Esileht Pereelu ja suhted Naine 36a uus algus

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 46 )

Teema: Naine 36a uus algus

Postitas:

Tere!

Saan 36a.

Olen 3 lapse ema ja vanem laps saab sügisel täisealiseks, nooremad on algkoolis. Käin tööl, koolis – (viimased kuud)  ja olen üldse iseseisev ja elusoovidest teadlik naine. Olen aastaid teadlikult elanud elu nii, et mul oleks pidevalt kohustusi ja tegemisi kool, töö, trenn, lapsed.Harjusin sellise eluga ära ja muul polnudki enam tähtsust. Suhteid ei loonud ja väljaspool kodu pole ka sõpru. Polnud võimalik.Nüüd olen aga mõelnud, et mu elus võiks olla keegi. Keegi kellega kohtuda, tundma õppida, aega veeta ja kokkusobides suhte luua. Kas minu vanusel on raske suhet luua või midagi sellist leida? Kindlasti ma noori mehi oma ellu ei soovi pigem oma vanune või vanem. Kust sellist inimest leida? Alkoholi ma ei tarbi ja pole ka aastaid enda jaoks elanud – väljas käinud teatris, kohvikus jne. Tutvumisportaalides on palju lastetuid, pereloomis soovidega või siis nooremaid otsivaid mehi. Halvemal juhul tuleb vestlema mõni seksi otsja. Ma mõistan, et minu vanustel kellel suhe läbi ja lapsed olemas soovivad pigem kohustusteta suhteid ehk vabasuhteid aga mina tahaks ikka päris suhet. Kas 36a võiks veel kellegi enda kõrvale leida ja kus oleks mõistlik otsida?

Aitäh, olge terved ja päikest!

+7
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 09.01 15:26; 09.01 15:40; 09.01 15:54; 09.01 16:58; 09.01 18:08; 10.01 11:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

1005 libateema ja ikka väsimatult edasi

+4
-20
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.01 15:31; 09.01 18:07; 09.01 19:22; 17.01 12:19;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

tegemist ei ole libateemaga.

Tahaks oma elus uut võimalust, selleparast kirjutangi.

 

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 09.01 15:26; 09.01 15:40; 09.01 15:54; 09.01 16:58; 09.01 18:08; 10.01 11:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis kool tolereerib nii vigast kirjutamist? N: lapseema, kokkusobides, kirjavahemärgid jne. Kirss tordil on muidugi teretamine koos päikese soovimisega.

Aga teemasse tulles: kui sa juba nii altruistlik oled olnud, siis vaata koguduste ja kirikute poole.
Mina aru ei saa, miks peaks naine ennast maha matma, sest tal on lapsed? Väljas ei käi, sõpru ei ole – tõesti on meeldinud nii elada?

+15
-19
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 09.01 15:46; 09.01 21:40; 09.01 21:42; 09.01 21:44; 09.01 21:45; 10.01 07:32;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
  • Mis kool tolereerib nii vigast kirjutamist? N: lapseema, kokkusobides, kirjavahemärgid jne. Kirss tordil on muidugi teretamine koos päikese soovimisega.

    Aga teemasse tulles: kui sa juba nii altruistlik oled olnud, siis vaata koguduste ja kirikute poole.

    Mina aru ei saa, miks peaks naine ennast maha matma, sest tal on lapsed? Väljas ei käi, sõpru ei ole – tõesti on meeldinud nii elada?

    Loodan, et suutsite oma postitusega tuju endal tõsta.Telefoniga ma tõesti kirjutan vigadega. Mul pole võimalik olnud väljas käia, kõigil pole võimalik.

+5
-14
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 09.01 15:26; 09.01 15:40; 09.01 15:54; 09.01 16:58; 09.01 18:08; 10.01 11:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

miks peaks naine ennast maha matma, sest tal on lapsed? Väljas ei käi, sõpru ei ole – tõesti on meeldinud nii elada?

Ma elasin nii, kui üldse lapsi polnud 😀 Suhtlesin tööl, suvepuhkuse veetsin näiteks aiatööde ja raamatute seltsis… Tegelikult jah – lasteta või lastega, rahulikumale inimesele sobibki selline elu. Mis maha matmine? Hoopis väljaskäimine on tüütu kohustus.

Tuleb lihtsalt võimalikult ausalt kirja panna, et ongi soov leida samasuguse elustiiliga meest. Siis saab koos samasugust elu edasi elada 🙂 Aega võib küll minna, st. tutvusmisportaalis rippumiseks ja igasugu ebasobivate (kes näit. kontakteeruvad suht valimatult kõigi naistega) eemalepeletamiseks võib kuluda aega. Aga lõpuks võib tulla üks mõistlik mees (kes ka arvas, et oi-oi, kas ma üldse siit kedagi leian?) – ja sellest piisab. Mul mitu tuttavat (just sellised, kes väljas ei käi ) nii mehe leidnud.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pidevalt ja põhjalikult kammida tutvumislehti. otsida sadade hulgast, lõpuks ta tuleb.

telefonis tippides tuleb megalt kirjavigu sisse. see on vabandatav.

 

 

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kust leida!? Kust üldse suhtlemiseks teisi inimesi leida? Kus kohtuda teiste inimestega? Kõigepealt tuleb ju ikka tuttavaks saada, eksole, siis võib suhe edasi areneda.

Näiteks:

1) Poes hakkad mõne sümpaatse kaasostlejaga juttu vestma.

2) Sama moodi tänaval, metsas jalutades, ühistranspordis…

3) Trennis, hobitegevustel..

4) Lapsevanemate koosolekul

5) Internetis  – FB-grupid sind huvitavatel teemadel, foorumid, ka suhteäppid

6) Sugulaste kadu uute tuttavate leidmine.

7) Tööalased kontaktid.

Oi, kui palju võimalusi. Hoia aga oma päikseline olek valla, naerata ja suhtle.

+6
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.01 16:15; 09.01 16:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kust leida!? Kust üldse suhtlemiseks teisi inimesi leida? Kus kohtuda teiste inimestega? Kõigepealt tuleb ju ikka tuttavaks saada, eksole, siis võib suhe edasi areneda.

Näiteks:

1) Poes hakkad mõne sümpaatse kaasostlejaga juttu vestma.

2) Sama moodi tänaval, metsas jalutades, ühistranspordis…

3) Trennis, hobitegevustel..

4) Lapsevanemate koosolekul

5) Internetis – FB-grupid sind huvitavatel teemadel, foorumid, ka suhteäppid

6) Sugulaste kadu uute tuttavate leidmine.

7) Tööalased kontaktid.

Oi, kui palju võimalusi. Hoia aga oma päikseline olek valla, naerata ja suhtle.

Lapsevanemate koosolek on kõige humoorikam vastusevariant. Mida sealt leida, mõnda last kasvatavat isa? Raske uskuda, et naine, kes aastaid oma lastega üksi olnud, tahab oma ellu meest lapse või lastega.

+13
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.01 16:24; 09.01 16:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis kool tolereerib nii vigast kirjutamist? N: lapseema, kokkusobides, kirjavahemärgid jne. Kirss tordil on muidugi teretamine koos päikese soovimisega.

Aga teemasse tulles: kui sa juba nii altruistlik oled olnud, siis vaata koguduste ja kirikute poole.

Mina aru ei saa, miks peaks naine ennast maha matma, sest tal on lapsed? Väljas ei käi, sõpru ei ole – tõesti on meeldinud nii elada?

Issand, milline mõnitaja.

+12
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.01 16:29; 09.01 17:56; 09.01 18:12; 16.01 23:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapsevanemate koosolek on kõige humoorikam vastusevariant. Mida sealt leida, mõnda last kasvatavat isa? Raske uskuda, et naine, kes aastaid oma lastega üksi olnud, tahab oma ellu meest lapse või lastega.

Miks mitte? Lastega isa võib lastega ema suhtes ju väga arusaav ja mõistlik olla. Tal võiks olla palju ühist sellise inimesega… Lisaks veel see,e t kui mehel lapsed olemas, siis ei võta ka pikaajalist suhet lootev (aga lapsi mitte enam sooviv – ma ei tea küll kas TA tahab veel lapsi…) mehelt ära võimaluse ja/või soovi olla isa.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.01 16:15; 09.01 16:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapsevanemate koosolek on kõige humoorikam vastusevariant. Mida sealt leida, mõnda last kasvatavat isa? Raske uskuda, et naine, kes aastaid oma lastega üksi olnud, tahab oma ellu meest lapse või lastega.

Miks mitte? Lastega isa võib lastega ema suhtes ju väga arusaav ja mõistlik olla. Tal võiks olla palju ühist sellise inimesega… Lisaks veel see,e t kui mehel lapsed olemas, siis ei võta ka pikaajalist suhet lootev (aga lapsi mitte enam sooviv – ma ei tea küll kas TA tahab veel lapsi…) mehelt ära võimaluse ja/või soovi olla isa.

Pakun, et kui isa oli lastevanemate koosolekul, siis ta ise ka kasvatab seda last.  Ehk siis kui mees ja naine koliksidki kokku, on ka see laps igapäevaselt olemas. Mulle selline variant kindlasti ei sobiks.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.01 16:24; 09.01 16:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ei ole probleemi kui mehel on lapsi ja kasvõi üksi kasvatav isa.Lapsed oleks mulle armsad ja võimalusel oleksin ka ema neile.

Lisaks ei pea ma probleemiks veel lapsi saada, lihtsalt suhe sel juhul peaks olema kindel ja tugev. Esmalt siiski sooviksin leida “toreda sõbra” kellega koos aega veeta. Aitäh, et kirjutasite????

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 09.01 15:26; 09.01 15:40; 09.01 15:54; 09.01 16:58; 09.01 18:08; 10.01 11:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks tundub imelik, et 36-aastane räägib “minu east” nagu oleks 90-aastaseks saanud. Elu parim aeg alles algab ja mõni muretseb kas veel üldse on mingit lootust elada.

Sõpru ja suhteid võib leida igalt poolt, ole vaid ise avatud neid leidma. Suhtle inimestega, naerata ja leiadki.

+16
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

36 pole uue suhte alustamiseks mingi eriline vanus. Mina olen 45 ja ma elan ikka väga põnevat seltsi/seksielu. Hetkel näib, et see kõige magusam suhe on alles kujunemas.
Teemaalgataja, ära karda elada, valida, mõnikord ka haiget saada, sest see kõik on täisväärtusliku elu osa.????

+18
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.01 17:16; 09.01 18:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult on võimalik, kõik on elus võimalik. Miks seda uut meest aga enda ellu üldse vajad? Soovid veel lapsi või soovid olemasolevatele lastele isalikku eeskuju? Või lihtsalt otsid endale kaaslast, sõpra, kellega kohtuda?

Ma kaldun arvama, et kui mingi mees on loodud sinu ellu tulema veel, siis ta ka mingil moel tuleb. Otsida ei maksa ega oodata ka mitte. Tuleb leppida ka sellega, et see on täiesti juhuslik asi ja seda ei pruugi juhtuda.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.01 16:29; 09.01 17:56; 09.01 18:12; 16.01 23:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult on võimalik, kõik on elus võimalik. Miks seda uut meest aga enda ellu üldse vajad? Soovid veel lapsi või soovid olemasolevatele lastele isalikku eeskuju? Või lihtsalt otsid endale kaaslast, sõpra, kellega kohtuda?

Ma kaldun arvama, et kui mingi mees on loodud sinu ellu tulema veel, siis ta ka mingil moel tuleb. Otsida ei maksa ega oodata ka mitte. Tuleb leppida ka sellega, et see on täiesti juhuslik asi ja seda ei pruugi juhtuda.

Mina pole nõus, et otsida ei maksa. Jah, veri ninast väljas mingit suvalist jorssi koju tassida ei maksa, kuid üldjuhul viib sihile süsteemne tegevus ja natuke õnne ka. Töö ja kodu leidmise, laste saamisega jne ei ole ju nii, et äkki lihtsalt tuleb- ei, ikka hakkad oma eesmärgi poole tegutsema. Esimeseks sammuks on oma soovi formuleerimine.????

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.01 17:16; 09.01 18:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tegemist ei ole libateemaga.

Tahaks oma elus uut võimalust, selleparast kirjutangi.

Kui see pole liba teema, siis kuidas 36 aastane naine kes on veel 3 lapse ema (oled ju need lapsed ometi mehega saanud) ja nüüd ei oska uut meest leida. See on pastakast imetud 1005 libateema mida sa igapäev teed perekoolis. See on nii nüri juba, kõik on elus muutunud väljamõeldud juraks.

Kui 10 aastat tagasi oli perekoolis 20% libateemasid, siis täna lausa 95%

+2
-14
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.01 15:31; 09.01 18:07; 09.01 19:22; 17.01 12:19;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
  • Loomulikult on võimalik, kõik on elus võimalik. Miks seda uut meest aga enda ellu üldse vajad? Soovid veel lapsi või soovid olemasolevatele lastele isalikku eeskuju? Või lihtsalt otsid endale kaaslast, sõpra, kellega kohtuda?

    Ma kaldun arvama, et kui mingi mees on loodud sinu ellu tulema veel, siis ta ka mingil moel tuleb. Otsida ei maksa ega oodata ka mitte. Tuleb leppida ka sellega, et see on täiesti juhuslik asi ja seda ei pruugi juhtuda.

    Ta võiks neid kõike olla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 09.01 15:26; 09.01 15:40; 09.01 15:54; 09.01 16:58; 09.01 18:08; 10.01 11:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siis võiks alustada niisama suhtlemisest. Esialgu vaataks oma tutvusringkonnas ringi, kui sealt ei leia, vaataks tutvumissaitide poole. Suhtleks niisama, ehk tekiks sõprus ja sealt edasi pole ju ka suhe välistatud.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.01 16:29; 09.01 17:56; 09.01 18:12; 16.01 23:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui naine seksi ei taha, põlgab ära ka pereloomise vajadusega mehed, keda siis leida üldse soovitakse? See on liba. 3 last võtab naisel enamuse ajast ja mehele mingit aega ei jäägi. Mida naine mehele pakub? Mitte kui midagi. 3 last ongi elu ja kui niisama mehed külge ei hakka, siis neid ei soovitagi.

0
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.01 15:31; 09.01 18:07; 09.01 19:22; 17.01 12:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teema autor pole mitte 36 a vaid ilmselt 76.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Saan uuel nädalal 36a.

Olen 3 lapseema ja vanem laps saab sügisel täisealiseks, nooremad on algkoolis. Käin tööl, koolis – (viimased kuud) ja olen üldse iseseisev ja elusoovidest teadlik naine. Olen aastaid teadlikult elanud elu nii, et mul oleks pidevalt kohustusi ja tegemisi kool, töö, trenn, lapsed.Harjusin sellise eluga ära ja muul polnudki enam tähtsust. Suhteid ei loonud ja väljaspool kodu pole ka sõpru. Nüüd olen aga mõelnud, et mu elus võiks olla keegi. Keegi kellega kohtuda, tundma õppida, aega veeta ja kokkusobides suhte luua. Kas minu vanusel on raske suhet luua või midagi sellist leida? Kindlasti ma noori mehi oma ellu ei soovi pigem oma vanune või vanem. Kust sellist inimest leida? Alkoholi ma ei tarbi ja pole ka aastaid enda jaoks elanud – väljas käinud teatris, kohvikus jne. Tutvumisportaalides on palju lastetuid, pereloomis soovidega või siis nooremaid otsivaid mehi. Halvemal juhul tuleb vestlema mõni seksi otsja. Ma mõistan, et minu vanustel kellel suhe läbi ja lapsed olemas soovivad pigem kohustusteta suhteid ehk vabasuhteid aga mina tahaks ikka päris suhet. Kas 36a võiks veel kellegi enda kõrvale leida ja kus oleks mõistlik otsida?

Aitäh, olge terved ja päikest!

Kas sa üle ka loed, mida kirjutad? Kuidas ILMA SUHETETA on võimalik lapsed saada?  Sinu vanuses ei tea sa 36 aastast midagi veel. Su kiri reedab su vanuse. Kirjuta järgmine kord rohkem elulisemalt.  Töö pole arvestatud, tuleb ringi teha.

+2
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
  • Mis kool tolereerib nii vigast kirjutamist? N: lapseema, kokkusobides, kirjavahemärgid jne. Kirss tordil on muidugi teretamine koos päikese soovimisega.

    Aga teemasse tulles: kui sa juba nii altruistlik oled olnud, siis vaata koguduste ja kirikute poole.

    Mina aru ei saa, miks peaks naine ennast maha matma, sest tal on lapsed? Väljas ei käi, sõpru ei ole – tõesti on meeldinud nii elada?

    Loodan, et suutsite oma postitusega tuju endal tõsta.Telefoniga ma tõesti kirjutan vigadega. Mul pole võimalik olnud väljas käia, kõigil pole võimalik.

Mul on tuju permanentselt hea.

Ka mina kirjutan telefonis; arusaamatu, et see mõnele automaatselt vigu tekitab ja parandada ei lase 😀

NB! Kas räägid enda või nende müstiliste KÕIKIDE eest?

+4
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 09.01 15:46; 09.01 21:40; 09.01 21:42; 09.01 21:44; 09.01 21:45; 10.01 07:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hoopis väljaskäimine on tüütu kohustus.

Ei, see on sotsiaalne tegevus ehk elust osa võtmine. Elu elamine. Normaalsel määral.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 09.01 15:46; 09.01 21:40; 09.01 21:42; 09.01 21:44; 09.01 21:45; 10.01 07:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

telefonis tippides tuleb megalt kirjavigu sisse. see on vabandatav.

Teie telefonis ei anna vigu parandada? Ei avane Perekooli foorumite postitustes nupp “muuda”? Päriselt? Oi, tuleb tehnilise toe grupile meil kirjutada (soovitavalt arvutist, muidu tulevad vead sisse ja nad ei saa aru 😀 )

+4
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 09.01 15:46; 09.01 21:40; 09.01 21:42; 09.01 21:44; 09.01 21:45; 10.01 07:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis kool tolereerib nii vigast kirjutamist? N: lapseema, kokkusobides, kirjavahemärgid jne. Kirss tordil on muidugi teretamine koos päikese soovimisega.

Aga teemasse tulles: kui sa juba nii altruistlik oled olnud, siis vaata koguduste ja kirikute poole.

Mina aru ei saa, miks peaks naine ennast maha matma, sest tal on lapsed? Väljas ei käi, sõpru ei ole – tõesti on meeldinud nii elada?

Issand, milline mõnitaja.

Ei. ELUS JA ELAV inimene olen.

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 09.01 15:46; 09.01 21:40; 09.01 21:42; 09.01 21:44; 09.01 21:45; 10.01 07:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vahelduseks võiksid lugeda Imbi Viiroki raamatut “Teadlik tutvumine”.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loodan, et suutsite oma postitusega tuju endal tõsta.Telefoniga ma tõesti kirjutan vigadega. Mul pole võimalik olnud väljas käia, kõigil pole võimalik.

Miks sa ennast õigustad kui veatult kirjutad? Keel (mitte see suus+olev lihatükk) on elus organism mida keegi üleharitu ei tohi tulla teisele ütlema. Kusagil maakolkas vanamutt ütleb miskit sõna umamuudu ja siis Doktorant või Kasvõi Eesti Kirjameeste Seltsi nais-akadeemik läheb mutile ütlema, et sa ei räägi eesti keelt õigesti. Miks sa koolis pole käinud?

Liialdatud haridustee muudab mõne inimese ikka päris turbaks

+1
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.01 22:32; 09.01 22:58; 11.01 03:57; 21.01 01:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

4) Lapsevanemate koosolekul 5) Internetis  – FB-grupid sind huvitavatel teemadel, foorumid, ka suhteäppid 6) Sugulaste kadu uute tuttavate leidmine. 7) Tööalased kontaktid. Oi, kui palju võimalusi. Hoia aga oma päikseline olek valla, naerata ja suhtle.

Sellel neljandas punktis väljapakutud koosolekul tutvumisel on jumet. Lapse käest kuuled, kes vanemad on lahku läinud, kolivad, mis iganes kahtlast. Teed kindlaks, et mees lapsega üksi ja istub koosolekul. Klassiruumis, kus koosolek toimub, koostad varakult õige stsenaariumi Lased inimestel ühekaupa hargneda ja vaatad siis mis õigustusega ohvrile läheneda. 1 Näiteks: Andke palun andeks, vabu kohti palju pole, tohin ma Teie kõrvale istuda? Ega ma ei sega 2. Vabandage, Carmeni isa, ma näen/kuulen halvasti, kas ma tohiks siia istet võtta? Tema loomulikult lubab ja siis peate talle aeglaselt hästi lähedale nihkuma. Kui näete tema kätt haardeulatuses siis püüdke seda alguses tahtmatult puudutada, seejärel üha enam siilitama hakata. Jne, jne

Üsna pea hakkavad teil sündima ühised lapsed

+2
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.01 22:32; 09.01 22:58; 11.01 03:57; 21.01 01:04;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 46 )


Esileht Pereelu ja suhted Naine 36a uus algus