Esileht Ajaviite- ja muud jutud Nahkkott katki – kus parandada (Tartu)

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Nahkkott katki – kus parandada (Tartu)

Postitas:
Kägu

Kallis ja korralik kott, aga õlarihma õmblus laguneb. Kus saaks korda? Eedeni kingsepa käest uurisin, aga tema pakutud lahendus ei kõlba üldse, tahtis lappima hakata 🙁

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: Nahkkott katki – kus parandada (Tartu)

Tähe tn-l (u Anna edasi kohviku vastas.. või siis Eha tn bussipeatuse juures) on mingi galanterii… kottide ja kingade parandus. Soovitan küsida, mis lahendust nemad pakuksid. Tundub selline vanakooli värk olevat seal. Kontsaplekkidega saavad kenasti hakkama, muud kogemust mul pole.

peaks olema see koht http://infotelefon.ee/?action=naitaFirma&id=90093&otsing=1647205 kaart petab.. parandus on bussipeatuse taga 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tänud! Kõlab paljutõotavalt 🙂

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

seal tehakse küll, aga soovitav on enne täpselt läbi mõelda, mida sa just tahad ja siis kõik üksipulgi ette näidata-seletada, muidu võib tulemus suht kummaline tulla. ma millalgi käisin tüdruku kotiga seal- see õmblus oli lahti, kus vahel õlarihma oli. õmblus õmmeldi küll kinni, aga rihma vahele ei pandud ja kui ma pärast küsisin, siis öeldi üllatunult, et te ise ju ei öelnud!!! no jah, ma tõesti ei tulnud selle peale. vigade parandus tehti muidugi ka, aga lihtsam oleks vist selliseid asju ennetada

Please wait...
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Nahkkott katki – kus parandada (Tartu)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.