Esileht Ilu ja tervis Nahk ja kaalukaotus

Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Teema: Nahk ja kaalukaotus

Postitas:
Kägu

Olen kaotanud kaalu üle 20 kg ja nüüd on näha, kuidas kehal on lönti vajunud nahka (kõht, selg, käsivarred). Vanust ka juba 40. Kes veel olnud sellises olukorras, oskate öelda, kas ja kui kaua võib võtta, et nahk tagasi tõmbaks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Oleneb sinu nahast. Väga tõenäoline, et ei tõmbugi enm tagasi.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen kaotanud kaalu üle 20 kg ja nüüd on näha, kuidas kehal on lönti vajunud nahka (kõht, selg, käsivarred). Vanust ka juba 40. Kes veel olnud sellises olukorras, oskate öelda, kas ja kui kaua võib võtta, et nahk tagasi tõmbaks?

Loodan, et sa niisama seda kaalu ei kaotanud, vaid treenisid samal ajal jõusaalis ikka ka?

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minul ei tõmmanud, kuigi kaalukaotus leidis aset vanuses 32-37. Tegin trenni ja kaotasin kaalu väga aeglaselt, nahk jäi ikka suureks. Sama suurt musklit ikka naha alla ei treeni, kui varem pekikiht oli. Mul oli varem vööümbermõõt 90 cm, nüüd on 65 cm- ei kasvata ju sinna 25 cm lihast, pealegi ei taha ma olla sama jäme kui enne. Kusjuures kõht ripub mul kõige vähem, jalad, rinnad ja käed on väga hullud.
Aitab vaid operatsioon, aga selle jaoks pole mul raha. Kannan pikki riideid ja teiste nähes end lahti ei riieta, sest pilt on ülikole. Muidu on aga tervis ja enesetunne mõõtmatult paranenud.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Minul ei tõmmanud, kuigi kaalukaotus leidis aset vanuses 32-37. Tegin trenni ja kaotasin kaalu väga aeglaselt, nahk jäi ikka suureks. Sama suurt musklit ikka naha alla ei treeni, kui varem pekikiht oli. Mul oli varem vööümbermõõt 90 cm, nüüd on 65 cm- ei kasvata ju sinna 25 cm lihast, pealegi ei taha ma olla sama jäme kui enne. Kusjuures kõht ripub mul kõige vähem, jalad, rinnad ja käed on väga hullud.

Aitab vaid operatsioon, aga selle jaoks pole mul raha. Kannan pikki riideid ja teiste nähes end lahti ei riieta, sest pilt on ülikole. Muidu on aga tervis ja enesetunne mõõtmatult paranenud.

Võib-olla oled sa ise väga kriitiline. Minu tuttav, kes kaotas samuti üle 30 kg kaalu kannab põlvini seelikuid, lühikesi pükse ja toppe. Käed- jalad on täiesti  tavalised, midagi silma küll ei torka. Eriline spordihull ta ka ei ole.  Äkki sa oled ülisale?

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oleneb täiesti nahast. Mul kõigub kaal kogu aeg 60 ja 80 vahel, nahk tõmbub alati tagasi. Nüüd on jälle kaalulangetus käsil, rohkem ma enam juurde võtta ei tohi, sest olen juba 45, ega see naha tagasitõmbamine eluaeg ka ei toimu. Rasedusega võtsin ka 30 kg juurde, aga rebendeid polnud ühtki ja nahk tõmbas tagasi.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mul sõbranna võttis 40 kilo alla ja ka käte ja kõhunahk ripuvad, tal vanust 40 ja ei ole tagasi tõmmanud nahk ja ei usu et tõmbabki.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Võtsin 42-selt maha 40 kilo. Tulemuseks olid rippuvad kintsud ja kõht, tõsiselt rõve pilt, ausalt. Randa enam ei läinud, häbenesin ennast. 5 aastat oli kaal sama, nahk tagasi ei tõmmanud. Riietega nägin ok välja, ilma lausa jube. Siis hiilis 15 kilo tagasi ja ma nägin rannariietes oluliselt parem välja, kui väiksema kaaluga, sest nahk ei rippunud nii hullusti.

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ühteteist annab teha siiski – hakka joogat tegema, joo vett ja tee kollageenikuur läbi. Pidev sirutamine teeb nahaga suurt imet….

Samas kollageenikuurist on null kasu.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Huvitav, ma kaotasin 1,5 aastaga 20 kilo, alustasin vaikselt. Kohe hakkasin ka kollageeni võtma ning mu sõbratar, kes pilte teinud kogu protsessist, tõdeb et näen hea välja, nahk on tõmmanud tagasi.

See ei tähenda, et see kollageenist oli. 🙂

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Õnneks mul nahk nii kole ei ole, et endalgi paha vaadata oleks nagu osad siin kirjeldanud on. Aga siiski loodan, et veel väheke tagasi tõmbab – tahakski teada, et kui pikk see tagasitõmbamise aeg võib olla, millal nö. lõplik tulemus käes on? Kas näiteks poole aasta jooksul või aasta?

Jõusaalis küll pole käinud sel ajal, aga lihastele siiski trenni teinud (kükid, kõhulihased, väikeste raskustega ülakeha jne).

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vaadake Aderi naist, kandis kaksikuid, kõhul oli raseduse ajal triibud ja kõht täiesti sirge nüüd. Ta teeb trenni ka, et ikka on võimalik kui tahta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ilmselt kõik kokku, aga kollageen aitab ka.

Platseebo aitab ka, see on tõsi. Mida rohkem maksad ja mida rohkem usud, seda rohkem tundubki, et aitab. Kunagi õppisin ravimite manustamist ja siis räägiti, et platseebo andmist ei saa kuidagi võrrelda selle grupiga, kes pole üldse ravi saanud. Sest inimene arvab, et kui arst teda ravis, kirjutas kallist ravimit (isegi kui see oli piparmündikomm), siis on paranemisprotsent palju suurem. Sest paranemine on väga suures osas seotud subjektiivse arvamusega. Selle kohta on ju palju uuringuid tehtud, kas kollageen aitab naha seisukorda parandada. Ei aita. Aga kui inimesele tundub, et ta on nüüd ilusam, siis muidugi pole siin vaielda midagi. Seega sina osta ja tarbi, aga tegelikult see ei aita.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vaadake Aderi naist, kandis kaksikuid, kõhul oli raseduse ajal triibud ja kõht täiesti sirge nüüd. Ta teeb trenni ka, et ikka on võimalik kui tahta.

Tead kindlalt, et ta pole lõikust teinud? Mul ka üks sõbranna venitas kõhunaha rasedusega välja, põll rippus ikka korralikult. Tegi lõikuse ja nüüd kõht väga ilus.
Kui sa tead, kuidas naha treenimine käib, siis paljasta see saladus, paljud saaksid väga õnnelikuks.

Tegelikult ei ole võimalik nahka kuidagi treenida, see tõmbab tagasi just nii, nagu igaühele on antud. Mina kaotasin 30 kg 5 a jooksul e. üliaeglases tempos. Tegin pidevalt trenni (jooks, jõusaal jooga), mh. tegelen taliujumisega, mis peaks naha toonust parandama. Mitte miski ei aidanud, nahk jäi rippuma. Millegagi seda tühja nahka täita ei õnnestu, sest nagu ütlesin- sellist lihasmassi sinna alla ei ole võimalik kasvatada, nagu enne rasvakiht oli ja pole ka soovi sama jämedaks tagasi saada. Olen soovkaalu hoidnud juba veidi üle viie aasta, seega on igasugune tagasitõmbamine ammu lõppenud.
Ka see blogijast kaalulangetaja ja trennihunt Liis on käinud nii kõhtu kui kaela lõikamas. Ja tema on suht noor ning treenib igapäevaselt. Ei ole kõigile elastset nahka antud.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

1. Tead kindlalt, et ta pole lõikust teinud? Mul ka üks sõbranna venitas kõhunaha rasedusega välja, põll rippus ikka korralikult. Tegi lõikuse ja nüüd kõht väga ilus.

Kui sa tead, kuidas naha treenimine käib, siis paljasta see saladus, paljud saaksid väga õnnelikuks.

Tegelikult ei ole võimalik nahka kuidagi treenida, see tõmbab tagasi just nii, nagu igaühele on antud. Mina kaotasin 30 kg 5 a jooksul e. üliaeglases tempos. Tegin pidevalt trenni (jooks, jõusaal jooga), mh. tegelen taliujumisega, mis peaks naha toonust parandama. Mitte miski ei aidanud, nahk jäi rippuma. Millegagi seda tühja nahka täita ei õnnestu, sest nagu ütlesin- sellist lihasmassi sinna alla ei ole võimalik kasvatada, nagu enne rasvakiht oli ja pole ka soovi sama jämedaks tagasi saada. Olen soovkaalu hoidnud juba veidi üle viie aasta, seega on igasugune tagasitõmbamine ammu lõppenud.

Ka see blogijast kaalulangetaja ja trennihunt Liis on käinud nii kõhtu kui kaela lõikamas. Ja tema on suht noor ning treenib igapäevaselt. Ei ole kõigile elastset nahka antud.

Ei tea, lihtsalt lootsin, et ehk nii ongi. Mul samuti väga inetu kõht ja lootsin, et ehk tõesti võimalik trenniga parandada seda. Olen mõelnud ka taliujumise peale, aga lihtsalt ei jaksa seda teemat ette võtta hetkel. Lootsin, et kui motiveerin end trenni tegema siis saab ka naha ilusamaks, nagu Aderi naisel. Mul oli sünnitama minnes sarnane kõht lihtsalt, seepärast meelde jäänud ta ja nüüd kui nägin temast pilti, siis tekkis ka lootus, et ehk tõesti võimalik korda saada ilma iluopita.

Oõen 174 pikk ja 62 kg ning riietega samuti keegi ei saa midagi aru, aga vot selle naha pärast ei ole isegi huvi randa minna….

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oõen 174 pikk ja 62 kg ning riietega samuti keegi ei saa midagi aru, aga vot selle naha pärast ei ole isegi huvi randa minna….

Lõikusega saab väga ilusaks, ma muudkui vaatan FB ilukirurgia grupis neid lõigatud kõhtusid. Kahjuks jääb ka üsna kole arm, samas rannas saab uhkustada küll.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ilmselt kõik kokku, aga kollageen aitab ka. Muidugi veel kuivharjamine probleemkohtaele jms. Aga ära enam vaidle sellele vastu. Kollageen on naharakkudele oluline. Sina ei  usu, et aitab, ära kasuta, mina usun, et aitab ja kasutan.

Appi, kui rumal sa oled. Kollageeni sissesöömisest pole mingit kasu! Loe natuke ka.

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen selles grupis samuti. Seal ühel läks juba riiklikus üle 4000 € see opp maksma.

Tegelt on kurb mis me naised peame ära kannatama. Olles väga noor ja sellise kortsus kõhuga, tekib masendus küll. Väga paljudel üle 40 aastastelgi on ilusam/siledam kõht kui minul…. Ja siis mine sinna randa stressi tekitama omale.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen selles grupis samuti. Seal ühel läks juba riiklikus üle 4000 € see opp maksma.

Jah, see on tõsi. Ja ega kõigil pole ka ilusti välja tulnud. Mõnel see õmblus kisub, on nagu viltu tehtud, igasuguseid variante on.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tegelt on kurb mis me naised peame ära kannatama. Olles väga noor ja sellise kortsus kõhuga, tekib masendus küll. Väga paljudel üle 40 aastastelgi on ilusam/siledam kõht kui minul…. Ja siis mine sinna randa stressi tekitama omale.

Eks see raske ole jah. Eriti teades, et lahendus on olemas, lihtsalt see maksab liiga palju. Samas on lõtva kõhunahka kõige kergem varjata (kui on tõepoolest vaid nahk, mitte rasvakiht) isegi rannas- trikoo, kõrged bikiinipüksid, rannaseelik. Rippuvaid kintse ja käsivarsi varjaks vaid kalipso.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tegelt on kurb mis me naised peame ära kannatama. Olles väga noor ja sellise kortsus kõhuga, tekib masendus küll.

Trikoo selga ja randa. Milles küsimus?

Minule ei mahu pähe see naiste ideaalikultus. Mehed teevad ka jojod, neil on samamoodi rippuv nahk, aga nendel on sellest täiesti ükskõik. Nemad ei aja taga mingit ideaali oma välimuse suhtes.

Ja keda peaks see sinu lottis kõht reaaselt huvitama? Sünnitanud naine väikse lapsega. Kellele sa seda kõhtu näitamas käid? 4000 eurot saaks iga kell paremini investeerida.

Mu meelest see kõhu teema on just eriti mõttetu. Nagu kõik muu oleks siis ideaalne. Mul on ka sünnitusarme täis kõht. Aga sellest kõhust on mul täiesti ükskõik. Nabapluuse tõesti kanda ei saa ja bikiinides ringi lasta. Aga trikoos käin vabalt rannas. Kui mul olekski ideaalne kõht, siis see ei muudaks minu elu mitte kuidagi.

Sa oled väga enesekindel naine lihtsalt. Ma pole pooltki nii enesekindel. Mul on 2 õde kes on sünnitanud, ning neil ideaaalsed kõhud. Kui näed pidevalt enda ümber trimmis kõhtudega naisi, siis lihtsalt see enesekindlus kaob, et ahh olen sünnitanud naine ja see normaalne kõht.

Veab lihtsalt neil kellel rasedusega pole kõht väljaveninud.

Tänapäeval näeb pidevalt meedias, instas, fb-is neid naisi kes on sünnitanud ja 6 kuupärast on juba kõht nii ilus, et teeeb lausa kadedaks.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Loodan, et sa niisama seda kaalu ei kaotanud, vaid treenisid samal ajal jõusaalis ikka ka?

Jõusaalis saab nahale ka harjutusi teha?

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

See, et kõht 6 kuu pärast ilus, on ikka geenidega antud. Mul ka nii. Olen paksem ja saledam olnud, rasedana võtsin 25 kg juurde ja peale sünnitust kadus kaal kiirelt. Trenni pole peale esimest sünnitust teinud. Kõht tõmbas kiiresti tagasi. Ma ei usu sõnagi sellest trennijutust. Samas, loomilikult teeb trenn keha ilusamaks, selle vastu ma ei vaidle. Insta… no kes see ikka paneks pildi üles koledast kõhust. Ma ka oma koleda säärejooksuga ei kekuta, ikka eksponeerin neid kohti, mida loodus  heldelt on kohelnud. Instasse siiski pite ei pane

0
0
Please wait...

Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Esileht Ilu ja tervis Nahk ja kaalukaotus