Esileht Ilu ja tervis nahaseen kintsu peal?

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: nahaseen kintsu peal?

Postitas:

Kuskil paar kuud tagasi tekkisid väiksed sügelevad punnid bikiinipiirkonda hargi vahele (just sinna, kus aluspükste serv läheb) kuid mitte limaskestale. Ootasin, et ehk mingi allergia, küll läheb üle. Nüüd on nendest väikestest punnidest saanud suured laigud kintsude sisekülgedel – punetav piirkond on juba peopesa laiune. Kui sügama hakkan, siis jäängi sügama ning need punased kohad lähevad justkui paiste ja tursesse. Mul ei ole kunagi sellist asja olnud ning allergiline olen elu aeg olnud ning see ei ole kindlasti mingi söögi allergia.
Käisin apteegis, apteeker suutis mulle maha müüa seenekreemi (nime hetkel ei mäleta),kuid jala pilt oli peal (justkui jalaseene vastu), ütles, et sobib ka mujale panna. Samuti on kodus Klotrimasol kreemi, mis pidi ka aitama apteekri sõnul. Nüüd olen juba nädal aega vaheldumisi neid kreeme kasutanud kuid mingit muutust näha ei ole…ikka sügeleb ja on need punetavad kohad ka hakanud nahka ajama. Kas peaksin arsti poole pöörduma ikka? Ja kas pereasti käest saab saatekirja nahaarstile?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nahaarstile ei ole saatekirja vaja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kuskil paar kuud tagasi tekkisid väiksed sügelevad punnid bikiinipiirkonda hargi vahele (just sinna, kus aluspükste serv läheb) kuid mitte limaskestale. Ootasin, et ehk mingi allergia, küll läheb üle. Nüüd on nendest väikestest punnidest saanud suured laigud kintsude sisekülgedel – punetav piirkond on juba peopesa laiune. Kui sügama hakkan, siis jäängi sügama ning need punased kohad lähevad justkui paiste ja tursesse. Mul ei ole kunagi sellist asja olnud ning allergiline olen elu aeg olnud ning see ei ole kindlasti mingi söögi allergia.
Käisin apteegis, apteeker suutis mulle maha müüa seenekreemi (nime hetkel ei mäleta),kuid jala pilt oli peal (justkui jalaseene vastu), ütles, et sobib ka mujale panna. Samuti on kodus Klotrimasol kreemi, mis pidi ka aitama apteekri sõnul. Nüüd olen juba nädal aega vaheldumisi neid kreeme kasutanud kuid mingit muutust näha ei ole…ikka sügeleb ja on need punetavad kohad ka hakanud nahka ajama. Kas peaksin arsti poole pöörduma ikka? Ja kas pereasti käest saab saatekirja nahaarstile?[/tsitaat]

Vaheldumisi kahte erinevat seenevastast kreemi panna ei ole vist väga mõistlik. Kindlasti tasub enne konsulteerida nahaarstiga. Ühte neist kreemidest võib ehk ka enne kasutada, mõlemat läbisegi ei tundu mõistlik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Ilu ja tervis nahaseen kintsu peal?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.