Esileht Kodunurk NAhkmööbel

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: NAhkmööbel

Postitas:
Kägu

Tere, olen nahast diivani otsinguil, olen kamminud netti ka juba, aga pole leidnud, ometi sattusin kasutatud diivanite piltidele, mis paistsid mugavad, aga uutena selliseid ei leidnud. Diivanvoodeid ei otsi, need olen välistanud, pigem nurgakas. Kas teate häid kohti äkki? No eks mõõdud ka panevad valiku paika, liig suur ei saa panna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nurgadiivan Spencer ei meeldi? Saab ka ilma nurgata 2-3-kohalisena tellida, nurgaga 4-5-kohalisena.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nurgadiivan Spencer ei meeldi? Saab ka ilma nurgata 2-3-kohalisena tellida, nurgaga 4-5-kohalisena.

Väike jääb väikeseks ja suur jääb suureks. Vaatasin muidu neid kolmekohalisi ka, igasuguse kujuga, on olemas ka suuremad kolmekohalised, see on aga kolmesena väike. Meil sellist tüüpi oligi eelmine diivan, mille kunagi kasutatult ostsime. Nüüd sooviks suurema ehk laiema istumisosaga või siis sellist nurgakat, millel on nagu L- kuju ehk üks pikendatud nurk ja laiem ostumiosa. Samas mitte väga moodalt madalat, kuna oleme kohe pensiealised ja see ei oleks hea tõusmisele ja istumisele.  Sobiks mõõtudega nii, et 2.75 oleks pikkuseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Kodunurk NAhkmööbel