Esileht Ilu Nahavärviga kohanduv jumestuskreem

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Nahavärviga kohanduv jumestuskreem

Postitas:
Kägu

Sattsuin sellise reklaami otsa FB-s: https://www.diablocosmetics.com/collections/sale/products/tlm-colour-changing-foundation?fbaid=23843366322750210&fbclid=IwAR3W3KJB5CJfQcRf7lVEjFMjxaH10Prkpfvxfr74BxsH9wXUklKP8KyyTcc

Kas uskuda või on see vaid reklaamitrikk? Tagasiside googeldades on üsna 50-50 hea ja halb.
On keegi siinsetest reaalselt seda proovinud?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kas sa googeldada ei oska?
review: https://www.youtube.com/watch?v=Lrui_P5yY6w
Aliexpress müüb seda 3.84 eest, niiet tee oma järeldused! Amazon müüb 9.- eest ja arvustused on suht kräpp, keskmine 3.

Niiet ends today, ha? Mine vaata homme jälle, ends jälle today vast. See on tüüpiline müügitrikk, “ära kaua mõtle ja süvene, osta kräppi kalli hinna eest, sest muidu äkki enam ei saaaa”!
Õpeta nagu oma last! 🙂

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Telli Aliexpressist, saad teada. Selle raha eest ei ole kahju ära visata, kui ei peaks sobima.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mille järge see tark kreem otsustab, millise tooni järgi “kohanduda”? Kas terve nägu võiks saada sama tooni minu punase ninaga?

Please wait...
Postitas:
Kägu

mina küll 3-9 eurost kreemi ei julgeks näole panna. Pärast kärss kärnas😀
Aga igale ühele oma.

Please wait...
Postitas:
Kägu

mina küll 3-9 eurost kreemi ei julgeks näole panna. Pärast kärss kärnas😀

Aga igale ühele oma.

Jah, palju kindlam tunne on tellida ikka sealt teemaalgataja lingitud e-poest, kus see kreem 14 eurot maksis:)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on kohanduv roheline kreem, mis mõeldud jumestuskreemi alla. No ei kohandu midagi. Aga tegu ka rohelise kreemi, mitte jumekaga. Samas müüja väitis, et vaja tegelikult jumekat peale. See väide ei päde kindlasti. Jumestuskreemi alla aga sobib. Erborian toode.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mille järge see tark kreem otsustab, millise tooni järgi “kohanduda”? Kas terve nägu võiks saada sama tooni minu punase ninaga?

mul tekkis sama mõte, kui seda reklaami nägin 😀 Ühel näitsikul seal oli põsk konkreetselt punaselaiguline, kas kreem kuidagi tuvastab minu naha loomuliku tooni? A ja mul on ju veel tedretäpid…mis nendega saab?

Please wait...
Postitas:
Kägu

No ei kohandu sellised kreemid 100% muffigi, ma ütlen. Kõige parem (kah odav) on see l´Oreali Glam nude kreem, mis ka on peale pannes valge, hiljem oksüdeerub ikkagi oranzikaks, mitte minu naha tooni! Müügitrikk. Kõik jumestuskreemid oksüdeeruvad ja reageerivad nahal ja muudavad natukene värvi võrreldes purgis olnuga.

Please wait...
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Esileht Ilu Nahavärviga kohanduv jumestuskreem