Esileht Ilu nahatüükal karv

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: nahatüükal karv

Postitas:
Kägu

näol on nahatüügas vms millest kasvab välja karv. kas seda karva võib sealt välja tõmmata või peaks kääridega lihtsalt lühemaks lõikama?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mina tõmban välja, olgu näol või käel.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üldiselt sünnimärgil (kui käsn on pigmenteerunud ka) olevat karva ma ei kisuks, lõikaksin. Kui on päris kindel, et lihtsalt tüügas/käsn, siis võib tõmmata kah.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selle käsna võiks ära lasta lõigata, sellised käsnad on äärmiselt koledad.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mingil juhul ei tõmbaks sünnimärgist väljakasvavat karva. Mul endal oli nähtaval kohal sünnimärk, millest kasvas karv välja. Sünnimärk ise oli pea nähtamatu, aga sealt kasvas välja tugev must karv. Pärast karva ära lõikamist kasvas mõne päevaga tagasi.

Lasin sünnimärgi ilukirurgil eemaldada. Armi on vaevuaimatav.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loomulikult laseks käsna eemaldada. Karv on kole, aga käsn ise veel koledam.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina lõikasin omal paar käsna ise tangidega ära – paar tükki näo pealt (ühe silmalault) ja mõned kehalt. Aga selleks peab muidugi kindel olema, et tegemst on käsnaga, mitte mingi muu moodustisega. Sünnimärke ei tohi puutuda! Mul on pärilik see käsnade teke ja kuna nahaasrtid on ka korduvalt öelnud, et kui jääb kusagile kinni ja tuleb ära, siis ei juhtu midagi, pole ohtlik, siis ma mõtlesin, et miks mitte ise neid jubedusi ära lõigata ilusasti steriilselt.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on lõual väike enamvähem naha värvi sünnimärk ja sealt kasvab rohkem, kui üks karv välja. Aga ma eemaldan need üsna pisikesena juba pintsettidega ära(kohe, kui sõrmega katsudes mingi terav karvajupp välja hakkab piiluma), umbes 20aastat seda teinud. Kujutan täiesti ette, milline tuust sealt muidu välja kasvaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu nahatüükal karv