Esileht Ilu ja tervis Nahanäsad

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Nahanäsad

Postitas:

Kas keegi on seda kasutanud:

https://avasta.me/videod/loe-kuidas-kodustes-tingimustes-saab-kerge-vaevaga-lahti-tulikatest-nahanasadest/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen proovinud õunaäädikaga tupsutamist umbes kuu aja jooksul ja mingit kasu sellest ei olnud. Aga proovi ära, õunaäädikas on odav, ehk sul läheb paremini.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina lasksin omal ajal nahaarstil need näsad ära lõigata. Mul oli muuhulgas üks pikem kaenla all ja sellele olin korra-paar niidi ümber sidunud, mispeale see mõne aja pärast ära kukkus ja hiljem tagasi kasvas. Arst ütles, et neil näsadel on väike juur ja niit ju seda ära ei võta. Tema lõikas (tuimestusega) nii, et tõstis pintsettidega näsa kõrgemale ja kaksas siis maha, järele jäi tilluke auguke. Tagasi ei tulnud ükski näsa. Alles nüüd, üle 10 aasta hijem, on mõned uued (uutes kohtades).

Ta ütles ka seda, et näsad on nakkavad ja ei tohiks näiteks sama rätikut kasutada sellega, kellel need on jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen kõikidest tekkinud näsadest lahti saanud nii, et seon neile niidi ümber ja umbes 3-5 päeval kukuvad nad naha küljest ära. Mul neid muidugi massiliselt ei teki ka, üksikud kaenla alla ja kaelale. Hetkel üks veel väike rinnakui. Ootan, et kasvaks suuremaks, et oleks mugav niiti siduda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Ilu ja tervis Nahanäsad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.