Esileht Pereelu ja suhted Naine 36a uus algus

Näitan 11 postitust - vahemik 31 kuni 41 (kokku 41 )

Teema: Naine 36a uus algus

Postitas:
Kägu

Loodan, et suutsite oma postitusega tuju endal tõsta.Telefoniga ma tõesti kirjutan vigadega. Mul pole võimalik olnud väljas käia, kõigil pole võimalik.

Miks sa ennast õigustad kui veatult kirjutad? Keel (mitte see suus+olev lihatükk) on elus organism mida keegi üleharitu ei tohi tulla teisele ütlema. Kusagil maakolkas vanamutt ütleb miskit sõna umamuudu ja siis Doktorant või Kasvõi Eesti Kirjameeste Seltsi nais-akadeemik läheb mutile ütlema, et sa ei räägi eesti keelt õigesti. Miks sa koolis pole käinud?

Liialdatud haridustee muudab mõne inimese ikka päris turbaks

No ma ei tea nüüd, kas see klišeelik päikesesoovimine käib kirjavea, muutmist mittelubava telefoni või lapsiku mõtteviisi kapsaaeda 🤔

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kas on probleem kui mehel on lapsed? See oleks ju hea variant, sest ilmselgelt sa ise enam lapsi juurde ei soovi (see “ilmselgelt” on muidugi minu seisukoht kolme lapsega 🙂 tuleb needki suureks inimeseks kasvatada), seega lapsed võiks mehel kellegi teisega olla. Mida see “päris suhe endast kujutama peaks”- elate koos (kus?), käite üksteisel külas, kedagi, kellega lihtsalt teatris ja spas käia? Egas midagi, tuleb vaadata lahutatud meeste poole, neid alates vanusest 40 ikka leidub omajagu ju (osadel lapsed ja ussitav eks). Lihtsalt tuleb silmad lahti hoida, ega tinderdada ega otsida kedagi ei keela, aga seal on päris suur % jobusid, valetajaid või seksiotsijaid.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Saab ikka. Olin samavana ja mitu last. Nüüdseks pikalt juba koos.

Interneti suhtlemisportaalist ja mehel ka lapsed eelmisest suhtest.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kahjuks nii on.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kas 36a võiks veel kellegi enda kõrvale leida ja kus oleks mõistlik otsida?

Mina tean viljakat tutvumist Viru vanglas istuvaid vange külastavate omaste vahel. Meesterahvas sõitis vangimajja hiljuti suletud tuttavale riideid ja muud (sisekorra eeskirjades lubatud kaupa) ära viima. Samal ajal sõidab taksoga ligi väga kena, nii 30-ne naisterahvas. Ei tea kuhu minna või millest peale hakata. Vaatab oma taksost mahavõetud kotte värava poole tassides abiotsivalt ringi. Meesterahvas abivalmilt pakub natule tassimisteenust ja saab teada, et kenal naisel mees narkotsi eest jälle uurimise all. Kui hästi läheb, siis piirdutakse mõne aastaga. Takso lastakse minema, sest vastikud naisametnikud meelega praevad kriminaalide sugulasi. Eriti on vene inimestel raskusi riigikeelsete dokumentide täitmisega ja abi kulub marjaks. Järjekord corona ajal madalate lagedega siseruumides on jubeduse tipp. Vahelduseks saab juttu ajada ning selgub, et naisel kodus kuueaastane laps. Tööd põle, nüüd mees ka kinni. Ennemasti vähemalt kasvõi varastas midagi söögipoolist. Vanemad aitavad last hoida, ainsad sissetulekud emal riigi poolt määratud vanemapalk või lapseabitoetus või mis see sõnastus oli. Nii või teisiti, aga linna tagasi sõidetakse koos. Mehel hakkab kitsikuses naisest kahju ja ei lähegi mõnusa vestlusega kaua kui midagi nende vahel susisema hakkab. Nii-et näete TA, isegi vangimaja väravas võite Te oma õnne leida.

À propos. Minu tuttaval mehel on ajapikku siginenud väike mure. Kui elukaaslase boyfrend lahti lastakse, siis on oodata suuremat tüli. Tuleks vist relvaluba taotlema hakata

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ennemasti vähemalt kasvõi varastas midagi söögipoolist. Vanemad aitavad last hoida, ainsad sissetulekud emal riigi poolt määratud vanemapalk või lapseabitoetus või mis see sõnastus oli.

See narkotsimüüja pidi varem olema rohkem kokku varastanud. Riigi poolt määratud 60€ lapsetoetust pluss toimetulekutoetus küll end naisel väga ilusaks ei võimalda teha.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen sinust mõni aasta vanem ja minul on ka 3 last. Mõned aastad tagasi tekkis sõber ühises trennis, käisime niisama ringi. Olin täiesti kindel, et meie vahel mitte midagi ei teki, sest tema on minust ligi 10 aastat noorem ja lapsi tal ei ole. Aga ikkagi, siin ma nüüd olen, kõrvuni armunud ja mitte üksi, tema on ka. Klapp on hea ja kõik on hea. Juhtus ilma, et oleks otsinud ja ilma et oleksin tahtnud. Sain midagi paremat, rohkem oleksin osanud otsidagi.

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen sinust mõni aasta vanem ja minul on ka 3 last. Mõned aastad tagasi tekkis sõber ühises trennis, käisime niisama ringi. Olin täiesti kindel, et meie vahel mitte midagi ei teki, sest tema on minust ligi 10 aastat noorem ja lapsi tal ei ole. Aga ikkagi, siin ma nüüd olen, kõrvuni armunud ja mitte üksi, tema on ka. Klapp on hea ja kõik on hea. Juhtus ilma, et oleks otsinud ja ilma et oleksin tahtnud. Sain midagi paremat, rohkem oleksin osanud otsidagi.

10 aastat noorem?????? 2-3 aastat noorem veel, aga 10? Tänan ei. Mul poleks midagi ühistki nii noorega ja rääkida sellisega ka millestki ei oleks. Pole lapsigi, no mida siin armuda on. Ühist tulevikku ammugi ei planeeriks.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kui nüüd armumine kõrvale jätta ja mõelda, et lastetu mees “tahab” 10a vanemat kolme lapsega naist, lööks kohe ohutule põlema.

Kottide tühjendamine on omaette teema.

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

10 aastat noorem?????? 2-3 aastat noorem veel, aga 10? Tänan ei. Mul poleks midagi ühistki nii noorega ja rääkida sellisega ka millestki ei oleks. Pole lapsigi, no mida siin armuda on. Ühist tulevikku ammugi ei planeeriks.

No aga lastele on vaja isakuju ja toitjat. Kui keegi teine ei vaata, siis käib ka 10 aastat noorem. Suhte saab alati ka lõpetada kui keegi parem silmapiirile ilmub. Häda ajab alati härja kaevu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

No tore-tore, aga mis saab 10, 20 jne aasta pärast?

Tegelikult peaks mees olema 10 aastat vanem. Kuid arvestades keskmist eluiga on muidugi naisel siis pikk-pikk lesepõlv…

0
0
Please wait...

Näitan 11 postitust - vahemik 31 kuni 41 (kokku 41 )

Esileht Pereelu ja suhted Naine 36a uus algus