Esileht Ilu ja tervis Nahanäsade eemaldamine Tallinnas

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Nahanäsade eemaldamine Tallinnas

Postitas:

Soovitage palun kohta Tallinnas, kus saaks lasta eemaldada nähanäsad ja ehk oskate kommenteerida ka teenuse umbkaudset hinda? Mul on viimasel ajal üsna palju nahanäsasid tekkinud, enamus kaelal (pakun, et kõik kokku 40-50 ringis), aga mõned ka silmalaugudel ja rinnaesisel. Tahaks lasta need kõik korraga eemaldada, on see üldse võimalik?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.04 21:42; 05.05 22:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Niine nahakliinik, Vitaclinika, Medemis olen kasutanud laserprotseduurideks, mul ei ole küll papilloomide probleem, nii et hinda ei oska kommenteerida. Armid ei tohi päris pikalt päikest saada, ehk seda on parem sügisel/talvel teha, eriti nägu.

http://www.medemis.ee/treatment/nahamoodustiste-eemaldamine-laseriga/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas kosmeetikud ei eemalda? worteriga oled proovinud eemaldada?

https://www.apotheka.ee/wortie-naha-pehme-fibroomi-eemaldaja-50ml-pmm0116876ee

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind ka huvitab, millega neid näsasid kaelal ja rinnal kodusel meetodil keegi eemaldanud on? Kas silmalau pealt ka keegi proovinud on ja pole nahka ära põletanud vms?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei julge soovitada, aga räägin oma kogemusest.

Mul oli mure pisi-pisikeste näsadega. Põhiliselt kaela-dekolteepiirkonnas, päikesest olid osad neist koledaks ja pruuniks läinud. Perearstiga olin rääkinud, aga tema midagi dramaatilist ei leidnud… midagi ohtlikku ei olnud ja lahti ma neist ei osanud saada. Siis sattusin siit teemast lugema, kuidas osad on lasknud neid kirurgiliselt eemaldada, aga osad sidusid juuksekarva ümber näsa ja lasid tal ära kuivada. Kuna paar näsa olid mind juba tõsiselt häirima hakanud (aga ilmselgelt mitte niipalju, et kirurgi juurde minna), mõtlesin, et proovin ühe lihtsalt ära lõigata ja vaatan, mis saab. Algul lahmas verd tulla, aga see oli ka kõik ja hiljem ei jäänud isegi armi. Aasta kogusin julgust ja siis kaksasin ka teised ära, enamusest ei tulnud üldse verd ja ühestki ei jäänud nähtavat armi. See oli mitu aastat tagasi. Uusi näsasid ei ole märganud praeguseks (ja nüüd sülitan kolm korda üle õla).

Aga – ütlen veelkord, et soovitada ma ei julge… sest igaüks on erinev ja ka näsasid on erinevaid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen hakanud näsale vinti peale keerama ja niikaua keeran, iga päev natuke kuni näsal katkeb verevarustus, kuivab ja kukub ise ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühe lõikasin kogemata raseerides ära. Natuke veritses jah. Sellest kinnisidumisest olen arstilt kuulnud, tavaline niit sobib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovisin ka niidiga, ei mõjunud. Siis panin konnasilma eemalduse plaastri peale, võttis aega mõned päevad ja kukkus ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin nahaarstil sünnimärke kontrollimas ja siis muuseas mainisin ka, et need koledad näsad häirivad. Arst saatis mu kohe kõrvalkabinetti, kus need nö. ära kõrvetati mingi aparaadiga. Kokku võttis aega vast 5 minutit ja oli tiba valus. Olin ise ka väga meeldivalt üllatunud, et asjaga nii kiiresti tegeleti, kuna tegu pole ju mingi pakilise või haigusliku hädaga. Polnud varem isegi mõelnud, et neid eemaldada saaks/peaks, lihtsalt kui ma juba seal arstil olin, siis mainisin….ja vot nii hästi läks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain ka näsast lahti just sünnimärkide kontrolli käigus. Käisin Tallinnas Hiiul Kersti Kivimägi juures. Väga põhjalik ja meeldiv arst. Kurtsin näsa üle rinnanibu juures, mis esimese lapse imetamise ajal tekkis ja mõnikord valu põhjustas. Olin teise lapse ootel ja küsisin lihtsat teemajätkuks, et kas seda jublakat kuidagi ära saaks, hakkab muidu jälle imtamise ajal segama. Arst kõrvetas selle sealsamas ära. Oli jah tiba valus, aga tuli mõne aja möödudes tervenisti ära.
Kui tahaks suurema hulga neid kõrvetada, siis ta ütles, et seda tehakse ka, aga ma ei mäleta enam, kus. Ilmselt võib küsida sealtsamast kliinikust, Hiiu 44.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin alles hiljuti Medemises eemaldamas, väga põhjalik ja täpne nahaarst oli ning keskkond meeldiv, samuti hind mõistlik. Asub Narva mnt 7, tasuta saab konsultatsiooni minna. Protseduur minu jaoks oli ainult ebamugav ja valus, kuid olen ka väga madala valulävega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin alles hiljuti Medemises eemaldamas, väga põhjalik ja täpne nahaarst oli ning keskkond meeldiv, samuti hind mõistlik. Asub Narva mnt 7, tasuta saab konsultatsiooni minna. Protseduur minu jaoks oli ainult ebamugav ja valus, kuid olen ka väga madala valulävega.

Mis see mõistlik hind on? Kodulehelt loen, et nahanäsade eemaldamine alates 50 EUR. Kas see hind on ühe näsa eemaldamise eest või saab selle raha eest ikka rohkematest lahti? Mul on neid ikka väga palju, nii et kui tahan kõigest korraga lahti saada, siis peab ilmselt päris suure summa välja käima.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.04 21:42; 05.05 22:56;
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Ilu ja tervis Nahanäsade eemaldamine Tallinnas

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.