Esileht Ilu ja tervis nahaarstile kiiresti

Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )

Teema: nahaarstile kiiresti

Postitas:

Olen eelmisest nädalast hädas mingi mega lööbega jalgadel. Olen käinud 2x perearsti juures ja saanud erinevaid rohtusid. Kahjuks pole mitte mingit positiivset muutust märgata, löövet tuleb aina juurde, varsti on juba terve säär punnikestega kaetud. Kui enne oli üks jala külg puhas, siis praeguseks tuleb juba sinna ka punne juurde. Ära ei hakka kaduma ka need, mis vanemad juba on.

Ilmselt peaks kiiremas korras kuhugi nahaarstile pöörduma, aga kuhu oleks võimalik nii kiiresti löögile saada? Kuhu oleks üldse mõtet proovida ja nii, et abi ka saaks või on siiski kõige kiirem lahendus EMO?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 18.06 21:35; 18.06 21:44; 19.06 11:55; 19.06 15:51; 19.06 21:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui Sul see lööve just talumatut valu või sügelust ei põhjusta, ei ole tegu küll ühtki pidi erakorralise probleemiga. Kui tavajärjekorrast kiiremini arstile tahad pääseda, siis selleks on erakliinikud ja tasulised vastuvõtud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.06 21:40; 18.06 21:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see, et sügelus takistab öösel magamist vaatamata allergiatabletile on erakorraline probleem? Sest see mure vaevab mind juba 2 ööd ja tundub, et tänanegi öö ei tule parem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 18.06 21:35; 18.06 21:44; 19.06 11:55; 19.06 15:51; 19.06 21:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ikka magada ei saa, võiks ehk olla mööndusega tegu erakorralise probleemiga, ehkki selle lahendamise järjekord peaks ikkagi tegelikult käima nii, et kõigepealt perearst ja temalt vajadusel cito! saatekiri eriarstile. Mina räägiksin hakatuseks siiski veel korra perearstiga, kurdaksin, et tema määratud ravil pole olnud mingit efekti, ja paluksin end kiirendatud korrasberiatstile saata. Võimalik,et ta on täitsa nõus. Ega kuskil EMO osakonnas pole ju ka mingeid nahahaiguste arste kogu aeg käepärast, seal on EMO arstid ja vajaduse korral võimalik konsulteerida eeskätt kirurgi, sisearsti, günekoloogiga, silmaarstiga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.06 21:40; 18.06 21:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

EMO-s teavad nad nahalöövetest veel vähem kui perearst.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.06 22:28; 19.06 17:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis ravi perearst määras? Ja kui see ei toimi, siis miks sa uuesti perearsti jurde ei lähe ja seda talle ei ütle???

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis linnast oled? Viljandis on nahaarstil nii et helistad kabinetti saad kiiremini aja. Registratuur pakub alles kolme nelja kuu pärast aega. Kabinetist saab võib olla nädalaga. Või teine varjant lähed istud ukse taha ja küsid kas neil on aega. Kui aega maksad visiiditasu ära registratuuris ja.saad kohe ette.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pane kuusevaiku peale. Tõsiselt räägin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päevitasid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole päevitanud, käisin metsas ja perearsti väidete kohaselt sain sealt sääseallergia, kuid hetkel metsaskäigust möödas 1,5 nädalat ja asi kipub pigem hullemaks kui paremaks minema.

Hetkel olen äraootaval seisukohal, et kui hakkab ikkagio nüüd täna-homme paremaks minema, siis veel arsti juurde kihutama ei hakka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 18.06 21:35; 18.06 21:44; 19.06 11:55; 19.06 15:51; 19.06 21:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas käisid ainult metsas või kooserdasid kuskil jäätmaal karuputkede hulgas ka ringi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin rattaga sõitmas ja sõitsin ka metsast läbi, ikka ainult mööa metsateed, aga metss oli tõesti palju sääski ja varasematele juunikuudele mõeldes, on mul alati peale sääserünnakut kergemakujuline lööve olnud, kuid see aasta siis kuidagi eriti hull lugu. Ei teagi nüüd, kas on asi sääskedes või milleski muus. Väike muutus paremuse suunas on tekkinud, kuid samas tuleb endiselt veel uusi koldeid juurde ja just see teeb mind ärevaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 18.06 21:35; 18.06 21:44; 19.06 11:55; 19.06 15:51; 19.06 21:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Claritine`i või mõnda muud käsimüügi allergiatabletti ikka võtad?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.06 22:28; 19.06 17:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sadama Medicumis dr Rubenstein, mulle meeldis, tark arst on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui elad tallinna lähedal, soovitan pöörduda Hiiule, seal ka erakorraliste vastuvõtt. Jah, on küll äge probleem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Allergiatblette võtan küll ja asi ikka laieneb, küll mitte eriti kiiresti, kuid näha on uusi koldeid, mis hakkavad tekkima, tekkimine ise võtab küll oma 3-4 päeva aega, kuid paranemine veelgi kauem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 18.06 21:35; 18.06 21:44; 19.06 11:55; 19.06 15:51; 19.06 21:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]
Ilmselt peaks kiiremas korras kuhugi nahaarstile pöörduma, aga kuhu oleks võimalik nii kiiresti löögile saada? Kuhu oleks üldse mõtet proovida ja nii, et abi ka saaks või on siiski kõige kiirem lahendus EMO?[/tsitaat]
Ainult tasulised nahaarstid on tänapäeval olemas.
Hiiu naha-ja suguhaiguste dispanseris näiteks. Aga number tuleb kinni panna ikka tavalisel lühinumbril.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, kas said abi, mul ka hetkel sama probleem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on ikka suht jabur, et nahaarstidele nii pikk järjekord on.
Mul on endal jala suur punane ja valutav laik, mis ei lähe ega lähe ära. Kipub paistetama ja laiali minema.
Interneti piltide järgi oleks nagu cellulitis (ei, mitte tseululiit vaid just see õige põletik).
Aga nahaarsti aeg on detsembriks…no sorry, selleks ajaks olen ma ilmselt veremürgitusse surnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sääseallergia puhul on minul aidanud kõige paremini selline kombinatsioon, et võtan allergiavastast tabletti (mulle sobib kestine, see on käsimüügis) ja tupsutan kogu kuplas ja kratsitud piirkonda 2-3 x päevas prontosan haavaloputuslahusega. Prontosan võtab hästi kiiresti turse ja põletiku maha ja uusi põletikukoldeid ei teki enam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]See on ikka suht jabur, et nahaarstidele nii pikk järjekord on.
Mul on endal jala suur punane ja valutav laik, mis ei lähe ega lähe ära. Kipub paistetama ja laiali minema.
Interneti piltide järgi oleks nagu cellulitis (ei, mitte tseululiit vaid just see õige põletik).
Aga nahaarsti aeg on detsembriks…no sorry, selleks ajaks olen ma ilmselt veremürgitusse surnud.[/tsitaat]
lääne-tallinna keskhaigla pakub tasuta nahaarstile aega 24.09 ning tasulisse 19.08, s.t. homme. kui ikka surm silme ees, peaks selle mõne euro leidma. nii ehk naa on detsembrist asi kaugel, ära liialda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei tea, kas said juba abi või kus linnas arsti soovid, aga mina soovitan panna aeg http://www.medicum.ee/index.php?id=152 medicumi lehelt. mul oma peres kogemused dr kivimägi ja dr tedremets, keda soovitan, aga dr rubinsteinilt abi ei saanud. soovitan vaadata seda kodulehte tihti, et saada haigekassa aega võimalikult kohe. tihti keegi tühistab oma tänase-homse aja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen alati Hiiule saanud elavas järjekorras. Kolm korda erinevate probleemidega käinud. Nii, et kui häda käes, soovitan kohale minna, äkki näkkab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole enam saatekirjal seda CITO võimalust. Nii öeldi mulle sek kevadel ühes polikliinikus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )


Esileht Ilu ja tervis nahaarstile kiiresti

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.