Esileht Ilu Nähtavad krepilokid

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Nähtavad krepilokid

Postitas:
Kägu

Mida arvate krepilokkidest?
Olen nõus, et soengule kohevuse andmiseks on krepid head, aga kui need on juuksejuurtel näha, siis on see kuidagi lohakas ja nõme.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

kole, mulle ei meeldi ja enam ei lase teha. Juuksurid pakuvad välja, aga kole on, minu meelest küll. Kohevuse andmiseks peaks need ikkagi peidus olema.

Please wait...
Postitas:
Kägu

90.ndad ja neoontoonid tulevad kohe silme ette. Mulle ei meeldi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Neoontoonid olid moes 80ndatel.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Neoontoonid olid moes 80ndatel.

No olid ikka 90ndatel ka! Olin siis pubekas ja kandsime pidudel neoonvärvi pluuse ja patsikaid. Eriti olid moes neoonvärvi triipudega T-särgid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No olid ikka 90ndatel ka! Olin siis pubekas ja kandsime pidudel neoonvärvi pluuse ja patsikaid. Eriti olid moes neoonvärvi triipudega T-särgid.

Eestis olid neoontoonid tõesti moes veel ja 1990-1992, aga sealt edasi see läks ka meil moest välja ja neooni tippaeg jääb siiski 80ndatesse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina teinekord teen mõne krepi pähe, nende minitangidega. Ja mulle pole oluline, kui näha jääb ja m ida sellest arvatakse. Ühel olulisel põhjusel. Nimelt on mul juuksed jäänud õliõhukeseks ja nii aastate jooksul. Väikese krepiga ma natuke teen neid teiseks, et paruka kandmist ei peaks veel ette võtma ja et nagu oleks midagi peas ja suvel teen, kui kodust välja lähen. Alumisele kihile ei saa teha, sest juukseid ongi üks kihike. Ja kui selline probleem on inimesel, siis mood ja moekus ja teiste arvamus kaob ise ära.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kandsin ise 80nadte lõpuks kreppe (siis nimetati küll vahvliteks neid) ja lasen vahest mõne salgu pähe teha, puht nostalgiast. Ei häiri, veel vähem siis teiste peas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina teen suht tihti, õhukestele juustele annab kõvasti parema välimuse. Aga olen nõus, et need krussis juuksejuured ei sobi kuhugi, seega pealmise kihi jätan krepitamata ja katan sellega krepitud juured. Kes 80ndatest räägib, siis siin räägitakse mini-krepitangidest, millega juuksejuuri mõne sentimeetri ulatuses krepitakse, et see juustele koheva välimuse annaks (nagu öeldud, siis need jäävad peitu ja juuksed ikkagi sirged). Mitte suurte tangidega tehtud puhvsoengust.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina teen suht tihti juuksejuuri kohevamaks nende tangidega. Vahel ka nii et jääb paistma, kuidas parasjagu tuju. Ei häiri enda ega teiste peas. Teiste peas häirivad vaid pesemata juuksed.

Please wait...
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Esileht Ilu Nähtavad krepilokid