Esileht Ilu ja tervis nahaprobleem

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: nahaprobleem

Postitas:

nimelt on mul selline probleem , et nahk on jubedalt kuiv .. olen kreemitanud nii body lioton’itega , kui ka saialille salviga , mis on niisutav .. aga miski ei aita 🙁
nahal on osade kohtade peal valged kõvad laigud , mis ajavad ka mingil määral nahka .. ja nahk sügeleb jubedalt . ( eriti selja ja kõhu ja käevarte pealt )
panin ka nahaarstile aja kinni , aga see alles märtsikuus.
oskab keegi nõu anda ,kuidas seda kuivust leevendada ja sügelemist ka ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul tekkis kätele, kaelale ja näole mingi aeg allergia. Allergoloog ütles, et see on koduperenaiste haigus (1,7a kaksikud), pidev veega lodistamine jne. Neid tavalisi ihupiimasid ei soovitata kasutada. Mina kasutasin Essexit, Decubali ja sellistel hullematel kohtadel Advantani(retseptiga)ja päris pehmeks sain naha ikkagi ainult Helosaniga, tuleb kõige odavam ka, 300g 7 eurot.On ka kunagi olnud nii nagu Sinul, tuli välja, et uuest pesupulbrist:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ka olnud hädas kuiva sügeleva nahaga. Avastasin enda jaoks Collistari kehakoorija, mis sisaldab õli. Peale sellega hõõrumist tupsutan naha õrnalt kuivaks ja nahk on väga pehme. Ma ei saavutanud seda ühegi kreemiga. Nüüdseks olen seda juba pea kaks aastat kasutanud ja väga rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kanepiõli on uuritud väga palju ja sellel on tõendatud ravivad omadused just mis puudutavad ka nahahaigusi ja kuiva nahka. Vaadake lisainfot http://www.kanepitooted.ee, näiteks losjooni kanepõliga, aga selliste nahaprobleemide korral soovitan lausa nii nagu ise teen – olen loobunud kosmeetikumidest ja määrin end ja oma atoopilise dermatiidiga last puhta õliga. Nüüd kahe kuu möödudes on vähenenud sügelus, naha väljanägemise õudus, aga tulemused paistma hakkavad üsna kiiresti. Saada on neid asju apteekides näiteks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naha koorimine aeg-ajalt on ka kindlasti väga oluline

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minule sobib joiki kehakoorija. joiki ihupiim \”beebidele ja tundliku nahaga täiskasvanutele\”.
ja kui ikka on mõni kare koht, siis panen sinist helosani.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui on karedaid laikusid nahal, tuleks näidata seda nahaaarstile, tegu võib olla vitamiinipuudusega.
Minu naha esmaabi talvise kuivuse korral on hõõruda end üle keha kohvipuru ja oliivõli seguga- koorib ja niisutab väga hästi, nahk on ilus ja niisutatud ca nädal hiljem veel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma sain abi Linola kreemist. Erinevalt poekreemidest pole sellel mingeid lisaaineid sees. Apteegist küsi Linola Lotioni 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Valgusraviga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Teemaalgataja kirjeldus on ju täpselt psoriaasi kohta.
Valged kõvad laigud, ketendab ja sügeleb nende kohtade pealt…
Lihtsalt kerge vorm, kus on avaldunud üksikute kolletena.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Ilu ja tervis nahaprobleem

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.