigem räägiksin perearstiga, kui too on asjalik.

minu tütrel tekkisid ka u selles vanuses venitusarmid, tõesti, isegi seljal. ei osanud keegi midagi arvata, kõik panustasid kiirele kasvamisele (sale tüdruk samamoodi, aga kasvas ikka). õnn on see, et need muutusid aasta-paariga täiesti märkamatuks. aga tollal oli päris hirmus.

see, kui rindadele tekivad venitusarmid, on täiesti tavaline. mul on ka sellel tütrel, kellel suurem korv. mul endal tekkis rasedusega ühele rinnale ja kui enamus ajaga muutusid märkamatuks, siis üks ei kadunudki ära, jäi lausa vagu selle koha peale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Reitele, puusadele, rindadele tekivad sageli venitusarmida. Aga näole? Ma vist küsiks ka perearstilt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu ja tervis Nahaarsti Tallinnas