Esileht Ilu Nähtavate veenide/kapillaaride kaotamise iluprotseduurid

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Nähtavate veenide/kapillaaride kaotamise iluprotseduurid

Postitas:
Kägu

Millised on kogemused erinevate protseduuridega, millega saab kaotada/muuta vähem märgatavaks jalgadel olevaid nähtavaid veene ja kapillaare? Kas tulemused jäid püsima, mitu korda pidi protseduuri tegema? Olen ise aastaid tagasi lasknud põskedel olevaid kapillaare laseriga kõrvetada ja pärast paari protseduuri oli tulemus üsna ok, aga praeguseks on ilmselt juba paremaid meetodeid välja mõeldud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sa mõtled lõhkenud veresooni või veenilaiendi moodi asju? Lõhkenud kapillaaridele on jah ikka seesama laseriga/ipl kõrvetamine/termokoagulatsioon, veenilaienditele skleroteraapia.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on jalgadel päris palju lõhkenud kapillaare, aga on ka veenilaiendite algeid.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on jalgadel päris palju lõhkenud kapillaare, aga on ka veenilaiendite algeid.

Veenilaiendid skleroteraapia või vajadusel operatsioon parim dr. Veronika Palmiste, veresoontevõrgustikud ikka laser aga parim dr. Uskov.

Palmiste juures käisin jalgadega ise kuu tagasi ja kuigi lõplik tulemus võtab aega 3-4 kuud, on juba praegu vahe väga märgatav. Näol olevate kapillaaride puhul soovitaski tema dr. Uskovi, lähen aprilli lõpus. Ütles, et teised vahendid ja arstid on lihtsalt aja ja raha raiskamine (ja nad ei tööta koos, nii et polnud reklaamijutt).

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Näol olevate kapillaaride puhul soovitaski tema dr. Uskovi, lähen aprilli lõpus. Ütles, et teised vahendid ja arstid on lihtsalt aja ja raha raiskamine (ja nad ei tööta koos, nii et polnud reklaamijutt).

No ei ütleks, et just Uskov mingit imet teeks, mida teised ei oska. Olen näol olevaid kapillaare mitmes kohas käinud ravimas, ei ole tulemus Uskoviga kuidagi eriliselt parem olnud, ainult hind on kallim.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Näol olevate kapillaaride puhul soovitaski tema dr. Uskovi, lähen aprilli lõpus. Ütles, et teised vahendid ja arstid on lihtsalt aja ja raha raiskamine (ja nad ei tööta koos, nii et polnud reklaamijutt).

No ei ütleks, et just Uskov mingit imet teeks, mida teised ei oska. Olen näol olevaid kapillaare mitmes kohas käinud ravimas, ei ole tulemus Uskoviga kuidagi eriliselt parem olnud, ainult hind on kallim.

Võib vabalt nii olla, aga mina usaldan oma eriala proffessionaali kui ta mulle teist arsti soovitab. Kindlasti on häid tegijaid veel, lihtsalt mina lähen soovituse peale tema juurde.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Ilu Nähtavate veenide/kapillaaride kaotamise iluprotseduurid