Esileht Pereelu ja suhted Näide elust, et üksi suhe ei kesta igavesti.

Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )

Teema: Näide elust, et üksi suhe ei kesta igavesti.

Postitas:

Loen neid pelkirju petetud naistest, meestest ja sõnu pole…
Minu lugu läbimisti klassikaline, aga…
Olen mahajäätud naine peale 34 kooselu aastat. Kannatasin 2 aastat kõik välja, ehk mehel saab isu otsa. Mida olen kõike üle elanud. Närvikava, tervis, kõik on läinud. Ja kuidas mees meie elu lõpetas? Lihtsalt kadus nädalavahetuseks ja tagasi enam ei tulnud, neli päeva oli vaikus. Siis helistasin ise ja küsisin, mis nüüd edasi. Ega sa mind enam ju ei taha (paus) või? See oli kõik, mis tal öelda. Sellega lõppes minu kooselu, nüüd lõplikult. Nüüd on olukord, kus 58 aastane mees saab lõpuks nautida elu. Kas ikka naudib?
Nüüd pole tal lapsi (lapsed suured, aga ka nii ära närutatud), ei kodu, ei autot, ühtegi isikliku asja ja isegi mitte sõpru. Ainult riided, mis seljas. Ma ei tea, mis nüüd järgneb, aga minu jaoks on see lugu lõppenud.
Kui kellegil küsimus, miks ma lasin seda nii kaua kesta. Lihtsalt mõisusega võtsin, et tal on keskeas mehe kriis ja see läheb üle. Suurim hirm oli, kuidas ma üksi hakkama saan, terve elu tuleb ümber mõelda. Mehel oli tegelikult ka siiras soov sellest suhtest vabaneda, aga armuke oli alati telefoni kaugusel, kui seksikiisu ja ilusa jutuga lembelaulik ja nii see läks.

See naine kelle vastu ta oma elu vahetas, oli meie pere n.n. sõber ja ka abielus. Meeste suhtes väljakutsuv naine ja ma ei pannud tähelegi, kuidas ta minu mehe lõksu meelitas. Meie pere ei olnud esimene, kelle ta lõhkus ja see naine saab kohe 60.aastaseks. Ta on sellist tüüpi naine, kes läheb meestele väga peale, või siis mehed vaatavad teda vastikustundega. Välimuselt korpulentne ja rinnakas, positsiooniga ja rahakas naine. On ta mis ta on, aga sellised naisi ei nimetata naisteks, neid nimetatakse teise sõnaga.
Tema enda mees lõpetas ka suhte, terve elu täis kannatusi liiderliku naise kõrval. Nii lähedasi pere tuttavaid lõhkuma minna, see oli tema jaoks liig, mis liig.

Nüüd olengi samas seisus, mis paljud siin küsivad. Kuidas sellest üle saada.
Hakkasin kirjutama enda jaoks, mis ma tunnen ja mis edusamme teinud olen jne. Ka viha kirjutan välja. Suurelt silme ees: See on läbi ja ta ei ole seda väärt. Aitab natuke ikka.
Võtsin omale kutsika ja nüüd on piisavalt tegemist ja seltsi ka.
Päriselt ei saa ma tõenäoliselt kunagi üle.

Soovitus sellises olukorras inimestele.
Kui on olnud pikaajaline kõrvalsuhe, tuleb teine pool kiiremas korras maha jätta. Pole mõtet loota, et asjad saavad korda. Pikaajaline kõrvalsuhe on kujunenud juba elu osaks ja kinnistunud.
Kui eksitakse korra, siis tasub kaaluda edasist elu. See kooselu võib isegi uue hingamise saada, kui mõlemad avameelselt räägivad, miks see juhtus.
Kui mulle vahele jäädi, siis arvasin et juhtus esimest korda. Kui toibusin ja analüüsisin, suutsin selle andestada ja sain nagu uue hingamise. Tundsin, kuidas armastan seda meest ja oleksin mägesid paigast liigutada. Aga asjata vaev, see suhe oli juba liiga pikalt kestnud.

Mõelge, kui selle kõrvalhüppe teete. Kiusatus tuleb, siis jätke see sinna paika, kui vähegi hoolite oma lähedastest inimestest.
Kui ei hooli oma kaaslasest, siis lõpetage suhe ära. Kõik arvavad, et see on ju nii raske. Aga see, kui kõrvalsuhe välja tuleb, on palju kordi hullem, mõlemale poolele.

+34
-14
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.03 21:50; 06.03 19:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei tahtnud meest, mis sa enam virised ja “kannatad”? Mees küsis, kas oled tahtma hakanud. Mis vastasid? Ei taha ja teistele ka ei anna? Aga ära lõpetada ka ei tohi, see näitavat mitte hoolimist sinu vastu?
Vana inimene aga varsa aju

+9
-41
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See, et naine reaalselt saab aru, et mees käitus temaga alatult, ja ta ei suuda enam temaga koos olla, ei tähenda, et see kuidagi emotsionaalselt lihtsam on. Koosoldud aastad, ühised mälestused teevad ikka haiget. See on loomulik, ja sul on õigeti õigus ennast halvasti tunda.

Mis mulle aga ei meeldi, on see teise naise sõimamine. See mees tegi ise selle sammu selle naise flirdile vastata. Muidugi pole ilus teise naise meest taga ajada, aga mees on see, kes saab sellele piiri panna, ja öelda, et ei…

Soovin sulle tugevust ja julgust. Nö tagasikäigud on normaalsed. Mingil hetkel tunned, et oled üle saanud, aga siis tulevad jälle need emotsioonid välja. Ühel hetkel jääb neid hetki vähemaks. Ole tubli!

+35
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on päris kindel, et sul on raske praegu ja üle saada ja see jääb sind alatiseks saatma omal moel, sest ikkagi nii pikk kooselu. See on üle poole su elust.
Mida mina, üks võõras naine ikka lohutada oskan. Eks raskem on sellel, kes maha jäeti, peteti, kes oleks soovinud koos edasi elada. Aga kui esimene mööda saab, siis sa näed muud ka. Näiteks seda, et tervendage lastega endid ja saage üle. Ärge laske enam rohkem sellel halval. Mida see mees teile põhjustas endid enam mõjutada.
Ka teil on aeg muud väärida ja tunda.
Ja üldse, kuidas sulle meeldib mustem huumor? Kui vähegi, siis on ju lahe, et see mees just sellise 60 -aastase naise sai? Ja eriti hea on see, et sellise loomuga ja käitumisega. Nii hea suutäis, mida vanemas eas pureda või siis ka teistel meestel pureda veel lasta. Sellist susserdajast abielunaist, kes ullikesi alati võrgutab ja tähelapanu otsib, ei huvita kauaks selline mees, kes vaid temale kuulub. Las jauravad nüüd.
Sinul on vähemalt see jama kaelast ära.

+12
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.03 22:45; 07.03 10:23; 07.03 10:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loen neid pelkirju petetud naistest, meestest ja sõnu pole…

Minu lugu läbimisti klassikaline, aga…

Olen mahajäätud naine peale 34 kooselu aastat. Kannatasin 2 aastat kõik välja, ehk mehel saab isu otsa. Mida olen kõike üle elanud. Närvikava, tervis, kõik on läinud. Ja kuidas mees meie elu lõpetas? Lihtsalt kadus nädalavahetuseks ja tagasi enam ei tulnud, neli päeva oli vaikus. Siis helistasin ise ja küsisin, mis nüüd edasi. Ega sa mind enam ju ei taha (paus) või? See oli kõik, mis tal öelda. Sellega lõppes minu kooselu, nüüd lõplikult. Nüüd on olukord, kus 58 aastane mees saab lõpuks nautida elu. Kas ikka naudib?

Nüüd pole tal lapsi (lapsed suured, aga ka nii ära närutatud), ei kodu, ei autot, ühtegi isikliku asja ja isegi mitte sõpru. Ainult riided, mis seljas. Ma ei tea, mis nüüd järgneb, aga minu jaoks on see lugu lõppenud.

Kui kellegil küsimus, miks ma lasin seda nii kaua kesta. Lihtsalt mõisusega võtsin, et tal on keskeas mehe kriis ja see läheb üle. Suurim hirm oli, kuidas ma üksi hakkama saan, terve elu tuleb ümber mõelda. Mehel oli tegelikult ka siiras soov sellest suhtest vabaneda, aga armuke oli alati telefoni kaugusel, kui seksikiisu ja ilusa jutuga lembelaulik ja nii see läks.

See naine kelle vastu ta oma elu vahetas, oli meie pere n.n. sõber ja ka abielus. Meeste suhtes väljakutsuv naine ja ma ei pannud tähelegi, kuidas ta minu mehe lõksu meelitas. Meie pere ei olnud esimene, kelle ta lõhkus ja see naine saab kohe 60.aastaseks. Ta on sellist tüüpi naine, kes läheb meestele väga peale, või siis mehed vaatavad teda vastikustundega. Välimuselt korpulentne ja rinnakas, positsiooniga ja rahakas naine. On ta mis ta on, aga sellised naisi ei nimetata naisteks, neid nimetatakse teise sõnaga.

Tema enda mees lõpetas ka suhte, terve elu täis kannatusi liiderliku naise kõrval. Nii lähedasi pere tuttavaid lõhkuma minna, see oli tema jaoks liig, mis liig.

Nüüd olengi samas seisus, mis paljud siin küsivad. Kuidas sellest üle saada.

Hakkasin kirjutama enda jaoks, mis ma tunnen ja mis edusamme teinud olen jne. Ka viha kirjutan välja. Suurelt silme ees: See on läbi ja ta ei ole seda väärt. Aitab natuke ikka.

Võtsin omale kutsika ja nüüd on piisavalt tegemist ja seltsi ka.

Päriselt ei saa ma tõenäoliselt kunagi üle.

Soovitus sellises olukorras inimestele.

Kui on olnud pikaajaline kõrvalsuhe, tuleb teine pool kiiremas korras maha jätta. Pole mõtet loota, et asjad saavad korda. Pikaajaline kõrvalsuhe on kujunenud juba elu osaks ja kinnistunud.

Kui eksitakse korra, siis tasub kaaluda edasist elu. See kooselu võib isegi uue hingamise saada, kui mõlemad avameelselt räägivad, miks see juhtus.

Kui mulle vahele jäädi, siis arvasin et juhtus esimest korda. Kui toibusin ja analüüsisin, suutsin selle andestada ja sain nagu uue hingamise. Tundsin, kuidas armastan seda meest ja oleksin mägesid paigast liigutada. Aga asjata vaev, see suhe oli juba liiga pikalt kestnud.

Mõelge, kui selle kõrvalhüppe teete. Kiusatus tuleb, siis jätke see sinna paika, kui vähegi hoolite oma lähedastest inimestest.

Kui ei hooli oma kaaslasest, siis lõpetage suhe ära. Kõik arvavad, et see on ju nii raske. Aga see, kui kõrvalsuhe välja tuleb, on palju kordi hullem, mõlemale poolele.

Muidu on ju õige, aga läbi kumab ikkagi, et pead perekonnalõhkujaks teist naist, kes mehe ära meelitas. Tegelikult on vähemalt teie perekonna lõhkuja ikka mees. Teiseks, ei peaks kogu aeg püüdma mehi mõista, et ju on keskeakriis või et meestel nii ongi, ei, jobud käituvad niimoodi.

+25
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sul hakkab kergem seda teist naist sarjata – siis lase käia ja mõnuga. Nad on seda väärt.

+12
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa üldse sest halast aru. 60-aastane mees on endaga läbi. Tervis, kui see veel pole üles öelnud, hakkab kohe ütlema. Täna õnne, et põetamisest pääsesid. Klaarige rahaasjad ära, pats üle õla, ja hakka oma elu elama. Ükskord saad omati teha kõik nii, nagu ise tahad, ei pea kellegagi arvestama.
Ja see teise naise süüdistamine on küll täiesti vale, ega siis tema vägisi sundinud, ikka mehe enda valik ju. Kui ongi lõdva püksikummiga naine, siis see on ju su mehele tulevikus puhas rõõm – saab kõrvalt lõputult vaadata mustri kordumist. Naistel pole erektsiooniga ka probleeme, nii et see trall ja põnevus jätkub veel pikalt.
Jäta nüüd oma emotsioonid (pettumus ja solvumine) kõrvale ja mõtle, mis kõik on hästi ja usu mind, sellest mehest pääseda on tõeline rõõm. Mõne aja pärast tänad jumalat, kui rõõmsana ja õnnelikuna oma vaba elu elad.

Ja kirjuta uuesti mõne aasta pärast, ma kohe ootan, kuidas mu sõnad täide lähevad:)

+32
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meeste suhtes väljakutsuv naine ja ma ei pannud tähelegi, kuidas ta minu mehe lõksu meelitas.

oi, kuidas ma sellist asja ei talu!!!! vaene õnnetu mees, keda lõksu meelitati ja igavene mõrd ja kergete elukommetega naine.
paras lohh on ta sul, ole õnnelik et lahti said.

+21
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just- nüüd hakka oma elu elama. Lahutus, vara jagamine tee ruttu ära, siis ei ole sul kohustusi.Ja tõmba mõnuga kusagile reisile.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Isegi sellele kommentaarile, kes ütles, et olen loll vanaeit. Seda ma olen tõesti, aga ei tea kas ikka eit.
Miks tean, mida sellest naisest kirjutasin. Olin talle ainuke n.n sõber 25 aastat. Võin lisada ka seda, et selle naise mees nimetas ammu juba oma naist nartssisistiks. Kui keegi teab, kes on sellne inimene, saab isegi aru, kes selline inimene.
Rahaasjadega on kõik korras. Jõudsin sellega enne tegeleda ja tagala kindlustada.
Oli olukord, kui armuke tuli korda majja looma. Vähe sellest, et vahele jäid minu enda kodus.
Õigus, olen ammu aru saanud et see pole mees keda armastasin. Kui siin kirjutan, sellel on ka tervendav mõju. Hakkasin ka kodu puhtaks tegema ja enne ei lõpeta kui kõik temaga seotud asjad on majast läinud. Ja saangi hakkama.

+27
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.03 21:50; 06.03 19:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noh, ütleme nii, et jah – petja on ikkagi mees. Aga oma roll on ka sellel asjasse segatud naisel.
Minul peaaegu sarnane olukord – pikk kooselu, ja pikk kõrvalsuhe mehel naisega, kes justkui mehele sõber oli.
Jah – loomulikult on mees petja ja süüdlane. Kuid ma ei mõista ka nüüd selle naise suhtumist. Tema praegune suhtumine näitab selgesti,et ta võitles ikka rohkema kui lihtsalt mehega olemise nimel.
Nüüdseks püüab ta igati etendada lahke naise rolli, kel pole midagi ühise läbikäimise vastu. Ma küsin, kus oli enne see omakasupüüdmatu soov omavahel sõbralikult suhelda? Oo ei, enne hoidis end minu ja laste eest varjul. Mul aga puudub igasugune soov temaga nüüd kuidagi kokku puutuda.
Vaadake – nüüd (tegelikult muidugi juba enne) on sel naisel tärganud pesapunumise instinkt ja talle ei piisa ainult suhtest mehega. Nüüd tahab see naine, et oleks PÄRIS perekond.

Üks näide ka olukorrast, mis mulle ebameeldiv oli.
Minu ja mehe lahkuminekust oli möödas aasta, kui meie poeg ülikooli lõpetas. Kogu lõpetamisega seotud asjaajamine oli minu õlul. Poja soovil organiseerisime peale aktust kodus sugulastele istumise ja olemise. Eksmees tuli lõpetamisele teisest linnast koos oma uue kaaslasega, keda poeg oli selleks ajaks näinud kahel korral. Ja muud minu sugulased üldse mitte. Mainin, et mehepoolseid sugulasi ei ole. Tal on küll õde- kuid see elab Eestist eemal. Kui siis lillede andmine ja fotode tegemine läbi, siis ütlesin oma emale-isale, sugulastele, et meie pool väike istumine. Ja mehele ütlesin, et tore, et ta leidis aega tulla ning et ehk kohtume kunagi veel. Mees vuhises minema.
Hiljem sain sõnumi, et palju õnne ja et ta loodab, et ma nüüd õnnelik olen, et tema elu peedistan. Ma ei saa tegelikult aru, kuidas saab üldse nii loll mõte tekkida, et sellises olukorras sellisel päeval sellises seltskonnas oma uue naisega minu koju tahta tulla??
Ma ise mõtlen, et kui ma oleks sellises olukorras uus naine, siis ma oleks mehel ülikonna korda sättinud ning ta hea sõnaga lõpetamisele saatnud. Ma ise ei oleks hakanud kindlasti kaasa trügima.

Minu jaoks on väsitav sellel teemal mõeldagi. Ma ei soovi muud, kui lihtsalt eemal olla sellest asjast. Miskipärast tõlgendatakse seda aga alati kibestumise ja solvumisena. Et justkui kui sa suurt sõbralikku pere ei mängi, siis oled sa mingi väärakas.

No miks ei võiks eksnaine lihtsalt oma elu kulgeda, ilma et uus naine sellesse kuidagigi sekkuks või üldse selle vana naise peale mõtleks? Lihtsalt sein vahel vanal ja uuel elu – ja pole mingit vajadust heietada ja analüüsida.

+32
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meeste suhtes väljakutsuv naine ja ma ei pannud tähelegi, kuidas ta minu mehe lõksu meelitas.

oi, kuidas ma sellist asja ei talu!!!! vaene õnnetu mees, keda lõksu meelitati ja igavene mõrd ja kergete elukommetega naine.

paras lohh on ta sul, ole õnnelik et lahti said.

aga miks sa ei talu varga kirumist. seda see teine naine ju on.

+8
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pealkiri on mu arust meelevaldne. See, et teil nässu läks ja sa juba aastaid kannatasid ei tähenda, et kõigil nii lõpeks. On mitmeid ilusaid suhteid, mis kestavadki surmani ja on õnnelikud.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõlab nagu oleks minu ämma kirjutatud, niivõrd üks-ühele. Aga igal lool on kaks poolt.
Minu äi läks ka ämma juurest ära niimoodi sõna lausumata ja ämma jaoks ootamatult. Tegelikkus oli see, et ta oli ära läinud (ja ära jäänud nädalateks) nende abielu jooksul algusest peale. Teiste naiste juurde. Ämm lihtsalt “unustas” selle fakti.
Peeti ka teist naist perelõhkujaks. Teine naine ei saa meest, kelle suhtes kõik korras on. Minu äi läks naise juurde, kellega ta tahtis abielluda enne seda kui ämm kogemata rasestus ja nad abielluma olid sunnitud. Kõik need “õnnelikud” 35a abielu olid nad aeg-ajalt kohtunud. See naine ei võtnud kunagi teist meest, äi kannatas laste nimel naise juures, keda ta ei armastanud ja kes on täielik vampiir ja kõige suurem vinguja.

Sellest lahkuminekust on nüüd mitu aastat möödas, aga ämm ikka räägib ja keerab lapsi äia vastu.
Muidugi on raske, aga teie suhe saigi lihtsalt läbi ja selles pole tingimata süüdi keegi kolmas.

+4
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.03 00:49; 07.03 09:09; 07.03 10:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peeti ka teist naist perelõhkujaks. Teine naine ei saa meest, kelle suhtes kõik korras on. Minu äi läks naise juurde, kellega ta tahtis abielluda enne seda kui ämm kogemata rasestus ja nad abielluma olid sunnitud

Ja rasestus ta muidugi pühast vaimust. Vaene äi, kes armastatud naisest nii ohvrimeelselt loobus.

+21
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peeti ka teist naist perelõhkujaks. Teine naine ei saa meest, kelle suhtes kõik korras on. Minu äi läks naise juurde, kellega ta tahtis abielluda enne seda kui ämm kogemata rasestus ja nad abielluma olid sunnitud

Ja rasestus ta muidugi pühast vaimust. Vaene äi, kes armastatud naisest nii ohvrimeelselt loobus.

Vaadates lastele näkku ja isale, siis kas püha vaim või naabrimees, aga äi küll mitte.
Ükski inimene pole veatu, aga niimoodi meest süüdistada ja endas süüd mitte näha ei ole ka õige. Alati on süüdi mõlemad pooled.

+1
-17
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.03 00:49; 07.03 09:09; 07.03 10:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peeti ka teist naist perelõhkujaks. Teine naine ei saa meest, kelle suhtes kõik korras on. Minu äi läks naise juurde, kellega ta tahtis abielluda enne seda kui ämm kogemata rasestus ja nad abielluma olid sunnitud

Ja rasestus ta muidugi pühast vaimust. Vaene äi, kes armastatud naisest nii ohvrimeelselt loobus.

Vaadates lastele näkku ja isale, siis kas püha vaim või naabrimees, aga äi küll mitte.

Ükski inimene pole veatu, aga niimoodi meest süüdistada ja endas süüd mitte näha ei ole ka õige. Alati on süüdi mõlemad pooled.

Ilmselgelt oled siin üks neist miniatest, kes ämma igal võimalusel sarjab. Ja teadmiseks sulle, et süüdi on justnimelt petja ja ainult petja, kes eelmist elu lõpetamata asub salaja tegutsema. Petmiseks ei ole mingisugust vabandust. Kui naine nii halb on, siis tuleb lahku minna. Ja tegelikkuses petetakse ka armukest, kellele samuti suud, silmad täis valetatakse.

+18
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõlab nagu oleks minu ämma kirjutatud, niivõrd üks-ühele. Aga igal lool on kaks poolt.

Minu äi läks ka ämma juurest ära niimoodi sõna lausumata ja ämma jaoks ootamatult. Tegelikkus oli see, et ta oli ära läinud (ja ära jäänud nädalateks) nende abielu jooksul algusest peale. Teiste naiste juurde. Ämm lihtsalt “unustas” selle fakti.

Peeti ka teist naist perelõhkujaks. Teine naine ei saa meest, kelle suhtes kõik korras on. Minu äi läks naise juurde, kellega ta tahtis abielluda enne seda kui ämm kogemata rasestus ja nad abielluma olid sunnitud. Kõik need “õnnelikud” 35a abielu olid nad aeg-ajalt kohtunud. See naine ei võtnud kunagi teist meest, äi kannatas laste nimel naise juures, keda ta ei armastanud ja kes on täielik vampiir ja kõige suurem vinguja.

Sellest lahkuminekust on nüüd mitu aastat möödas, aga ämm ikka räägib ja keerab lapsi äia vastu.

Muidugi on raske, aga teie suhe saigi lihtsalt läbi ja selles pole tingimata süüdi keegi kolmas.

See pidi juhtuma muus ajas ja muus riigis, kus lahutus on keelatud ja kodust lahkunud mehed toodi väevõimuga jätkuvalt koju tagasi, kui jooksikud ja pealekauba sunniti akti tegema kodus.
Pealekauba pole sinu lool mitte midagi pistmiste antud looga. Iga lugu on erinev. Ja kes mida ja kui palju tegi, ei tea need, kes pole seda algusest peale näinud.

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.03 22:45; 07.03 10:23; 07.03 10:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peeti ka teist naist perelõhkujaks. Teine naine ei saa meest, kelle suhtes kõik korras on. Minu äi läks naise juurde, kellega ta tahtis abielluda enne seda kui ämm kogemata rasestus ja nad abielluma olid sunnitud

Ja rasestus ta muidugi pühast vaimust. Vaene äi, kes armastatud naisest nii ohvrimeelselt loobus.

Vaadates lastele näkku ja isale, siis kas püha vaim või naabrimees, aga äi küll mitte.

Ükski inimene pole veatu, aga niimoodi meest süüdistada ja endas süüd mitte näha ei ole ka õige. Alati on süüdi mõlemad pooled.

Ilmselgelt oled siin üks neist miniatest, kes ämma igal võimalusel sarjab. Ja teadmiseks sulle, et süüdi on justnimelt petja ja ainult petja, kes eelmist elu lõpetamata asub salaja tegutsema. Petmiseks ei ole mingisugust vabandust. Kui naine nii halb on, siis tuleb lahku minna. Ja tegelikkuses petetakse ka armukest, kellele samuti suud, silmad täis valetatakse.

Sellist juttu räägib ainult petetud naine.

+2
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.03 00:49; 07.03 09:09; 07.03 10:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellist juttu räägib ainult petetud naine.

Sa võid üllatuda, kui palju on maailmas petetud naisi. Niiet petetud olla ei ole erand. Sest petiseid on tohutu palju. Ka muudes valdkondades petetakse, äris, tööasjades. Petmist ei peeta heaks tooniks, kuigi nüüdsel ajal leidub palju neid, kes seda õigustavad. Petis on petmises ainult ise süüdi.

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.03 22:45; 07.03 10:23; 07.03 10:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peeti ka teist naist perelõhkujaks. Teine naine ei saa meest, kelle suhtes kõik korras on. Minu äi läks naise juurde, kellega ta tahtis abielluda enne seda kui ämm kogemata rasestus ja nad abielluma olid sunnitud

Ja rasestus ta muidugi pühast vaimust. Vaene äi, kes armastatud naisest nii ohvrimeelselt loobus.

Vaadates lastele näkku ja isale, siis kas püha vaim või naabrimees, aga äi küll mitte.

Ükski inimene pole veatu, aga niimoodi meest süüdistada ja endas süüd mitte näha ei ole ka õige. Alati on süüdi mõlemad pooled.

Ilmselgelt oled siin üks neist miniatest, kes ämma igal võimalusel sarjab. Ja teadmiseks sulle, et süüdi on justnimelt petja ja ainult petja, kes eelmist elu lõpetamata asub salaja tegutsema. Petmiseks ei ole mingisugust vabandust. Kui naine nii halb on, siis tuleb lahku minna. Ja tegelikkuses petetakse ka armukest, kellele samuti suud, silmad täis valetatakse.

Sellist juttu räägib ainult petetud naine.

Absoluutselt õige. Ja selles jutus ei ole midagi valesti!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peeti ka teist naist perelõhkujaks. Teine naine ei saa meest, kelle suhtes kõik korras on. Minu äi läks naise juurde, kellega ta tahtis abielluda enne seda kui ämm kogemata rasestus ja nad abielluma olid sunnitud

Ja rasestus ta muidugi pühast vaimust. Vaene äi, kes armastatud naisest nii ohvrimeelselt loobus.

Vaadates lastele näkku ja isale, siis kas püha vaim või naabrimees, aga äi küll mitte.

Ükski inimene pole veatu, aga niimoodi meest süüdistada ja endas süüd mitte näha ei ole ka õige. Alati on süüdi mõlemad pooled.

Ja mees arvaski sellel hetkel, kui naisega abiellus, et lapsed tulevad pühast vaimust? Kuidas ta muidu niiväga sunnitud oli… Ja kui juba oli abielus, siis tõi püha vaim neid lapsi veel juurdegi…
Kõige rohkem on süüdi ikka see, kes ebaasat elu elab. Nagu näiteks siinkohal kirjeldatud mees, kes võtis endale kohustuse, kuigi süda elas mujal. Ei olnud ta aus ei enda ega oma naiste suhtes, lastest rääkimata.

Aga noh, mõni inimene arvabki, et elu peab üks hädaorg ja enese vägistamine olema. Las ta siis piinleb, kui seda soovib.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui minu abielu lagunes, siis ütles üks tuttav:”Ei ole sina esimene naine ja ei ole sina ka viimane, keda mees on petnud.” Kindlast on sul raske, kuid hetkel sa seda ei usu, kuid sa tuled sellest välja. Sinu jaoks lōpppes suhe, mis ei teinud sind ōnnelikuks, kuid mitte keegi ei keela sul paremat elu elada.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen sinust küll poole noorem, kuid mina endale mingit vastutust mehe käitumise eest ei võtaks. Esiteks, üks õige mees siiski ei ärrita oma maha jäetud naist küsimustega “noo kas tahad mind veel tagasi?” stiilis. See näitab, et see mees sinust üldsegi lugu ei pea. Milleks sulle vaja lugupidamatut inimest oma ellu? Täiskasvanud mees võtku ise vastutus oma tegude eest, oli tema idee alustada uut suhet, lõhkuda kõik ja peale kaklust rusikatega ei vehita. Ma ei tunneks end ka kehvasti selle tuttava naise pärast, sest ükski naine ei saa ära meelitada meest, kes ise ei taha. Vaataksin, mis elu toob. Kindlasti toob ka sulle uue kaaslase, kuid selle nimel pead ka ise vaeva nägema hakkama. Magavale kassile hiir suhu ei jookse. Tegeleksin pigem uute väljavaadete leidmisega kui olnu meenutamise ja vihastamisega.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ütleks ka siinkohal, et katsu näha asju heast küljest. Naised elavad meil tavaliselt kauem kui mehed, tervis lubab ka pensionärina veel elust rõõmu tunda, reisida, laste ja lapselastega midagi toredat ette võtta, jne. Sa ei pea midagi kellegi teisega koordineerima, teed mis tahad, küll leiad ka sõpru-sõbrannasid.

Mehed kipuvad aga põduraks jääma või üldse noorelt ära surema. Hetkel oskan sulle öelda omast kogemusest, et hädise mehe hooldamine on ikka üks kuradima raske töö. Voodihaige mees, kellel pead siibrit vahetama, puhastama ja kasima, kelle pärast oled teinekord unetum kui imikuga, seda kõike suure koormusega töö kõrvalt… ei soovita vaenlaselegi.
Seda oleks lihtsam taluda, kui suhe selle ajani oleks tugev olnud. Sinul paraku ei olnud, mul ka mitte (kuigi meil ei olnud mängus petmist…)…

Katsu nüüd sina aga ennast hoida ja hellitada ja mõelda positiivselt oma uuest elust, kus ei ole enam kahtlustusi ega põdemisi mehe pärast, kes seda kõike väärt pole olnud. Mina hetkel kadestan igat vaba naist, kuigi nad ise ei saa aru, et mõnes mõttes on neil vedanud.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õigus, olen ammu aru saanud et see pole mees keda armastasin. Kui siin kirjutan, sellel on ka tervendav mõju.

Sa ju polegi teda kunagi armastanud. Sellisena, nagu ta on. Sa oled vaid 35a tema kallal saaginud ja teda proovinud kellekski teiseks (kelleks – sa ei tea isegi) ümber muuta.

Mees oli kannatlik, aga lõpuks lõi see temalgi korgi pealt minema.
Ja nüüd sina halad.
Nõme ju, saad isegi aru…?

0
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.03 12:48; 15.03 17:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellisena, nagu me TEGELIKULT oleme, ei saagi keegi meid keegi peale Jumala armastada. Ja TEGELIKULT inimesed muutuvad ka, nii et milline on see “selline, kes ta on”, on raske öelda.
Minu mees praegu ja kohtamise hetkel on ühest küljest sama inimene, aga teisest küljest ka teine. Missugune TEGELIKULT on, mina nüüd küll öelda ei oska, tema ammugi mitte ja Jumalaga mul otseside puudub, nii et Tema käest ma ka küsida ei saa.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees praegu ja kohtamise hetkel on ühest küljest sama inimene, aga teisest küljest ka teine. Missugune TEGELIKULT on, mina nüüd küll öelda ei oska, tema ammugi mitte ja Jumalaga mul otseside puudub, nii et Tema käest ma ka küsida ei saa.

Siin pole sulle mingit jumalat vaja, selge ju, et mees ongi selline nagu ta praegu on – (enam) lilli ei too, rääkida ei viitsi ja tarbib diivanil istudes vedelat leiba.
Ta oli alulgi selline, aga lihtsalt sa ei saanud aru. Või lootsid, et sinusuguse jumalannaga kohtudes muutub.
Ei muutu keegi.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.03 12:48; 15.03 17:20;
To report this post you need to login first.
Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )


Esileht Pereelu ja suhted Näide elust, et üksi suhe ei kesta igavesti.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.