Esileht Ilu nahatüüp – kus te teate, milline teil on?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: nahatüüp – kus te teate, milline teil on?

Postitas:

Olen googlest uurinud, kuidas määrata, aga selget sotti pole saanud. Rasvast  mul nahk ei läigi, samas ninajuurel mingid poorid on. (Tegin seda salvräti testi, see kuidagi näkku kinni ei kleepu.) Ei kestenda, ei kisu ka peale duši all käimist. Mingeid punne ega vistrike pole. Põskedel on kuperoosat kuigi palju ja ka muidu punaseid laike ikka aeg-ajalt leidub. No kuidas ma teen selgeks, on ta kuiv, pindkuiv, kombineeritud või veel midagi muud? Tahaks mõnd kallimat kreemi osta, aga kuidagi ei tea, millist siis vaadata?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 13.12 17:31; 10.04 20:36; 23.04 16:30; 25.04 12:52; 22.05 21:39; 24.05 19:39; 12.07 22:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Normaalne/kuperoosale kalduv nahk on sul.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina soovitan teha kosmeetiku juures naha diagnostikat. Ma ise kogu elu arvasin, et mul on kombineeritud nahk, aga tuli välja, et mul on mikrohaavanditega kuiv näonahk.
Ma varasemalt olin igasuguseid erinevaid kreeme kasutanud, aga miski ei toiminud ja see oli sellepärast, et ma ei teadnud mis mu näonahaga tegelikult on. Nüüd on olukord palju parem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mina olen ajaga just näohooldustoodetega välja selgitanud, et mulle sobivad pigem kerged tooted, mis mõeldud kombineeritud või rasusele nahala. Nt kohe kui üritan kasutada mõnd “rikkalikku vananemisvastast” öökreemi, tekivad vistrikud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui selgeid tundemärke ei ole, siis on tavaliselt normaalne. Ma olen kosmeetiku ja juuksuri juures kunagi käinud ja nad ei saanud mu nahast ega peanahast midagi aru.
Kindla peale minek on normaalse naha niisutavad kreemid, kas siis mingi vitamiini või muu kasuliku aine lisandiga. Mis sulle meelepärane.
Mina tean, et mul on väga rasvane näonahk, kergelt punetav(nina just) ja lisaks minu vanus ja samas tean, et see ei tähenda, et mu näonahk oleks niisavalt niisutatud. Niisutamist vajab ta ikka. Suveks proovin kergelt imenduvat, ja kergelt matistavat kasutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Ilu nahatüüp – kus te teate, milline teil on?