Esileht Ilu ja tervis Nahasügelus

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Nahasügelus

Postitas:

Jah, nahk sügeleb absoluutselt igalt poolt. Punne pole , aga peale sügamist läheb vahest osadest kohtadest nagu veidi paiste või tekivad sellised ebaselge kujuga kõrgemad kohad mis kaovad mingi aja pärast. Saan arstile alles järgmise nädala alguses. Seni pean seda kannatama. Ehk teab keegi milega võib olla tegu?

Esialgu arvasin, et tegemist võib olla värvidest tingitud sügelusega. Aga kas see saaks olla võimalik? Kusagil 5 päeva juba kestnud

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.01 08:31; 09.01 12:19; 15.01 16:03; 23.01 15:42;
To report this post you need to login first.

Mul on see juba aastaid kestnud, isegi aastakümneid. Muu tervis korras. Kõik uuritud. Põhjus saab olla ainult närvides. Ja kui on kuiv nahk, siis tuleb hullumiseni kreemitada. Kui sul õnnestub omale mingi diagnoos selle sügelemise tarvis saada ja mingi ravi, siis palun kirjuta siia. Minul on seni ainsateks abilisteks kreem ja rahustid (nõrgad, käsimüügi omad).

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Allergiarohud ei aita?

Kui üks ei aita, proovi järgmisi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.01 16:05; 08.01 21:17; 09.01 09:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuiv, ketendav nahk ja kuiv toaõhk. Või nakkavad sügelised. Sügelised pidid soojas ja õhtul magama minnes teki all hullemaks minema. Kui keegi veel su ümber sügeleb, siis võib olla. Loodan, et ei ole, nendest on väga tüütu lahti saada.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas oled mingeid ravimeid hakanud võtma?Mul tekitas kunagi üks vererõhurohi sellist üle kere pidevat sügelust, õnneks pidin seda kasutama ainult lühikest aega.

Kas sügelised sügeleks kohe üle keha? Olen aru saanud, et need algavad sürmede vahelt jms kohtadest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sügelised sügeleks kohe üle keha? Olen aru saanud, et need algavad sürmede vahelt jms kohtadest.

Mu polnud sugugi sõrmede vahel. Hakkas sügelema reitel ja kõhul, kui olin just magama jäämas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.01 16:05; 08.01 21:17; 09.01 09:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sul võivad olla sügelised.Küsi apeekrilt sügeliste vastast salvi Benzotal. See mõjub kiirelt. Saad vaevast lahti.Sügelised on nakkushaigus.Minul on olnud sügelised. Sain need haiglast.Pereliige oli haiglas 1 kuu.Ehk siis pereliige tõi sügelised haiglast koju.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võib olla ka allergiline reaktsioon. Mul oli, kirjelduse järgi päris sarnane. Pidin välistama toidus histamiini sisaldavad toiduained ning võtsin allergiarohtu õhtuti, et magada saaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Utikaaria

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Endal tekivad  talvel sellised sügelevad kühmukesed säärtele. Ju kuiv õhk ja ujula kloorivesi. Just hakkasin Globadermiga määrima.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.01 16:05; 08.01 21:17; 09.01 09:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võib olla ka allergiline reaktsioon. Mul oli, kirjelduse järgi päris sarnane. Pidin välistama toidus histamiini sisaldavad toiduained ning võtsin allergiarohtu õhtuti, et magada saaks.

Käin täna peale tööd apteegist läbi ja ostan allergiarohtu seniks. Sügelen endiselt rohkem just käsivartelt, kõhult, puusadelt, seljalt ja kintsu sisesäärelt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.01 08:31; 09.01 12:19; 15.01 16:03; 23.01 15:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Utikaaria

Urtikaaria(nõgestõbi) sel juhul.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul algas aasta tagasi, peale sünnitust. Ise arvan, et nõgestõbi. Võtan Claritini nii 3 päeva tagant. Dushigeelid ãrritavad eriti, vahetasin allergiavaba vastu.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ka, eriti talvel. Nahk on lihtsalt nii kuiv. Proovi kreemitamist, äkki on abi, aga kui see ei aita, siis on midagi muud. See on lihtsalt esmane asi, mille saad välistada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja,

 

Pmt nüüd on sügelus üle läinud ainult rindade piirkonda, eriti sügelevad nibud ja rohkem just vasakpoolne. Tulitav  tunne peale sügamist tükiks ajaks. Nüüd juba põen ja panen omale ise diagnoose dr. googli abiga. Kardan juba mingisugust rinnavähki.

Kreemitamine ainult aidanud pole ja allergiarohi samuti mitte.

Panin aja endale järgmiseks nädalaks naistearsti juurde. Eks siis näis. Rindasid katsudes avastasin vasakult poolelt ka mingi väikse kühmu või tüki ca-3cm . Appi….

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.01 08:31; 09.01 12:19; 15.01 16:03; 23.01 15:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja,

Pmt nüüd on sügelus üle läinud ainult rindade piirkonda, eriti sügelevad nibud ja rohkem just vasakpoolne. Tulitav tunne peale sügamist tükiks ajaks. Nüüd juba põen ja panen omale ise diagnoose dr. googli abiga. Kardan juba mingisugust rinnavähki.

Kreemitamine ainult aidanud pole ja allergiarohi samuti mitte.

Panin aja endale järgmiseks nädalaks naistearsti juurde. Eks siis näis. Rindasid katsudes avastasin vasakult poolelt ka mingi väikse kühmu või tüki ca-3cm . Appi….

Hakatuseks vaheta pesuvahendeid  millega pesu pesed,  need on väga tavalised allergeenid. Kuigi aastaid pole probleemi olnud, siis täiesti tavaline, et ühel päeval siiski on ja nahk sügeleb mis jube. Kuna sul sügeles üle keha siis seda enam.  Rinnahoidja näiteks on nahale lähedal just viimatikirjeldatud piirkondades ja rinnanahk on õrn, tulitama hakkab kratsimisest.  Ise sain teada ja  vahetasin pesuvahendeid kuna voodipesu hakkas nahasügelust tekitama.  Riideid pesin teise vahendiga ja päeval probleemi polnud. Sügelus kadus kui sobiva  leidsin.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.01 19:19; 23.01 18:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas läheb? Kas said jagu?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas läheb? Kas said jagu?

Jah sain jagu sellest, tõesti aitas vist pesuvahendi vahetamine. Olen tavaliselt kasutanud neid kapsleid. Aga nüüd viimane kord mees ostid coopist mingi coopi enda pesupulbri. Peale seda igatahes hakkas see sügelus pihta ka.

Nüüdseks on nahk juba maha rahunenud ja kratsimine on peaaegu lõppenud. See oli ikka nii jube, mõnest kohast kratsisin naha lausa verele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.01 08:31; 09.01 12:19; 15.01 16:03; 23.01 15:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas läheb? Kas said jagu?

Jah sain jagu sellest, tõesti aitas vist pesuvahendi vahetamine. Olen tavaliselt kasutanud neid kapsleid. Aga nüüd viimane kord mees ostid coopist mingi coopi enda pesupulbri. Peale seda igatahes hakkas see sügelus pihta ka.

Nüüdseks on nahk juba maha rahunenud ja kratsimine on peaaegu lõppenud. See oli ikka nii jube, mõnest kohast kratsisin naha lausa verele.

Vaat kui hästi siis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.01 19:19; 23.01 18:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võta 10 tilka zyrtecit, aitab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )


Esileht Ilu ja tervis Nahasügelus